PočaljiNaslov: Re: Pripremne utakmice 2014/15   Čet Avg 14, 2014 5:06 am

Stariji sa zapada 26 godina cekaju drugu ligu, bas sam pricao u autobusu sa neki starijim ljudima, kazu koliko ih je samo pomrlo a da nisu Backu vise videli u drugoj i to bas pravih navijaca i ljubitelja fudbala koju Backu prate decenijama.

Број порука : 308
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: Pripremne utakmice 2014/15   Ned Avg 17, 2014 5:48 am

U utorak 19. avgusta u 17 casova, Backa igra protiv Novosadske Vojvodine prijateljsku utakmicu. Mec se igra u Veterniku na SC Vujadin Boskov.

Malo sam se iznenadio s ovim, otkud u sred sezone ali malo ce se promesati sastavi.
Ovo bi bilo dobro pogledati.
BraneBP

Број порука : 38
Join date : 30.07.2014
Локација : Juzno-Backi okrug

PočaljiNaslov: Re: Pripremne utakmice 2014/15   Ned Avg 17, 2014 7:32 am

Ваљало би испратити меч, штета што је радни дан па је већина заузета Rolling Eyes
LjubiteljFudbala

avatar

Број порука : 225
Локација : Stadion

PočaljiNaslov: Re: Pripremne utakmice 2014/15   Pon Avg 18, 2014 4:21 am

U 17 i 30 je, malo su promenili termin, pomerili za pola sata nebitno.
Izvestaj cemo cuti da, ja da ne radim rado bih pogledao.
Kleka

avatar

PočaljiNaslov: Re: Pripremne utakmice 2014/15   Pon Avg 18, 2014 1:30 pm

Tacno, u 17 i 30 se igra mec sutra na SC Vujadin Boskov.
Vosa za vikend igra protiv Zvezde i ovo im je generalka pred derbi.

Off:Jel to legenda Backe na forumu?

Jel neko posmatrao mec danas, kako smo igrali?
Svaka cast na rezultatu, samo napred plavi.

PG89BP jeste, sa nama je i gospodin Rnic  Smile
Utakmicu nisam posmatrao pa ne znam kakav je mec bio ali evo jedan komentar navijaca Vojvodine sa njihovog foruma "fkvojvodina.com/forum"

"Izvestaj sa prijateljske utakmice bi trebalo posvetiti ekipi Bačke i našem golmanu Žakuli, obzirom da smo u drugom poluvremenu bili totalno nadigrani i samo zahvaljujući panterskim odbranama Žaksa i nespretnosti Bačkinih napadača, rezultat je ostao 1-1.
Prvo poluvreme je proteklo u našoj dominaciji. Boba Novaković je kapitenski predvodio tim i uz njega su se pre svega kolektivnom igrom, a onda i pojedinačnim potezima, isticali Luković, Mojsilović, Grgić, Pankov i Kočović. Akcija kod našeg gola je bila fenomenalna. Boba je osvojio jednu loptu na sredini terena uz desnu aut liniju. Kratko je vratio Nikoliću, a ovaj iz prve kratkim pasom uposlio Lukovića. Luka je u stilu Lamparda, prvim dodirom primio loptu i okrenuo se, a onda drugim dodirom poslao teledirigovanu dijagonalu na levo krilo gde je iz odbrane utrčao Kočović. Kočović se naravno stuštio po levoj strani i oštro zavrnuo loptu po zemlji koja je stigla do Grgića, a deran ju je manirom hladnokrvnog ubice smestio u gol i izvrsio egzikuciju. Kasnije je Boba imao jednu šansu gde je njihov golman uz pomoć prečke savladao njegov šut, a druga naša najbolja šansa se ukazala Lukoviću kada je posle naše izgrađene akcije po desnoj strani, primio loptu u šesnaestercu, topovski šutirao, ali je njihov golman na čudestan način paradom sprečio siguran pogodak.
I tokom prvog poluvremena, Bačka je delovala organizovano i tehnički doterano. Ni jednog momenta nisu durisali loptu iako su se vecinom branili. Pokušavali su akcijama i pasovima da iznose loptu sa svoje polovine, a borbenošću se isticao Radoja, rođeni brat našeg Nemanje. Postigli su čak i jedan gol, ali je on poništen zbog ofsajda.
Drugo poluvreme je donelo potpuno drugu sliku na terenu. Ušli su Zogović, Popara, Asani, a kasnije Tumba i Žile. Totalno smo ispali iz ritma utakmice. Igralo se vecinom na stedini terena, ali iz te igre Bačka je stvarala svoje šanse, dok mi nismo mogli da prismrdimo njihovom golu. Luković i Grgić nisi imali daha za drugih 45 min.
Gledao sam Buača tokom ove utakmice. Sve vreme je igrao zadnjeg veznog i mislim da nam tu nije potreban jer smo na toj poziciji dobro popunjeni."

Poslednji izmenio Kleka dana Sre Avg 20, 2014 3:45 am, izmenjeno ukupno 1 puta