Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 6 Icon_minitimePet Apr 17, 2015 8:29 am

moze,koga predlazete ..?
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Marketing FK Backa - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 6 Icon_minitimePet Apr 17, 2015 10:05 am

SirkBP ::
A da neko iz uprave bude zadužen za marketing?

To je jedino resenje, mi mozemo saradjivati sa tim nekim ako ima mejl ili ako je ovde registrovan itd ali neko iz uprave bi trebalo to da vodi odnosno neko iz kluba.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 6 Icon_minitimePet Apr 17, 2015 11:11 am

Miel Tesic 063-526-198
Nazad na vrh Ići dole
Danac

Danac


Број порука : 100
Join date : 24.07.2014

Marketing FK Backa - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 6 Icon_minitimeSub Apr 18, 2015 2:37 pm

Posto se konacno povela prica i o marketingu sto mi je jako drago ukljucicu se pa cu izneti neko svoje vidjenje na sta ne bi bilo lose obratiti paznju. Ovo sto vode navijaci forum i fejsbuk je odlicno vidi se da se radi od srca i bas mi nekako deluje ozbiljno i u ravni sa najvecima u drzavi ali i sire sto Backa svakako zasluzuje. Svidja mi se sto se na fejsbuku svi statusi objavljuju zvanicno i sto ne dave svaki dan sa glupostima kao sto to neki rade nego iskljucivo najavljuju i objavljuju nakon utakmice. Ne znam da li uprava razume bitnost marketinga jer to je ipak stara garda ali stara garda je od Backe i napravila ponovo onu staru tako da posle ulaska u 2 ligu posle toliko godina sad mislim da je nebo granica :D . Bio sam jedan od onih koji nisu verovali u ulazak u drugu ligu posebno kad sam video kako promenjivo igramo i kako smo lose startovali prosle sezone itd ali uz veliku muku uspesmo nekako. Ovo su sve predlozi, nije sve realno ali evo malo masti na volju.

1. Ideja za posetu osnovnih i srednjih skola je odlicna po meni. Backa treba da bude brend u celoj opstini i okolini kao sto je recimo Vojvodina u Novom Sadu. Siguran sam da klub poput Backe s obzirom na istoriju, stadion i broj simpatizera ima kapacitet za tako nesto. Ove sezone gleda nas prosecno isto navijaca koliko i Vojvodinu ako im odbijemo utakmice sa Zvezdom i Partizanom. To dosta govori iako smo ligu nize, iako smo iz znatno manjeg grada, iako imamo 4 puta skuplji ulaz, oni na sever mogu za 50 dinara, ostale tribine su doduse kao kod nas. Treba raditi na tome da Palancani navijaju za Backu i kad dolaze Zvezda, Partizan, Vojvodina. Ima nas iovako vec dosta koji bi svakako navijali za Backu ali taj broj moze i rasti.
2. Pojacati saradnju sa lokalnom televizijom i sa radijskim stanicama.
3. Navijacki rekviziti poput grbova za kola, kapa, saleva, majica, dukseva bi takodje mogli biti radjeni to je vrlo jednostavno, obratite samo paznju da bude cirilicom jer takav je kodeks kod navijaca u Srbiji a i lepse izgleda cirilica.
4. Pustite mastu na volju
5. Letke lepiti u vecem broju po celom gradu a ako postoji mogucnost onda i po selima koja su blize gradu barem.
6. Ovo verovatno nije realno ali ovo i jesu predlozi. Ili besplatan istok za svaku utakmicu ili recimo cenu karata smanjiti na 100 dinara samim tim doce vise navijaca, prihod nece biti manji a imacemo vise ljudi na stadionu. Znam mnoge mlade momke koji nemaju ni za devojku da odvedu na kafu a navijaju za Backu inace. Sa druge strane argument zasto nije lose sto je cena ulaznice 200 dinara jeste da su pravi navijaci tu, onaj ko hoce moze da skupi mada jeste situacija u drzavi takva kakva je.
7. Zvanican sajt treba da vodi neko iz kluba a ne momak koji nije pogledao dve utakmice u zivotu i koga fudbal ne zanima, da se pisu izvestaji nakon svake utakmice i mozda i neka slika da se stavi uz taj izvestaj. Pogledati sajt FK Indjije dobar je primer stvarno kako treba da se radi. Onaj momak koji je to sve vodio je sve skarabudzio i pored toga sto su mu navijaci sugerisali i mnogo pomogli.
8. U nekoj buducnosti mozda otvoriti neku kafanu/kafic/restoran na stadionu.
9. Pribliziti i fudbalere navijacima, da se raduju zajedno sa publikom nakon gola. Posle pobede kad dobiju aplauz mozda i nesto da otpevaju sa publikom itd.
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Marketing FK Backa - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 6 Icon_minitimeSub Apr 18, 2015 7:33 pm

Bravo!
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 6 Icon_minitimeSub Apr 18, 2015 11:47 pm

U potpunisti se slazem sa vasim predlozima ...te zato i predlazem da se vise ljudi ukljuci u sprovodjenje svega sto ste predlozili...Svi ste dobro dosli u Backu ,molim vas da se i uzivo ukljucite u rad samog kluba ...vrata su otvorena a na otvorena vrata se ne kuca .... :D vec slobodno ulazi ... cheers
Vi kao mladji donosite tu potrebnu pokretacku energiju,ideje ,volju ,zelju a mi "stariji"samo treba da je prepoznamo i kanalisemo i to bi bio odlican spoj mladosti i iskustva ,davno je receno uz brdo treba snaga -mladost a niz brdo iskustvo -mudrost ... :D
Hajde da zajedno sprovedemo sve ideje i da se zajednicki radujemo ostvarenom .Basketball
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Marketing FK Backa - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 1:34 am

Najbolja reklama, kako za grad, medije je da u sredu protiv Javora bude slobodan ulaz i da nas bude 5000!!!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 8:55 am

Idemo dalje ,nista jos nije izgubljeno
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Marketing FK Backa - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 10:13 am

SirkBP ::
Najbolja reklama, kako za grad, medije je da u sredu protiv Javora bude slobodan ulaz i da nas bude 5000!!!

Slazem se mada sam vec video najavu za sredu, placa se ulaz.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 10:30 am

Ovoga puta ce biti organziovano zapad 200 dinara a istok besplatno .Sve je vec dogovoreno i preneto redarskoj sluzbi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 6 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: