Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Marketing FK Backa

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći
AutorPoruka
Gogi

Број порука : 145

PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Sub Maj 21, 2016 2:38 am

http://mondo.rs/a904510/Sport/Fudbal/Kako-je-FK-Backa-usla-u-Superligu-Karpov-Tesic-i-Jelacic.html Odlican tekst. Hvala Mondu oni jedini pisu onako kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
ilovebackapalanka

Број порука : 27
Локација : Bačka Palanka

PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Sub Maj 21, 2016 4:10 am

Navijač koji se spominje u tekstu a nije hteo da se imenuje šta mislite ko je?

http://mondo.rs/a904510/Sport/Fudbal/Kako-je-FK-Backa-usla-u-Superligu-Karpov-Tesic-i-Jelacic.html
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://iLoveBackaPalanka.com
nagib

Број порука : 725

PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Sub Maj 21, 2016 4:44 am

ilovebackapalanka ::

http://mondo.rs/a904510/Sport/Fudbal/Kako-je-FK-Backa-usla-u-Superligu-Karpov-Tesic-i-Jelacic.html

Pera ?
Nazad na vrh Ići dole
ilovebackapalanka

Број порука : 27
Локација : Bačka Palanka

PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Sub Maj 21, 2016 5:01 am

Jeste! Bravo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://iLoveBackaPalanka.com
Neko

Број порука : 363

PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Sub Maj 21, 2016 5:56 am

A baš je bilo teško pogoditi
Mene samo interesuje ko su ovih par ljudi iz Pančeva koji se stalno javljaju na našim vestima. Nije mi jasno zar su neki ljudi toliko dokoni???
I moram da pohvalim naše navijače koji pokazuju da nas ima, tako što se tim ljudima samo množe minusi na njihovim komentarima.
Još jedanput da zamolim svakoga od nas ko može nek ostavi KOMENTAR kad naiđe na te zle komentare, ako nema toliko vremena ili ima neki problem da ostavi komentar što se meni dešavalo onda samo nek lupi MINUS na taj komentar kad ih vidi, TO SVAKO OD NAS MOŽE URADITI! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1348

PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Sub Maj 21, 2016 6:21 am

Haha odlican tekst, bravo i Peri Smile

Inace tekst je tako dobar verovatno i sto ga je pisao Palancanin. Znam tog Milutina Vujicica, to je mladi novinar odavde koji voli fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Број порука : 353
Локација : Бачка Паланка

PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Sub Maj 21, 2016 3:09 pm

Neko ::

A baš je bilo teško pogoditi
Mene samo interesuje ko su ovih par ljudi iz Pančeva koji se stalno javljaju na našim vestima. Nije mi jasno zar su neki ljudi toliko dokoni???
I moram da pohvalim naše navijače koji pokazuju da nas ima, tako što se tim ljudima samo množe minusi na njihovim komentarima.
Još jedanput da zamolim svakoga od nas ko može nek ostavi KOMENTAR kad naiđe na te zle komentare, ako nema toliko vremena ili ima neki problem da ostavi komentar što se meni dešavalo onda samo nek lupi MINUS na taj komentar kad ih vidi, TO SVAKO OD NAS MOŽE URADITI! cheers

Очигледно је и по броју минуса и по коментарима да нас итекако има. Пробудили су се успавани Паланчани и схватили колико су медији моћно средство јер нас на свим медијима има поприлично и људи су махом упознати са битним чињеницама. Што се тиче минуса ако на неку вест има преко 80 лајкова а 2 дислајка где се хвали Бачка очито је да осим Паланчана и други мисле позитивно. Само тако сви у напад ајмо ајде
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

Број порука : 1326
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Čet Maj 26, 2016 9:35 pm

Postovani forumasi ljubitelji fudbala i prijatelji kluba ,mislim da je doslo vreme da se nasi ljudi iz marketinga probude i krenu u akciju po sistemu od vrata do vrata ( mislim na firme ) i "ponude" ugovore o donatorstvu -sponzorstvu ,reklamiranju i slicno ,verujem da privreda nase opstine moze "lagano da nosi " super ligu i da ih niko ama bas niko nece odbiti samo je potrebno da krenu u akciju ...zato vas molim da ih poguramo i svakodnevno podsecamo da to i rade ,da im predlazemo moguce donatore i da nam oni daju povratne informacije koje su firme obisli i sta su dogovorili - uradili .Zelim da javnost sve zna od toga ko daje i koliko do toga gde je i poslednja para utrosena a nadam se da za ovo imam vasu nepodeljenu podrsku .!?
Molim vas da se potrudite i da se sto vise ljudi ukljuci u ovu akciju i svakodnevnu aktivnost jer sem prelaznog roka,reflektora ovo je prioritet prioriteta ...jer bez ove tri stvari nema ni buducnosti u super ligi
Svi ste vi bitni i svako moze da da svoj doprinos ako to zeli i ima volje zato u ova tri posla moramo uci maximalno osmisljeno angazovani .
Moja ocekivanju su da mi to mozemo ZAJEDNO U SUPER LIGU sa LJUDIMA KOJI SU NASA NAJVECA VREDNOST i nije ovo kritika nasem marketingu vec podrska da krenu u realizaciju
svi zajedno to mozemo cheers Basketball
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP

Број порука : 214

PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Pet Maj 27, 2016 6:06 am

MarjanRnic ::
Postovani forumasi ljubitelji fudbala i prijatelji kluba ,mislim da je doslo vreme da se nasi ljudi iz marketinga probude i krenu u akciju po sistemu od vrata do vrata ( mislim na firme ) i "ponude" ugovore o donatorstvu -sponzorstvu ,reklamiranju i slicno ,verujem da privreda nase opstine moze "lagano da nosi " super ligu i da ih niko ama bas niko nece odbiti samo je potrebno da krenu u akciju ...zato vas molim da ih poguramo i svakodnevno podsecamo da to i rade ,da im predlazemo moguce donatore i da nam oni daju povratne informacije koje su firme obisli i sta su dogovorili - uradili .Zelim da javnost sve zna od toga ko daje i koliko do toga gde je i poslednja para utrosena a nadam se da za ovo imam vasu nepodeljenu podrsku .!?
Molim vas da se potrudite i da se sto vise ljudi ukljuci u ovu akciju i svakodnevnu aktivnost jer sem prelaznog roka,reflektora ovo je prioritet prioriteta ...jer bez ove tri stvari nema ni buducnosti u super ligi
Svi ste vi bitni i svako moze da da svoj doprinos ako to zeli i ima volje zato u ova tri posla moramo uci maximalno osmisljeno angazovani .
Moja ocekivanju su da mi to mozemo ZAJEDNO U SUPER LIGU sa LJUDIMA KOJI SU NASA NAJVECA VREDNOST i nije ovo kritika nasem marketingu vec podrska da krenu u realizaciju

Koji su ljudi u klubu zaduženi za marketing,da znamo kome da se obratimo?
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1348

PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Pet Maj 27, 2016 7:28 am

MarjanRnic ::

Nije mi bas jasno kako mi da ih poguramo kada ste vi, tj. uprava cesto sa njima. Ili mislite da se i mi probamo ukljuciti u trazenje finansijera? to bi svakako trebali, ko ima bilo kakve kontakte sa bilo kim na pozicijama u firmama.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   

Nazad na vrh Ići dole

Marketing FK Backa
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 37 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Sajt FK Backa
» Forumska kafana "Backa"
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00
» Forumska kafana "Backa"
» Plej aut 6. kolo: BACKA - Radnik (Surdulica) 17.05.2017 sreda 17:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: