Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 43 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 4:59 am

Au zanimljivo.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 5:03 am

Nisam ja uzalud postavljao pesme Hajduka. Imate i vi slicnosti sa njima ne samo mi. Mi imamo tu fanaticnost i ljubav a vi srusen stadion cheers Znaci ni vi vise nemate stadion u centru? 8)

Evo jedna Hajdukova koja peva o starom stadionu u Splitu "Stari Plac" koji je postojao pre "Poljudske lepotice" i srusen je ali slabo vi omladino znate o tome. Kako tuzna pesma kakve samo emocije izaziva to mogu samo Hajduk Split i Pancevacki Dinamo.



Još ka dite po njoj san se baca
Još i danas volin bilu boju
Pape me je vodi svake šetimane
Vrimena za život nisu bila laka
Falilo je šoldi pa da ća ostane
Ja bi uvik u plac priko zida skaka

On bi sebi plati svake šetimane
I čuva bi za mene bokunić skaline
Joj da mi se vratit u te lipe dane
Kad bi mi iz žepa dava bomboncine

Srušili su zide starog placa
Srušili su i onu skalinu
Di bi meni papa ka iz maca
Tumačija fuzbalsku dotrinu

srušili su zide starog placa
Otkrili su pravu ljubav moju
Još ka dite po njoj san se baca
Još ka zelen volin bilu boju

Pamtija je pape jedne šetimane
vrimena su sada tznate sasvim druga
Sunce oli kiša u fuzbalske dane
Srce mi se stegne uvati me tuga

Na stadionu velom svake šetimane
Penju se do zvizda, padadu šampioni
I pisma se čuje, ma tuga ostane
Nima starog placa, ditinjstva, bomboni

Srušili su zude starog placa
Srušili su i onu skalinu
Di bi meni papa ka iz maca
Tumačija fuzbalsku dotrinu
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 5:32 am

ovako se sve predvidja projektom ...da zapadna 3000 ali i istocna 2.000 mesta na severu je granica sa regatnom stazom za kajak tako da ne moze da bude tribina a prema juznoj strani je bent -nasip i tamo se po propisiu ne sme graditi tribina vec samo dve tribine istok i zapad ,kao sto je u vecini Skandinavskih zemalja .
Ako ste pazljivo pratili do stadiona ce se jedino moci doci peske preko pesackog mosta a Cvrcina bara ce biti mesto za regatnu stazu ,ulica Dunavska obala je biti prema SRC Tikvara "branjena" sa Kejom ,setalistem
Nazad na vrh Ići dole
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 5:39 am

Gospodine Rnic onda se nece moci igrati sve medjunarodne utakmice kao sto je napisano u tekstu. 8000 je minimalan kapacitet za grupnu fazu lige uefa i lige sampiona naprimer, 4 zvezdice takodje se ne mogu dobiti tako da tekst vec u startu nije istinit. Inace ja nisam iz Palanke pa nisam toliko vezan za lokaciju ali mi je drago da Backa dobije novi stadion makar i tamo. Ali mislim da je steta sto se nece graditi juzna i severna jer gde ce biti smesteni navijaci Zvezde i Partizana ako gledamo dugorocno? Oni bi dobili celu istocnu tribinu dakle tu ce doci oni isti navijaci koji lome stolice i sta ce se onda dobiti? Dugorocno gledano ako Backa vec ima ambicije za vise?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 5:43 am

Marko, moze se igrati i sa 4.000 mesta jer to je minimu mesta za sedenje ,vise se UEFA obazire na bezbednost ,konfor i udobnost na stadionu tj na sigurnost ,namerno se smanji broj mesta za sedenje da bi se izbegle nepijatnosti i guzve a povecala bezbednost na stadionu
Nazad na vrh Ići dole
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 5:46 am

A sta kazete za ovo sto sam naveo za utakmice protiv Zvezde ili Partizana? Da se razumemo ja podrzavam sve sto ce od Backe napraviti sto veci klub jer po imenu ako neko to zasluzuje to je Backa. Dugo je bila nepravedno u senci i imate moju punu podrsku za sve sto ste uradili dolazim svaku utakmicu iz Celareva samo Backu da gledam simpatizer sam Partizana ali sve se vise okrecem Backoj video sam vas na utakmici CSK - Indjija u pretkolu kupa posmatrali ste iz loze.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 5:49 am

da jesam meni je CSK drag klub ...
morace se napraviti tzv "BOX" od zice za utakmice visokog rizika ,kao sto je npr. na istocnoj tribini Backinog stadiona ili na CSK onaj ogradjeni deo na kraju tribine tako nalazu pravila ...do 5% ukupnog kapiciteta stadiona hahaha tako pise u propisu
Nazad na vrh Ići dole
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 5:54 am

5 % za goste je vec prihvatljivo 8)

Inace poveo sam raspravu na jednom forumu o stadionima i ljudi su uglavnom zadovoljni. Cak sam ja bio najkritnicniji a ostali kazu da je dobro, ekipa je iz cele Juge.
Nazad na vrh Ići dole
grnja




Број порука : 40
Join date : 05.09.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 5:55 am

Daj link.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 5:59 am

super ,hvala Marko ,bolje je da svoju energiju trosimo razmenjujuci lepe stvari i da smo optimisticni king
Uvek se mora skupiti kriticna masa za realizaciju odredjenih projekata da ne bi po onoj narodnoj ostale samo na lepim zeljama "obecanje ludom radovanje " cheers
Na potezu je lokalna samouprava jer je sve u zivotu postalo "partija saha" u kojoj ciljeve ostvaruju oni koji bolje predvidjaju sledece poteze -korake king :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 9 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 43 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: