Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 68 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Icon_minitimeČet Avg 03, 2017 3:54 am

Sta mozemo izgubiti na ovom gostovanju? Nista. Ne vidim razlog da ne napadnemo pa i ako povedemo da ne nastavimo sa pritiskom na gol Vojvodine. Za sada samo smo Partizanu uzeli bod od nasih najvecih klubova mislim da je doslo vreme da pobedimo.
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Icon_minitimeNed Avg 13, 2017 4:23 am

SirkBP ::
Ovo će biti sve češće pitanje :
Kada će stići više ti reflektori?!?

http://backapalankavesti.com/2017/08/13/uskoro-ce-zasijati-vava/

Opet novi rok "mozda u septembru". Ono sto drugi odrade za deset dana nama u Palanci je potrebno dve godine i deset dana. Ne samo kad je Backa u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Icon_minitimeNed Avg 13, 2017 6:38 am

Uh samo nek se nesto zavrsi u Palanci, makar i posle 2 godine...
Nazad na vrh Ići dole
borkorakic1




Број порука : 83
Join date : 15.07.2017

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Stadion   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Icon_minitimeNed Avg 13, 2017 10:23 pm

Samo da postave vise!!!
Doci ce vise ljudi i jos tim da pocne da pobedjuje!
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Icon_minitimeČet Avg 24, 2017 3:28 pm

Reflektori? Šta se dešava? Jel opet pomeren rok hahaha.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Icon_minitimeČet Avg 24, 2017 5:11 pm

Rok dok ne ispadnemo iz lige
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Icon_minitimeČet Avg 24, 2017 5:34 pm

SirkBP ::
Reflektori? Šta se dešava? Jel opet pomeren rok hahaha.
Jel moguće da toliko opterećujete sa istim pitanjima???
Pa ja prvi ne podnosim ovu vlast , ali neću sigurno lupati ovakve nerealne stvari.
Svaki pravi navijač Bačke je bio prošli vikend na stadionu i sad nek meni neko objasni po kojoj logici se neko čudi što još nema reflektora??
Kako bi mogli naprasno u ovih par dana sve da završe??
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Icon_minitimePet Avg 25, 2017 12:04 am

Neko,u čemu je problem?
Kažeš nerealne stvari,ne znam samo šta je nerealno,moje pitanje ili ugradnja reflektora (od kad smo ušli u Super ligu)
Ja sticajem okolnosti radim uglavnom vikendom i nisam u mogućnosti da gledam svoj klub. Ja se ne čudim unazad nekoliko dana,već godinu,ako ne i više. Ako već ne da vlast da se završe reflektori,onda treba i neko iz kluba to da nam kaže.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Icon_minitimePet Avg 25, 2017 12:39 am

SirkBP ::
Neko,u čemu je problem?
Kažeš nerealne stvari,ne znam samo šta je nerealno,moje pitanje ili ugradnja reflektora (od kad smo ušli u Super ligu)
Ja sticajem okolnosti radim uglavnom vikendom i nisam u mogućnosti da gledam svoj klub. Ja se ne čudim unazad nekoliko dana,već godinu,ako ne i više. Ako već ne da vlast da se završe reflektori,onda treba i neko iz kluba to da nam kaže.
Sto se opstine tice ona je oko postavljanja stubova zavrsila sve sto je trebalo a sada je na redu taj izvodjac koji je dobio tender a on "ceka " saglasnost MUP-a i puteva Srbije da organizuje taj vangabaritni transport uz pratnju je je to konvoj od 12 slepera koji treba iz BG da dovezu stubove u BP ...u tome je problem po mojim saznanjima iz opstine .. Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Icon_minitimePet Avg 25, 2017 12:47 am

Mile,hvala na odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 59 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 59 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 68 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: