Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 65 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Icon_minitimeUto Jun 14, 2016 3:04 am

sutra ujutru u sredu 15.juna pocinju radovi na iskopu betonskih stopa za reflektore ,ko ne veruje neka sutra dodje na stadion cheers
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Icon_minitimeUto Jun 14, 2016 6:05 pm

Mile da li to znaci da ce reflektori zasijati pre prvog kola super lige? Basketball
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Icon_minitimeUto Jun 14, 2016 9:49 pm

napredBacka ::
Mile da li to znaci da ce reflektori zasijati pre prvog kola super lige? Basketball
Iskreno to ne znaci da ce zasijati pre prvog kola tj. 23 jula jer je to prakticno nemoguce ali ljudi koji izvode radove predvidjaju da bi se sve uradilo kako treba potrebno je oko 50-tak radnih dana ( sam dubina stope je oko 3metra u kvadratu 5 puta 5 treba sve to iskopati armirati i osalovati pa naliti betonom i cekati da se to osusi da bi mogli da se na to postavljaju celicni stubovi za reflektore visine oko 32 metra ) mora se uraditi kako treba po projektu da se ne desi slucaj Spartak Subotica kada su stope pocele da tonu jer nije dobra podloga,statika ,beton armiranje ili vec sta pa sve mora sada da se vadi i sve radi ispocetka ...Zato i kazem bolje je i koji dan duze ali da bude kako "bog zapoveda" a ne da imamo u buducnosti problem ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 3733535733 necemo da silujemo stvari i da pozurujemo nesto sto mora da se uradi najkvalitetnije a to su stope ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Icon_minitimeSre Jun 15, 2016 2:43 am

http://fkbacka.com/pocinju-radovi-za-montazu-reflektora/
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Icon_minitimeČet Jun 16, 2016 4:57 am

Mile da li su počeli radovi na iskopu betonskih stopa za reflektore,nisam stigao da dođem do stadiona.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Icon_minitimePet Jun 17, 2016 5:18 am

Да ли је започето копање темеља за стопе за рефлекторе?
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Icon_minitimePet Jun 17, 2016 7:13 am

Pera ::
Да ли је започето копање темеља за стопе за рефлекторе?
Postovani Pero u ponedeljak geometar zavrsava kotiranje terena i premera mesta za kopanje rupa za stubove a u utorak izlaze bageri i ostale masine koje ce raditi zemljane radove ...sve ovo mora da se uradi na ovakav nacin po projektu i tu smo mi nemocini ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Icon_minitimePet Jun 17, 2016 7:22 am

miletesic01 ::
Pera ::
Да ли је започето копање темеља за стопе за рефлекторе?
Postovani Pero u ponedeljak geometar zavrsava kotiranje terena i premera mesta za kopanje rupa za stubove a u utorak izlaze bageri i ostale masine koje ce raditi zemljane radove ...sve ovo mora da se uradi na ovakav nacin po projektu i tu smo mi nemocini ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 3733535733

Миле хвала на брзом одговору. Само напред и радите како ваља; све што је брзо може бити кусо (к'о што је Спартак прошао).
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Icon_minitimePet Jun 17, 2016 7:52 am

Bas to, samo nek se to lepo odradi pa makar ne gledali i pola polusezone u Palanci.
Doduse malo mi je krivo sto ce mi ova godisnja karta proci a da je necu ni otplatiti, a racunao sam na bar jedan derbi sa dvojkom u Palanci Smile no to je nebitno u poredjenju sa uspehom koji je postignut i svim ostalim.
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Icon_minitimePet Jun 17, 2016 11:16 am

Kako mi moji tajni izvori govore nema nista od zamene domacinstva i igrate u Pazovi cak vam ne daju ni u Novom Sadu izgleda. Jos nista zvanicno ali izgleda ce tako biti. Steta, na terenu ste zasluzili superligu a sad neke sporedne stvari kroje sta i kako.

Reflektore postavite, istocnu tribinu malo sredite nije moralo onako skarabudzeno, recimo krov+nove stolice+veci nagib+niza ograda i tih 5-6 redova sasvim dovoljno za kvalifikacije UEFA lige a kamoli igranje u superligi i jedna bar tribina iza gola, dugacka isto 5-6 redova i plava tamno plava farba kao sto su vam stolice tu ide stajaca tribina jer je za gostujuce navijacke grupe. Da sam ja kod vas u upravi imali bi dosta ideja i trudio bih se da to ispunim. Nazalost klub za koji ja navijam trenutno mi ne dopusta sve to kod vas naravno ne bih presao ni za platu od 2000 evra govorim figurativno.

Ovako nesto vama treba. Cetiri iste spojene tribine sa krovom, sve plavo i niska ograda. Tako nesto treba svakom samo sto ce to u Srbiji biti kad u drugim drzavama budu gradili svemirske brodove umesto stadiona.

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 LMw5PGB
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 53 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 53 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 65 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: