Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2014/15

Ići dole 
+59
roki nbgd
neradin66
Uros Urke
Младеново за Бачку навија
Bane
Neko
Zelen 81
Киламанија
miletesic01
djomla bgd
Pera
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
grnja
Rale BP
napredBacka
vlada budala
NikolaRadjenovic
Jovan Ristic
MarinkoNS
vox populi
DimaBP
Momir
RUS
markostanojkovicvrbas
Ludak
shaneri shabac
Gogi
role bp
ajmo plavi
marko celarevo
sportista
LjubiteljFudbala
Daki86
MarjanRnic
nikola kanada
x-man
IstocnaTribina
Danac
Напред Бачка
tebra bp
Корида Детелинара
Sloboda Ili Ništa
Vojvoda
Nervno
BraneBP
RashaShea
Joca
UziceFF
majstorBP
markoooPG89
Лаза94БП
ПлавоБели
dunavska76neman
Kleka
Marko 89
ZarkoPG89
Admin
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47 ... 90  Sledeći
AutorPoruka
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Icon_minitimeSub Avg 16, 2014 5:38 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danac

Danac


Број порука : 100
Join date : 24.07.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Icon_minitimeSub Avg 16, 2014 2:07 pm

BAČKA-MORAVAC 2-1

INĐIJA-SLOBODA 2-1

PROLETER-RADNIK 0-0

MAČVA-BSK 0-1

JEDINSTVO-SLOGA PM 3-1

SINĐELIĆ-BEŽANIJA 1-2

JAVOR-SLOGA K. 1-0

Ovo su danasnji rezultati. Metalac i Kolubara igraju veceras pod reflektorima.
Iznenadjenje je po meni poraz Slobode ali s obzirom kako se Indjija pojacala i kako su igrali pripreme plus domacini onda i nije. Ocekivao sam i pobedu Macve. Ostalo manje vise ocekivano. Mozda se i od Moravca vise ocekivalo ali dobro, videcemo kroz nekoliko kola kako stoje stvari, jedna utakmica ne moze biti pravi pokazatelj.
Nazad na vrh Ići dole
UziceFF

UziceFF


Број порука : 11
Join date : 01.08.2014
Локација : Uzice - Sloboda

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 10:52 am

Forum vam je odlican Palancani, dosta je i ziv, pise se sto je jako dobro. Backa je ime i treba okolina da navija za Vas, cela opstina sa selima u najmanju ruku.

Inace sto se tice teme, sezona je tek pocela jos se nista ne zna ali za par kola znace se.

Nazad na vrh Ići dole
IstocnaTribina

IstocnaTribina


Број порука : 17
Join date : 27.07.2014
Локација : Plava Garda 1989 - BP

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 11:02 am

Dosta ste aktivni Uzicani i stvarno vas ima, ako ovako nastavite bice vas vise nego nas iz bp ovde  :D 
Mi smo mozda malo cak i lenji, mrzi nas i da pisemo a kamoli nesto vise. Hvala za lepe zelje, bilo bi lepo da cela opstina sa okolinom navija za Backu ali to za sad nije realno. Ima ljudi u Palanci koji se kunu u lokalpatriotizam a navijaju za Vosu i cak bi navijali protiv Backe u tom duelu  :x Prekosutra imamo na sc Vujadin Boskov prijateljsku protiv njih, nazalost dosta ljudi koji zive u BP ce za njih navijati.

Sto se tice sezone, slazem se, tek je pocelo, niko nije istakao kandidaturu ni za ispadanje ni za sami vrh. Neki favoriti za vrh su po vecini ljudi Javor, Sloboda, Moravac, Metalac pa i Indjija.

Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 11:40 am

Lepo bi bilo da opstanemo, nasa Backa ako nista drugo zasluzuje bar ovaj rang, mi nismo tikva bez korena kao neki instant klubovi, da samo vi mladji znate koliko sam cekao ovo, ceo zivot sam na istoku, otac mi je igrao za backu, imam 32 godine i docekao sam konacno ovo, posto mi ne mozemo neka bar udje Sloboda, posle Slobode realno ko je po tradiciji jaci od nas, niko, svako cast Javoru ili Metalcu ali to su bili seoski klubovi dok su Sloboda i Backa igrali i ne samo igrali nego bili i stabilni klubovi, drugu ligu sfrj ,koja je bila jaca od ove nase "super" lige
Nazad na vrh Ići dole
UziceFF

UziceFF


Број порука : 11
Join date : 01.08.2014
Локација : Uzice - Sloboda

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 12:22 pm

x-man, potpuno se slazem sa Vama i bas me raduje sto ste usli u ovu ligu, komentar Vam je za desetku.
Sto se tice tradicije, osim Slobode i Backe zaboravili ste Sabacku Macvu i donekle Kraljevacku Slogu. Ostali nisu vredni pomena. Kolubara koliko toliko. Cast ostalima ali nije ih bilo kad se igrao pravi fudbal. Svakako da cenim recimo jednu BSK Borcu koja je igrala superligu do pre nekoliko godina, Bezaniju i mnoge druge ali to su prolazni klubovi a kao drugo malo ko navija za njih. Vi ste ime i svakog ljubitelja fudbala raduje sto ste tu gde ste sad.

Pronasao sam se u vasem komentaru jer isto sam godinama na istoku, doduse Vi ste malo mladji ali u sam Uzicu pratio Slobodu u 3 ligi i gledao je kako se pati protiv Pobede Belosevac, Partizana iz Bumbarevog Brda i ostalih "velikana". Isao na gostovanja po raznim selima. Nemojte sada da posustanete nego jos jace uz svoju Backu. Nadam se kroz neku sezonu utakmici sklopu superlige Sloboda - Backa.
Nazad na vrh Ići dole
Корида Детелинара

Корида Детелинара


Број порука : 13
Join date : 06.08.2014
Локација : На Детелини мојој

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 1:14 pm

@x-man
Респект за Вас,за правог љубитеља фудбала.Бачка је по свему заслужила ово а искрено не знам ни један велики клуб из оног доба да је толико чекао.Већина их је била по савезним ранговима макар деведесетих,тад се појавило и много клубова који су до тад били нижелигаши,већином Београдских и сеоских клубова.Немам ништа ни против БГ ни против села али такви клубови играју пред 100 гледалаца.Ви сте српски Нотингем Форест :D , само што се они још нису вратили.Вероватно знате Нови Сад - Бачка то је био један од највећих дербија тада друге лиге. У то време смо једни другима били највећи и најљући ривали на терену али и спортски пријатељи.Многи наши играчи су играли код Вас и обрнуто.Сигурно знате за Јосифа Илића,Лазара Лемића и друге играче Новосадских канаринаца који су код Вас играли годинама.Бачка је уз Мачву право освежење уз ПЛС и држим палчеве да се што пре врате Пролетер из Зрењанина(у суперлигу), Динамо из Врања и Раднички из Пирота.Поздрав са Новосадске Детелинаре!
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 2:35 pm

Uzice FF - da u pravu ste zaboravio sam macvu

Korida - krivo mi je zbog Vaseg kluba, naravno da sam cuo za josifa i lemica, josif je bio i trener mom ocu, zelim vam povratak tamo gde vam je mesto znacim minimum prva liga srbije
Nazad na vrh Ići dole
nikola kanada




Број порука : 2
Join date : 06.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Icon_minitimePon Avg 18, 2014 3:21 pm

x-man ::
Lepo bi bilo da opstanemo, nasa Backa ako nista drugo zasluzuje bar ovaj rang, mi nismo tikva bez korena kao neki instant klubovi, da samo vi  mladji znate koliko sam cekao ovo, ceo zivot sam na istoku, otac mi je igrao za backu, imam 32 godine i docekao sam konacno ovo, posto mi ne mozemo neka bar udje Sloboda, posle Slobode realno ko je po tradiciji jaci od nas, niko, svako cast Javoru ili Metalcu ali to su bili seoski klubovi dok su Sloboda i Backa igrali i ne samo igrali nego bili i stabilni klubovi, drugu ligu sfrj ,koja je bila jaca od ove nase "super" lige

dirnut sam vasim komentarom, vidi se da je pisan od srca.
backu sam gledao u jedinstvenoj drugoj tada je ta liga bila mnogo jaka, vi ste bili dete tad ne znam da li se secate tih legendarnih meceva i te ekipe godinama sam upravo na istoku pratio backu i po kisi i po suncu cekajuci da se vrate ali sam onda napustio srbiju nazalost jer sam morao
a sada se backa vratila u drugu ligu a ja po svemu sudeci uskoro u srbiju medju svoje palancane, ovoga puta sa sinovima koji ce nadam se za backu navijati
srdacan pozdrav za vas x-man svaka cast za komentar
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Icon_minitimeUto Avg 19, 2014 3:30 am

Hvala, pozdrav za Vas
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2014/15
Nazad na vrh 
Strana 5 od 90Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47 ... 90  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2015/16
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Najlepsi gol Backe u prvoj ligi Srbije za sezonu 2014/15
» Forumska kafana "Backa"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: