Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Prva liga Srbije 2014/15

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 47 ... 90  Sledeći
AutorPoruka
Sloboda Ili Ništa

Број порука : 106

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Čet Avg 07, 2014 4:48 pm

Ekipa nam je prilicno izmenjena. Ipak, ako izuzmemo Tiaga, razlika u kvalitetu izmedju proslogodisnje i trenutne Slobode i nije prevelika. Usudio bih se da kazem da ukoliko dovedemo jos neko pojacanje napred, mozemo lako biti i jaci nego lane. Filip Arsenijevic trenira sa ekipom i ako bi se desilo da potpise (za sta su mogucnosti vrlo, vrlo male) to bi vec bilo... Sve ovo apsolutno ne znaci da cemo dobro stajati na tabeli. Mislim da ne mozemo imati predstavu ni o jednoj ekipi dok ne startuje prvenstvo, dok se ne odigra neko kolo... Zato i jedva cekam da pocne, neizvesnost ubija. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.fksloboda.org
Корида Детелинара

Број порука : 13
Локација : На Детелини мојој

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Čet Avg 07, 2014 5:18 pm

Админе нисам имао намеру да вређам.

Слобода или Ништа ниси ми одговорио, по чему они имају здраву причу, све сами оптимисти меркају средину табеле а најслабије се појачали све им људи из њиховог града и општине играју то није то.

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sloboda Ili Ništa

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Pet Avg 08, 2014 2:12 am

Nisam ti odgovorio jer si napisao da su se navijači Slobode udružili sa Slaninarima kako bi radili protiv RFK Novi Sad. Mislio sam da je sve šala i da si promašio temu, da si planirao da postuješ u "viceviiii".
Ne znam šta si ti video pod zdravom pričom, ali očigledno se nismo razumeli.
Pod tim sam najvise podrazumevao to sto ne žele da se zadužuju po cenu ranga i slično. Za mene je to prava stvar. Ima tu još stvari, sve je nekako previše normalno za naše standarde. Smile
A definitivno nisam nislio na:
Citat :
по томе што причају да ће опстати па чак и бити на средини табеле а још није ни почело првенство. Најмање пара у лиги имају а хоће средину табеле. Неозбиљно.
... a ne znam ni šta ima loše u ovome. Nikome ne nameću to mišljenje, jednostavno ušli su u viši rang, oseća se polet, optimizam, to je dobra stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Корида Детелинара

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Sub Avg 09, 2014 3:33 am

Zasto u viceve? Navijaci Vojvodine i Slobode su u prilicno dobrim odnosima a da si citao forum fkvojvodina.com mogao si i da vidis sta pricam da ne pricam napamet.

Inace cenim i Backu i Slobodu kao klubove koji su imali zapazen rezultat i u vreme kad se igrao dosta kvalitetniji fudbal pred mnogo vise publike.
Backa treba najmanje u 2. ligi da bude i to bez ispadanja i ponekad da udje u prvu a vi u 1. ligu bez ispadanja, da igrate posteno i da vazite za jedan klub koji igra lep i dopadljiv fudbal, da nema te ekipe kojoj ne mozete uzeti bod ili sva tri. Navijam za klub koji ima tradiciju i stvarno umem da cenim to. Nije isto navijati za Donji Srem, Cukaricki, Vozdovac ili sa druge strane za Radnicki Nis, Vojvodinu, Slobodu, Napredak...

Sto se tice zaduzivanja ako je tako onda svaka cast Backoj, to je pametna politika, bolje i slabiji rezultat ali bez dugova. Moj Novi Sad je zbog dugova resetovan i izbacen u poslednji rang pa krecemo od nule ali ce tradicija biti pripisana nama posto je to isti klub.

Kakve su ambicije i mogucnosti Slobode ove sezone? Jel uprava postavila cilj hitan povratak u SL ili nesto drugo?
Nazad na vrh Ići dole
Sloboda Ili Ništa

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Sub Avg 09, 2014 4:53 pm

Корида Детелинара ::

Kakve su ambicije i mogucnosti Slobode ove sezone? Jel uprava postavila cilj hitan povratak u SL ili nesto drugo?

Cilj uprave je povratak u JSL i cini mi se da to jasno iskazuje. To me veoma raduje jer ambicioznost i cela ta atmosfera oko nje moze da napravi dodatnu razliku u ovakvoj ligi. E sad koliko ce se poklopiti mogucnost... Rekao bih da imamo ekipu za prvih pet mesta, ali videcemo.
Bitan je i pocetak, a mi imamo tezak raspored na startu - u prva 4 kola su 3 gostovanja i Metalac kuci.

Na generalci, danas u Ivanjici, Javor 0:0 Sloboda, uz nasu inicijativu. Razlog za optimizam. Vidim ovde se ne svrstava Javor u sam vrh lige, po meni su tu. Takodje mi se cini da se precenjuje Moravac...
Nazad na vrh Ići dole
Корида Детелинара

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Ned Avg 10, 2014 3:09 am

Neka tako i treba.
Te prijateljske obicno nisu slika i prilika ali ako sam skapirao sta citajuci jutarnje to je da su favoriti za prva dva mesta pre svega taj Moravac Orion ili kako vec a onda i Javor i Sloboda to za ta prva tri mesta koja vode dalje.
Nemojte sad da vam opadne poseta sto ste ispali u drugu ligu bas naprotiv sad treba da podrzavate klub jos jace.
Moj je klub u beton ligi, praticu i tu sramotu mog kluba i ne pada mi napamet da pocnem da navijam za drzavne mezimce cz,pfc,fkv...
Nazad na vrh Ići dole
Joca

Број порука : 222

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Uto Avg 12, 2014 5:07 am

U zurnalu pisu da je Metalac kaznjen sa oduzimanjem 3. boda zbog napustanja terena na mecu sa Radom u barazu.
Posto ce se Metalac boriti za ulazak u superligu po najavama nama to i nije toliko bitna vest al eto cisto da spomenem.

Edit:Sloboda ili Nista, i meni se cini da se Moravci malo precenjuju, imaju jak tim i sponzore ali tek su usli u ligu, zasto bi oni bili favoriti u odnosu na recimo Slobodu ili Javor pa cak i Metalac. Na svim forumima ih proglasavaju za glavne favorite ali ne bih se ja bas tako zaletao. Bice sigurno u vrhu a da li ce ove sezone vec u superligu videcemo.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Број порука : 360
Локација : Stevana Supljikca

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Uto Avg 12, 2014 2:11 pm

Zao mi je Metalca, oni ce se sigurno boriti za prva tri mesta i superligu i mozda ce im bas ta tri boda faliti. Trebali su onda i Rad kazniti jer su Radovi navijaci na Radovom stadionu izazvali prekid i bacili suzavac.

Ne znam kako igraju Leskovcani samo cujem da su neki bauk, jedva cekam mec da vidim kako ce se nasi momci snaci protiv Moravca posto su kao favorit lige.
Nazad na vrh Ići dole
tebra bp

Број порука : 37

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Čet Avg 14, 2014 11:18 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

indjija se i bez novih pojacanja dosta pojacala, igra cordasic kod njih iz donjeg srema, nesudjeno pojacanje Backe.
Nazad na vrh Ići dole
ПлавоБели

Број порука : 15

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Pet Avg 15, 2014 2:03 am

инђија има добар тим, њих очекујем у горњем делу табеле.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   

Nazad na vrh Ići dole

Prva liga Srbije 2014/15
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 90Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 47 ... 90  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2014/15
» Prva liga Srbije 2015/16