Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Prva liga Srbije 2014/15

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 46 ... 90  Sledeći
AutorPoruka
Nervno

Број порука : 154
Локација : Ulaz 3 sektor B

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Sre Avg 06, 2014 9:58 am

Kao sto red nalaze prvo da pozdravim sve forumase a narocito sve navijace Fk Backa, kluba sa svetlom i dugom tradicijom. Nadam se dobrim utakmicama izmedju nasa dva tima i zelim Vam plasman u Super ligu.
I da, dobrodosli na Begluk dom fudbalera Slobode.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
majstorBP

Број порука : 48

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Sre Avg 06, 2014 11:47 am

Veliki pozdrav za jos jednog Uzicana!

Gledao sam emisiju o "Nervno", mislim da je exploziv ili tako neka emisija u pitanju.
Respekt za stariju ekipu!

Nama ce biti cast da igramo protiv Vas jer posle mnogo godina ce u Palanku doci neki veliki klub, sa tradicijom, publikom, navijacima! Sto se tice superlige ne bih imao nista protiv da vi budete prvi a mi drugi pa zajedno odemo gore a iz superlige da ispadnu recimo Donji Srem i Vozdovac. To bi bilo idealno  Wink 
Nazad na vrh Ići dole
ZarkoPG89

Број порука : 13

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Sre Avg 06, 2014 12:32 pm

Jos jedan Uzicanin s nama cheers 
Veliko postovanje za Slobodu i njene navijace sa svih tribina.
Hvala nam lepim zeljama ali mi zbog politike kluba o nezaduzivanju necemo se vise pojacavati nego cemo se truditi da stvaramo stabilan tim sa sto vise domacih igraca a to bi trebalo da znaci makar neku sredinu tabele. Ukoliko uleti neki sponzor a imamo vise jakih preduzeca u gradu i opstini Tarket, Lav Pivara, Sintelon, Nektar, Dunavprevoz, AD Backa i tako redom, onda bi se napala superliga ali za ovu godinu verovatno ne. Ali posto ne mozemo mi svima bi nam bilo drago da klubovi kao sto su Sloboda, Sloga Kraljevo i Macva iz Sapca odu u superligu jer je to zdravo za srpski fudbal. Sloboda je od klubova ove lige najvece ime bila i u onoj velikoj drzavi a to je i sada. Svako dobro i pozdrav za zapad Srbije.

Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

Број порука : 92
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Sre Avg 06, 2014 12:51 pm

Nervno ::
Kao sto red nalaze prvo da pozdravim sve forumase a narocito sve navijace Fk Backa, kluba sa svetlom i dugom tradicijom. Nadam se dobrim utakmicama izmedju nasa dva tima i zelim Vam plasman u Super ligu.

Dobrodosao prijatelju! Sve najbolje u predstojecoj sezoni.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Број порука : 360
Локација : Stevana Supljikca

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Sre Avg 06, 2014 3:23 pm

Topla dobrodoslica za Uzicane i prijateljski klub Slobodu.

Brzo nazad u superligu!
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

Број порука : 235

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Sre Avg 06, 2014 6:00 pm

Nervno ::

Dobrodosli!
Kazite mi jel "Nervno" prati Slobodu i na gostovanjima i jel budete zajedno sa fajtersima na navijackoj tribini ili odete na zapad i kad ste u gostima?
Nazad na vrh Ići dole
Sloboda Ili Ništa

Број порука : 106

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Čet Avg 07, 2014 2:10 am

dunavska76neman ::

Kazite mi jel "Nervno" prati Slobodu i na gostovanjima i jel budete zajedno sa fajtersima na navijackoj tribini ili odete na zapad i kad ste u gostima?

Nije mi dozvoljeno da postujem linkove u prvih sedam dana, pa pisah ovako...

Na žalost u poslednje vreme, to je malo komplikovano objasniti. U svakom slučaju svi smo na istoj tribini, ali ne toliko ujedinjeni. Jug peva jednu pesmu, jugoistok drugu, a nervno vodi svoju brigu - kakvo je stanje na terenu i naravno sudije. Ima tu i ljudi koji ne pripadaju ni jednoj od pomenutih grupa... Sve što ispričah može se videti na snimku (0.19).
you tube - javor sloboda 0 1 - snimak od 55 sekundi

Evo i ja da iskoristim priliku i pozdravim vas. A nisam hteo, počeli smo mnogo da vam spamujemo mi Užičani. Smile
Radujem se ulasku Bačke u pls i konačnom povratku Mačve.
Vidim da vam je priča na terenu i van njega na zdravim osnovama i to je jako bitno. "Prva sezona" u višem rangu uvek donosi neki pozitivan plamen. Uživajte u njemu, ali ne dajte da se gasi.
Evo kako je kod nas prošla "prva" sezona u JSL, ne računajući onu u kojoj nam se gradio stadion. Klip je zapravo njava za kolo u kome su nas blizanac i Vojvodina namestili i oteli nam Evropu, ali na njemu je rezime cele sezone - na terenu i van njega.
you tube - ofk sloboda najava
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.fksloboda.org
Корида Детелинара

Број порука : 13
Локација : На Детелини мојој

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Čet Avg 07, 2014 6:44 am

Сличан се сличном радује, имате потребу да једни друге хвалите.
Шта мислите зашто једну величину као што је РФК НОВИ САД нико не хвали?
Зато што смо сами против свих, боримо се, кидамо гриземо и на терену и на трибинама, никаква пријатељства са ривалима. На форуму фквојводина.ком сам видео да су Сланинари и Ужичани у солидном односу а све сао како би се радило против РФКНС зато су нас и избацили у последњи ранг иако смо 3. сезоне играли прву лигу Југославије.

И Ужичанин по чему ови Паланчани имају здраву основу и причу, по томе што причају да ће опстати па чак и бити на средини табеле а још није ни почело првенство. Најмање пара у лиги имају а хоће средину табеле. Неозбиљно.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

Број порука : 92
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Čet Avg 07, 2014 8:00 am

@Sloboda Ili Ništa
Dobrodosli i Vi, Uzicani su bas aktivni kod nas   Smile  
Mi se radujemo velikim mecevima posle dugo vremena i kao sto ste mozda procitali jako nam je krivo sto nismo dobili Slobodu u prvom kolu nego Moravac, kao neki maler samo njih nismo hteli. Sa Vama igramo tek za godinu dana u poslednjem kolu kao domacini.
Sto se tice spamovanja nema brige, ovo je tema o prvoj ligi ove sezone, sve ovo sto pricamo je vezano za to, malo skrenemo pa se vratimo i tako  :D 

@Корида Детелинара
Lakse malo, prvi komentar pa vec tako ostro.
Ovde su svi dobrodosli i dok se vodi normalan razgovor sve je ok.
Napadas bez ikakvog razloga.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

Број порука : 235

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Čet Avg 07, 2014 2:13 pm

Odgledao sam ime "Sloboda, bilo bi jako dobro da se svi Slobodasi udruze kad je pevanje u pitanju tu ste svi zbog Slobode.
Neke vece navijacke grupe imaju vise podgrupa koje se ne vole ali svako na svoj deo tribine i pevaj ono sto i svi.

Jel ostao kostur ekipe od prosle godine? Ako ste zadrzali vecinu igraca mislim da se ekspresno vracate u tom slucaju jedino taj famozni Moravac onda mozda ima jaci tim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   

Nazad na vrh Ići dole

Prva liga Srbije 2014/15
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 90Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 46 ... 90  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2014/15
» Prva liga Srbije 2015/16