Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK LETO 2017 G

Ići dole 
+9
miletesic01
Pera
maurinjo
Daka05
nagib
Ventilvoje
Neko
SirkBP
DimaBP
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Sekretaricina sestra




Број порука : 30
Join date : 30.04.2017

PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK LETO 2017 G   PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 15, 2017 8:21 am

miletesic01 ::
Sto se tice mog nekog navnodnog sukova sa Markom Klisurom ,bio je u jednom momentu evidentan ali smo to i on i ja prevazisli jer je interes kluba iznad nas .!
Uradicu sve da ga podrzim u daljoj igrackoj karijeri a njegov i moj karakter je slican jer smo takmicari i zelimo uspeh ... PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733
sve ostalo u vezi njega i mene je netacno i nebitno ,jer najbitnije je da su nasi odnosi korektni i da ga ja licno postujem kao coveka i igraca i znam da po kvalitetu moze jos mnogo vise i mnogo bolje .. PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733

E moj Mile...Klisa je to odavno prevazisao ali ti ocigledno jos uvek nisi. Kako sada uopste mislis da prodate bilo koga? Ovom "nicim izazvanom" izajvom si verovatno shvatio koliku stetu si naneo tom momku i ne prestajes da je nanosis. Vrlo dobro znas na sta mislim. Samo ne znam da li je u bilo kom klubu "sportski direktor" javno pred svim igracima rekao nekom igracu da ce uciniti sve da mu unisti karijeru i iz dana u dan do dana danasnjeg ne prestaje da radi na tome. Svaka ti cast!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK LETO 2017 G   PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 15, 2017 10:37 pm

Sekretaricina sestra ::
miletesic01 ::
Sto se tice mog nekog navnodnog sukova sa Markom Klisurom ,bio je u jednom momentu evidentan ali smo to i on i ja prevazisli jer je interes kluba iznad nas .!
Uradicu sve da ga podrzim u daljoj igrackoj karijeri a njegov i moj karakter je slican jer smo takmicari i zelimo uspeh ... PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733
sve ostalo u vezi njega i mene je netacno i nebitno ,jer najbitnije je da su nasi odnosi korektni i da ga ja licno postujem kao coveka i igraca i znam da po kvalitetu moze jos mnogo vise i mnogo bolje .. PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733

E moj Mile...Klisa je to odavno prevazisao ali ti ocigledno jos uvek nisi. Kako sada uopste mislis da prodate bilo koga? Ovom "nicim izazvanom" izajvom si verovatno shvatio koliku stetu si naneo tom momku i ne prestajes da je nanosis. Vrlo dobro znas na sta mislim. Samo ne znam da li je u bilo kom klubu "sportski direktor" javno pred svim igracima rekao nekom igracu da ce uciniti sve da mu unisti karijeru i iz dana u dan do dana danasnjeg ne prestaje da radi na tome. Svaka ti cast!
Vreme ce pokazati i to vrlo brzo cim Marko ostvari transfer u inostranstvo koliko sam ga kao igraca ispred njih hvalio i govorio istinu .Zivi bili pa videli .Nemoj se ljutiti svi mi pogresimo ali ne treba nikome zbog toga seci glavu PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733
veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sekretaricina sestra




Број порука : 30
Join date : 30.04.2017

PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK LETO 2017 G   PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Icon_minitimePet Jun 16, 2017 12:45 pm

miletesic01 ::
Sekretaricina sestra ::
miletesic01 ::
Sto se tice mog nekog navnodnog sukova sa Markom Klisurom ,bio je u jednom momentu evidentan ali smo to i on i ja prevazisli jer je interes kluba iznad nas .!
Uradicu sve da ga podrzim u daljoj igrackoj karijeri a njegov i moj karakter je slican jer smo takmicari i zelimo uspeh ... PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733
sve ostalo u vezi njega i mene je netacno i nebitno ,jer najbitnije je da su nasi odnosi korektni i da ga ja licno postujem kao coveka i igraca i znam da po kvalitetu moze jos mnogo vise i mnogo bolje .. PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733

E moj Mile...Klisa je to odavno prevazisao ali ti ocigledno jos uvek nisi. Kako sada uopste mislis da prodate bilo koga? Ovom "nicim izazvanom" izajvom si verovatno shvatio koliku stetu si naneo tom momku i ne prestajes da je nanosis. Vrlo dobro znas na sta mislim. Samo ne znam da li je u bilo kom klubu "sportski direktor" javno pred svim igracima rekao nekom igracu da ce uciniti sve da mu unisti karijeru i iz dana u dan do dana danasnjeg ne prestaje da radi na tome. Svaka ti cast!
Vreme ce pokazati i to vrlo brzo cim Marko ostvari transfer u inostranstvo koliko sam ga kao igraca ispred njih hvalio i govorio istinu .Zivi bili pa videli .Nemoj se ljutiti svi mi pogresimo ali ne treba nikome zbog toga  seci glavu PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733
veliki pozdrav

U pravu si vreme ce polazati, ali kako stvari stoje od toga nema nista...
Nazad na vrh Ići dole
Sekretaricina sestra




Број порука : 30
Join date : 30.04.2017

PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK LETO 2017 G   PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 18, 2017 11:33 am

Sekretaricina sestra ::
miletesic01 ::
Sekretaricina sestra ::
miletesic01 ::
Sto se tice mog nekog navnodnog sukova sa Markom Klisurom ,bio je u jednom momentu evidentan ali smo to i on i ja prevazisli jer je interes kluba iznad nas .!
Uradicu sve da ga podrzim u daljoj igrackoj karijeri a njegov i moj karakter je slican jer smo takmicari i zelimo uspeh ... PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733
sve ostalo u vezi njega i mene je netacno i nebitno ,jer najbitnije je da su nasi odnosi korektni i da ga ja licno postujem kao coveka i igraca i znam da po kvalitetu moze jos mnogo vise i mnogo bolje .. PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733

E moj Mile...Klisa je to odavno prevazisao ali ti ocigledno jos uvek nisi. Kako sada uopste mislis da prodate bilo koga? Ovom "nicim izazvanom" izajvom si verovatno shvatio koliku stetu si naneo tom momku i ne prestajes da je nanosis. Vrlo dobro znas na sta mislim. Samo ne znam da li je u bilo kom klubu "sportski direktor" javno pred svim igracima rekao nekom igracu da ce uciniti sve da mu unisti karijeru i iz dana u dan do dana danasnjeg ne prestaje da radi na tome. Svaka ti cast!
Vreme ce pokazati i to vrlo brzo cim Marko ostvari transfer u inostranstvo koliko sam ga kao igraca ispred njih hvalio i govorio istinu .Zivi bili pa videli .Nemoj se ljutiti svi mi pogresimo ali ne treba nikome zbog toga  seci glavu PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733
veliki pozdrav

U pravu si vreme ce polazati, ali kako stvari stoje od toga nema nista...

Mile gde si prodao Klisu? Kazi nam javno koliko obestecenje trzite za njega mozda mu ja nadjem klub pre tebe...
Nazad na vrh Ići dole
Sekretaricina sestra




Број порука : 30
Join date : 30.04.2017

PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK LETO 2017 G   PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Icon_minitimePon Jun 19, 2017 1:05 pm

miletesic01 ::
Ventilvoje ::
Gace Ivanovic najvece Backino pojacanje. Bilo bi super ako bi kod nas ostao i upola ko u pivari Smile
Slazem se ocekujemo od njega i strucnog staba novu snaznu energiju PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 1093637683
Golmani :bivsi golman Indjije Dejan Stanivukovic je nas novi igrac,rodjen je  19.06.1994.g. u Sremskoj Mitrovici od njega ocekujemo da se ravnopravno bori za dres sa "brojem 1 " sa Nemanjom Jevricem( koji je sada na pripremama sa reprezentacijom Srbije do 20 godina ) a tu je i mladi Kristijan Zupic kao i najverovatnije golman Lucic dosadasnji clan Pribojskog FAP-a ( Ivan LUCIC. Datum Rodjenja: 17.10.1996. Mesto Rodjenja: Prijepolje. Visina: 188 cm. Tezina: 79 kg. ) ali i Milan Mitrovic 1998.g  
nasim novim clanovima golmanima zeli dobrodoslicu i da svi nastave da rade sa svojim trenerom Knezevicem kao i do sada PUN GAS .PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 1093637683
Lazar Pajovic ,je nas novi clan .Radi se o igracu koji igra na poziciji stopera a moze da igra i zadnjeg veznog .1991.g. visok je 188 cm i od 2014.g. igra u super ligi ,gde je u poslednjoj godini bio i kapiten Novog Pazara .
U ponedeljak potpisuj ugovor sa Backom i zelim mu da pre svega bude zdrav i uspesan u nasem klubu .
Dobro dosao Lazare PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 1093637683
Novi clan je i Ranko Moravac rodjen 1995.g do sada je nastupao za ekipu NK Maribor Slovenija ,igra na poziciji levog bocnoc igraca ( vezni ili levo gore ako treba kako treneri vole da kazu )
Dobro dosao Ranko . PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 3733535733

Mile sta bi sa Lazarom Pajovicem???? Sto oteraste momka koga si najavljivao kao veliko pojacanje i zvezdu? Koliko znam sve ste se dogovorili sa njim...bas me intereuje sta ces ovoga puta izmisliti kao razlog i da li ces biti iskren... ;-)
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK LETO 2017 G   PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Icon_minitimePon Jun 19, 2017 1:50 pm

svi govore za tog Pajovica da je skart igrac, ako je sudeci po tome onda i bojle sto je otisao...mada ne mogu da ocenjujem, jer ga zapravo ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Sekretaricina sestra




Број порука : 30
Join date : 30.04.2017

PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK LETO 2017 G   PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Icon_minitimePon Jun 19, 2017 2:19 pm

Ventilvoje ::
svi govore za tog Pajovica da je skart igrac, ako je sudeci po tome onda i bojle sto je otisao...mada ne mogu da ocenjujem, jer ga zapravo ne znam.

Nemoj tako to je Miletova zvezda, kapiten Novog Pazara vec dugi niz godina igra Super ligu :-) :-) :-)
Nazad na vrh Ići dole
Daka05




Број порука : 92
Join date : 10.06.2016

PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK LETO 2017 G   PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Icon_minitimePon Jun 19, 2017 2:53 pm

Mozemo samo da se zahvalimo Miletu i ostalima sto nisu ostavili Pajovica.Vec sam pisao da nije kvalitet za nas.Treba da vratimo Luku i Balabana obavezno.Treba nam stoper,levi bek,mislim da je Dino Sarac dobar igrac i bio je povredjen i zato je manje igrao.Treba nam i jedan dobar i krsten centarfor i jos jedan napadac.Sekretarice daj malo prikoci,smanji gas.Vidis da nema love pa ostaje samo da se pomolimo da ce doci neko kvalitetan koji zeli da igra kod nas za malo novca i svako ko moze na neki nacin da pomogne sa nekim predlogom nek pomaze.Mile ako mozes reci nam ko je za sada zadovoljio ili na koga se racuna od pridoslica.
Nazad na vrh Ići dole
Sekretaricina sestra




Број порука : 30
Join date : 30.04.2017

PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK LETO 2017 G   PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Icon_minitimePon Jun 19, 2017 3:08 pm

Daka05 ::
Mozemo samo da se zahvalimo Miletu i ostalima sto nisu ostavili Pajovica.Vec sam pisao da nije kvalitet za nas.Treba da vratimo Luku i Balabana obavezno.Treba nam stoper,levi bek,mislim da je Dino Sarac dobar igrac i bio je povredjen i zato je manje igrao.Treba nam i jedan dobar i krsten centarfor i jos jedan napadac.Sekretarice daj malo prikoci,smanji gas.Vidis da nema love pa ostaje samo da se pomolimo da ce doci neko kvalitetan koji zeli da igra kod nas za malo novca i svako ko moze na neki nacin da pomogne sa nekim predlogom nek  pomaze.Mile ako mozes reci nam ko je za sada zadovoljio ili na koga se racuna od pridoslica.

Svesna sam ja cele situacije kada su finansije u pitanju, ali vredja moju inteligenciju kada Mile pocne da pise o nekim igracima koje u dusu poznajem kao da je doveo Ronalda. Pajovica je "oterao" Gace, da se Mile pita Pajovic bi ostao jer su se vec dogovorili oko svih uslova ali je Gace rekao da mu ne treba. Stari clanovi foruma se secaju hvalospeva na racun Makarica i Stepija... neko napisao da su losi i odmah dobio napusavanje i banovanje sa foruma a Makaric i Stepi mogu da igraju samo Srpsku ligu. Da te obradue Luka ce se 90 % vatiti. Za Micu ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Sekretaricina sestra




Број порука : 30
Join date : 30.04.2017

PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK LETO 2017 G   PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Icon_minitimePon Jun 19, 2017 3:11 pm

Sekretaricina sestra ::
Daka05 ::
Mozemo samo da se zahvalimo Miletu i ostalima sto nisu ostavili Pajovica.Vec sam pisao da nije kvalitet za nas.Treba da vratimo Luku i Balabana obavezno.Treba nam stoper,levi bek,mislim da je Dino Sarac dobar igrac i bio je povredjen i zato je manje igrao.Treba nam i jedan dobar i krsten centarfor i jos jedan napadac.Sekretarice daj malo prikoci,smanji gas.Vidis da nema love pa ostaje samo da se pomolimo da ce doci neko kvalitetan koji zeli da igra kod nas za malo novca i svako ko moze na neki nacin da pomogne sa nekim predlogom nek  pomaze.Mile ako mozes reci nam ko je za sada zadovoljio ili na koga se racuna od pridoslica.

Svesna sam ja cele situacije kada su finansije u pitanju, ali vredja moju inteligenciju kada Mile pocne da pise o nekim igracima koje u dusu poznajem kao da je doveo Ronalda. Pajovica je "oterao" Gace, da se Mile pita Pajovic bi ostao jer su se vec dogovorili oko svih uslova ali je Gace rekao da mu ne treba. Stari clanovi foruma se secaju hvalospeva na racun Makarica i Stepija... neko napisao da su losi i odmah dobio napusavanje i banovanje sa foruma a Makaric i Stepi mogu da igraju samo Srpsku ligu. Da te obradujem Luka ce se 90 % vatiti. Za Micu ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK LETO 2017 G   PRELAZNI ROK LETO 2017 G - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK LETO 2017 G
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» 5. kolo JSL 2017/18 FK Crvena Zvezda (Beograd) - FK BACKA 13.08.2017 17:00
» 1. коло 2017/18 - Спартак (Суботица) - БАЧКА, 22.07.2017. 20:00
» 9. kolo JSL 2017/18 FK Radnik (Surdulica) - FK BACKA 24.09.2017 19:00
» 13. kolo JSL 2017/18 FK BACKA - FK Borac (Cacak) 15.10.2017 15:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: