Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Lav ili Jelen?

Ići dole 
+12
Marko 89
Ventilvoje
LjubiteljFudbala
marko celarevo
Daki86
Vojvoda
nagib
Dunav
Напред Бачка
dunavska76neman
x-man
Kleka
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Koje pivo vise preferirate?
1. Lav
Lav ili Jelen? - Page 3 Poll_left93%Lav ili Jelen? - Page 3 Poll_right
 93% [ 37 ]
2. Jelen
Lav ili Jelen? - Page 3 Poll_left7%Lav ili Jelen? - Page 3 Poll_right
 7% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 40
 

AutorPoruka
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Lav ili Jelen? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 3 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 3:31 pm

Jeste dosta bolje, što i nije bilo naročito teško u odnosu na ono sranje. Sad ga opet pijem.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Lav ili Jelen? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 3 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 3:35 pm

Разлика небо и земља само да наставе тако. Нисам престајао да пијем Лав ни раније али стварно су га били уништили и многи су прешли тад на страна пива неки чак и на јелен. Сад је стварно ок пиво не жалим се има онај свој препознатљив мирис и укус. Флаширани пијем али првом приликом пробаћу и у пластици да видим јел има разлике. У сваком случају крајње је време било.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Lav ili Jelen? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 3 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 3:36 pm

Vidim, konačno su se setili da u biznisu nešto znači i marketing. Koliko kikseva za takvu firmu, neverovatno.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Lav ili Jelen? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 3 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 3:43 pm

Управо.

Мислим да је рецимо Јелен доста профитирао онда кад се Србија пласирала на светско првенство у фудбалу. Сваки сунцобран у сваком граду осим евентуално Паланке и других пиварских градова био је жут, до скора се лига звала Јелен супер лига а и данас је тако зовемо иако не знам да ли је Апатинска пивара спонзор и даље. Као што многи кажу Лав куп Србије Lav ili Jelen? - Page 3 1353276769 То што су ставили Јездића у рекламе ми је рецимо Lav ili Jelen? - Page 3 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Lav ili Jelen? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 3 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 3:56 pm

Drago mi je stvarno sto vidim da Palancani ne daju na Lav Lav ili Jelen? - Page 3 1353276769
Kad su u okviru 2. ili 3. lige igrali Backa i CSK iskreno to nisam dozivljavao kao neki derbi iako su lokalni mediji zeleli to da predstave tako. Ne postoji rivalstvo niti treba da postoji u nasoj opstini, vise je to neko prijateljsko rivalstvo. Backa je oduvek bila najveci klub u opstini cak i u vreme posrtanja jer tu je bilo ono bitnije cak i od istorije a to je publika, u okviru cetvrte lige dodjem na Backu protiv recimo Mladosti iz Turije u ne previse bitnoj utakmici a na stadionu 400 gledalaca i bezbroj komentara na internet portalima. CSK je najveci klub u opstini posle Backe naravno a odmah iza rekao bih Vojvodina iz Tovariseva iako ce se ljudi iz Obrovca mozda uvrediti Lav ili Jelen? - Page 3 1353276769 Inace sto se tice piva ko zeli da poseti Lavov muzej on radi cetvrtkom od 14-16 casova i ulaz je besplatan. Pivara bi morala po Palanci da "istera" Jelen ne znam gde ga sve ima ali znam da u "burencetu" kolo vodi Jelen iako je kultni lokal u pitanju. Irish pub ima Lav i nekako mi je bas kulturica tamo sesti kraj magistralno puta u njihovu bastu bas ono kulturica Lav ili Jelen? - Page 3 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

Lav ili Jelen? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 25, 2017 1:02 pm

Cak i Stela koristi kukuruznu krupicu danas sam gledao na flasi sastav. Ako je Lav zaista izbacio kukuruznu krupicu onda je to stvarno veliki plus jer od nje boli glava a menja i ukus piva. Zaista ovaj novi Lav je prva liga.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Lav ili Jelen? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 29, 2017 2:12 pm

Lav ili Jelen? - Page 3 SDka4Yv

Да видимо ко је број један Lav ili Jelen? - Page 3 1353276769
Сва три су испробана. Јелен и Зајечарско 4.5 %, Лав 5.0 % алкохола. Једини не садржи крупицу и једини на етикети има комплетан састав за разлику од прва два. Једини има пун укус пива за разлику од прва два која подсећају на пиво са додатком воде мени испод 5.0 није пиво. Чак је и Лав ослабио некада је био 5.2. Ипак мислим да је тренутно наше најбоље пиво јер сам последњих дана пробао готово сва домаћа пива. Лав пивара је направила велики искорак избацивањем серије 125 година пиваре у Челареву и уклањањем кукурузне крупице па мислим да уз појачан маркетинг и јака улагања у исти могу далеко догурати народ препознаје квалитет посебно што је цена домаћих пива ту негде. Упоредио сам и Лав са натписом НОВО као и оно претходно са овим 125 разлика је велика. За који месец више неће бити старог контигента и биће само новије варијанте тако да ЛАВ Lav ili Jelen? - Page 3 3733535733

Марко Челарево јел истина да је из пиваре најурен технолог који је зезнуо ствар и да је доведен човек који је пре много година радио у пивари?
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Lav ili Jelen? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 3 Icon_minitimePet Maj 05, 2017 7:42 am

Evo ubedili ste me i popio sam nekoliko komada ovog novog lava i ne boli me glava Lav ili Jelen? - Page 3 1353276769
Čak nisam ni gladan Rolling Eyes Rolling Eyes

dobar je a doklen ? videćemo
nekako mislim da neće dugo ....
Čim reklame sJaše sa televizije mislim i da će kvalitet opet ići doleeee....

biznis je to.... navučeš raju a onda opet po starom.
Ipak je tona kukuruzne krupice xxx puta jeftinija od hmelja
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Lav ili Jelen? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 07, 2017 9:55 am

Dobar je nema sta, glava ne boli a bas dobro osvezi. E sad koliko ce dugo drzati kvalitet videcemo.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Lav ili Jelen? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 07, 2017 10:49 am

Кад год видим ову тему попио бих једно-два Лава  Embarassed Lav ili Jelen? - Page 3 1353276769  
Или Димину лозу Lav ili Jelen? - Page 3 4174080217

http://musicarenje.forumotion.com/t1034p25-jelen-ili-lav

Анкета слична нашој на некад познатом а данас мртвом форуму Мушичарење. И ту Лавчина шије рогоњу мада је узорак још мањи Lav ili Jelen? - Page 3 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lav ili Jelen? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lav ili Jelen?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: