Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
NikolaRadjenovic

Број порука : 162
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

PočaljiNaslov: Re: 23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00    Sub Feb 25, 2017 3:56 pm

Neko ::
Mislim da je Đura imao problem sa kartonima, ali nisam siguran. Klisura je skroz ok i mislim da ga niko ne gura. Vidović je danas možda bio u nezavidnoj poziciji jer mislim da se on sve vreme "borio" sa Plavšićem. Pošto danas osim golmana niko nije imao neku preteranu želju pa je bila nemoguća misija za bilo koga da čuva Plavšića. Neću mnogo da napadnem Nikolića(pošto su svi bili očajni) , ali Ruiz je previše često ostajao sam blizu šesnaesterca. Još veći  problem je što to nije bila Ruizova zasluga kao u slučaju Plavšića koji bi sam sebi pravio prostor. Nemamo šta posebno kritikovati bilo koga kad niko nije imao želju i to trener mora popraviti za mnogo bitnije utakmice u nastavku! Nagibe, naravno da treba podstaći diskusiju za to se apsolutno slažem cheers Majice i šalovi ništa ne znače jer bude dosta onih neobojenih koji su takođe za Zvezdu. Nismo mogli mi pobediti Zvezdu u navijanju, ali ljudi gledali smo uspavanku da je Bačka bila mnogo bolja mi bi sa našim "spontanim" navijanjem lako sredili Zvezdu, ali nije bilo tog "podsticaja" ili "injekcije" od strane igrača. 
Bačka je stvarno postala prava pozitivna stvar u Palanci i ljudi mislim da se trebamo potruditi što viśe najbitnije je opstati u ligi. Za ovaj cilj moramo puno zapeti jer bi bilo žao kad bi ispali jer Bačka postaje sve poznatija. 
Što se tiče navijanja danas je bilo raznih ljudi na stadionu i to ćemo viđati samo na ovakvim cirkusima, ali kad budu bile one obične utakmice sa manje poznatim rivalima tu će biti ona baza koju imamo oko  bar 1000 stalnih navijača i to raste i sa boljim rezultatima će biti i više. Protiv Zvezde mislim da ćemo uvek imati ovaj problem jer dosta njih kod nas navija za Zvezdu, ali kod  nas je baš pozitivna stvar ovo vrlo iskreno navijanje od vrlo velikog broja ljudi i moramo se potruditi da nam ovo što viśe potraje jer malo klubova to ima!!!
Sve si rekao druze. Vecina su ovaj put bili Zvezdasi za razliku od proslog puta ali vecina tih ljudi su iz Novog Sada, Vukovara, Vrbasa, Sombora i drugih mesta. Palancani su se uspavali jer ruku na srce vecina na stadionu je govorila da smo ovo morali pustiti. U kupu nismo morali pustiti zato je bilo zustro i na terenu i na tribinama gore. Sada se treba okrenuti narednom protivniku pre svega i zaboraviti ovu utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Neko

Број порука : 357

PočaljiNaslov: Re: 23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00    Sub Feb 25, 2017 4:01 pm

NikolaRadjenovic ::
Mislim da je Đura imao problem sa kartonima, ali nisam siguran. Klisura je skroz ok i mislim da ga niko ne gura. Vidović je danas možda bio u nezavidnoj poziciji jer mislim da se on sve vreme "borio" sa Plavšićem. Pošto danas osim golmana niko nije imao neku preteranu želju pa je bila nemoguća misija za bilo koga da čuva Plavšića. Neću mnogo da napadnem Nikolića(pošto su svi bili očajni) , ali Ruiz je previše često ostajao sam blizu šesnaesterca. Još veći  problem je što to nije bila Ruizova zasluga kao u slučaju Plavšića koji bi sam sebi pravio prostor. Nemamo šta posebno kritikovati bilo koga kad niko nije imao želju i to trener mora popraviti za mnogo bitnije utakmice u nastavku! Nagibe, naravno da treba podstaći diskusiju za to se apsolutno slažem cheers Majice i šalovi ništa ne znače jer bude dosta onih neobojenih koji su takođe za Zvezdu. Nismo mogli mi pobediti Zvezdu u navijanju, ali ljudi gledali smo uspavanku da je Bačka bila mnogo bolja mi bi sa našim "spontanim" navijanjem lako sredili Zvezdu, ali nije bilo tog "podsticaja" ili "injekcije" od strane igrača. 
Bačka je stvarno postala prava pozitivna stvar u Palanci i ljudi mislim da se trebamo potruditi što viśe najbitnije je opstati u ligi. Za ovaj cilj moramo puno zapeti jer bi bilo žao kad bi ispali jer Bačka postaje sve poznatija. 
Što se tiče navijanja danas je bilo raznih ljudi na stadionu i to ćemo viđati samo na ovakvim cirkusima, ali kad budu bile one obične utakmice sa manje poznatim rivalima tu će biti ona baza koju imamo oko  bar 1000 stalnih navijača i to raste i sa boljim rezultatima će biti i više. Protiv Zvezde mislim da ćemo uvek imati ovaj problem jer dosta njih kod nas navija za Zvezdu, ali kod  nas je baš pozitivna stvar ovo vrlo iskreno navijanje od vrlo velikog broja ljudi i moramo se potruditi da nam ovo što viśe potraje jer malo klubova to ima!!!
Sve si rekao druze. Vecina su ovaj put bili Zvezdasi za razliku od proslog puta ali vecina tih ljudi su iz Novog Sada, Vukovara, Vrbasa, Sombora i drugih mesta. Palancani su se uspavali jer ruku na srce vecina na stadionu je govorila da smo ovo morali pustiti. U kupu nismo morali pustiti zato je bilo zustro i na terenu i na tribinama gore. Sada se treba okrenuti narednom protivniku pre svega i zaboraviti ovu utakmicu.
Pa iako kažu da smo morali pustiti, šta je igrače sprečavalo da prikażu malo želje i agresivnosti? Za to su samo oni krivi... Naravno najbitnije je da igrači zaborave ovu utakmicu i da prikažu dobru igru na narednim utakmicama
Nazad na vrh Ići dole
Neko

Број порука : 357

PočaljiNaslov: Re: 23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00    Sub Feb 25, 2017 4:59 pm

Verujem da ovo dosta vas zanima: sa kim bi i gde igrali u play aut-u.
Napraviću 2 scenarija jedan trenutni gde je Borac ispred nas i drugi u kome je iza nas. 
Trenutna tabela:
9. (1.) Voždovac
10. (2.) Čukarički
11. (3.) Rad
12. (4.) Metalac
13. (5.) Radnik
14. (6.) Borac
15. (7.) Bačka
16. (8.) Novi Pazar

Prvi scenario po trenutnoj tabeli, kući bi igrali ovim redosledom: drugo kolo: Rad, peto kolo: Novi Pazar, šesto kolo: Voždovac.
Drugi scenario ako budemo ispred Borca, kući bi igrali ovim redosledom: drugo kolo: Čukarički, četvrto kolo: Borac, sedmo kolo: Novi Pazar.
Kako budu prolazile utakmice pravićemo možda i još neki scenario , a i pozicije će se do kraja možda menjati , a možda i ne... Ja bi više voleo drugi scenario. Samo mi je žao što imamo Čukarički, a u oba scenarija kao što vidite bi imali 3 utakmice kod kuće.
Koji se vama ljudi scenario više dopada i šta kažete o svemu ovome?
Nazad na vrh Ići dole
Daki86

Број порука : 128

PočaljiNaslov: Re: 23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00    Sub Feb 25, 2017 6:01 pm

Suvise mlako smo usli u ovu utakmicu odbrana kao da nije postojala treba biti realan. Iskreno se nadam da smo dorasli ovoj ligi i da cemo prebroditi ovu sezonu i opstati. Prva je uvek najteza mnoge lose stvari su isplivale na videlo ali i mnoge stvari su se sredile i ide ka boljem. Guranje igraca u nasem slucaju Cekovica ce uvek biti, momku zelim sve najbolje ali u nekom drugom klubu jer nakon toliko godina stvarno vise nema sta da trazi ovde ruku na srce mnogi kvalitetom ne zasluzuju plavi dres ali Boze moj...Sve u svemu izgubljena bitka ne znaci i izgubljen rat idemo dalje. Nadam se da ce se Marjan ili Mile oglasiti sutra na forumu i izneti svoje vidjenje utakmice i da ce nas malo ohrabriti posto nam se uvukao strah od ispadanja realno Mnogi nas vide kao drugoligase vec ali jos uvek se pitamo.
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo

Број порука : 74

PočaljiNaslov: Re: 23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00    Ned Feb 26, 2017 3:00 am

NikolaRadjenovic ::

Posto vidim da pojedinci opet lupetaju gluposti evo vam par ISTINITIH cinjenica: neko je napisao da je Djuric napustio svlacionicu zbog guranja Klise cisto da se zna Djuric je napustio svlacionicu zbog toga sto je cele nedelje Govedarica uigravao Djurica i Klisu na stoperima i onda je u svlacionici pred sam pocetak Djurica stavio na klupu. U neku ruku razumem Djurica ali ne opravdavam njegov postupak, mislim da je trener napravio veliku gresku u komunikaciji sa njim jer se sve to moglo resiti na mnogo drugaciji nacin.
Posto u sledecoj utakmici Backa ima jednog stopera pitanje za upravu da li im mozda pada na pamet da uloze zalbu za Klisin drugu zuti karton jer mislim da ce 100 posto proci jer je ono zaista sramna odluka cak sam po forumima citao komentare navijaca Zvezde koje je sramota sto se takvi penali sviraju Zvezdi cak i na 2:0!
Zvezda je juce pokazala da je mnogo mocnija od Backe i mislim da joj takva pomoc nije trebala.

Imam pitanje za sportskog direktora kao odgovornog za dovodjenje novih igraca: spominjali ste da ste napravili pravi posao sa novajlijama...iskreno ja od novajlija nisam na ove dve utakmice video nista dobro. Levi bek Vidovic maksimalan rang takmicenja Srpska liga, neki Stepi kazu da je igrao ja ga zaista nisam primetio juce da je na terenu.... Makaric???? decko igra u jednom pravcu ( nije bitno da li ispred sebe ima 5 igraca samo da prodje kroz njih, 3 tacna pasa na utakmici, trcanje jedan tempo cak ne znam da li je zasprintao bar jednom, defanziva 0.

Pojedinci kazu suplja odbrana...kako da ne bude suplja kada nemas levog beka, desni je tu ali kao i da nije a 2 stopera vec u 15 minutu imaju puls 200 zbog toga sto su pod konstantnim pritiskom. Hocete da kazete da je vezni red i spic odigrao besprekorno i da je samo odbrana juce bila suplja????
Moje misljenje je da ekipi dosta nedostaju Zoran Svonja, Fica Bajic na levom beku, Varga u vezi ili na desnom beku i da bi to mnogo bolje izgledalo. Ne znam zasto Govedaica ne pokusa sa Lukovicem u spicu jer decko jedini ima muda da uradi nesto u situaciji 1 na 1. Izneo sam svoje misljenje posle 2 odigrana kola u nastavku....Ocekujem napade forumasa sa svih strana

Nazad na vrh Ići dole
Daka05

Број порука : 63

PočaljiNaslov: Re: 23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00    Ned Feb 26, 2017 4:04 am

Vidi samo malo ovde svu treba da trce i igraju za tvog ljubimca koji je juce bio najgori na terenu.Kod prvog gola drzi crnca za ruku pa ga pusta ostavlja samog i ide glupo na kangu.Kod drugog gola dok se okrece trci unazad,sve to sporo radi i ovaj pored njega lagano daje gol.Pa sto nije uklizao crncu.Penal je bio.Klisa uopste nije morao da ga gura rukom i da rusi igraca.Ostavio je momke na cedilu kao i Macan.Svojim pisanjem samo stetis momku.Da li ti mislis da on moze negde da igra u super ligi.Pitaj nekog kako je odigrao u koprivnici kad ga je trener ostavio u svlacionici posle prvog poluvremena.On je morao da bude u timu juce jer se nudio zvezdi preko novina ali mislim da je bolje da je ostao na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo

PočaljiNaslov: Re: 23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00    Ned Feb 26, 2017 5:17 am

Daka05 ::
Vidi samo malo ovde svu treba da trce i igraju za tvog ljubimca koji je juce bio najgori na terenu.Kod prvog gola drzi crnca za ruku pa ga pusta ostavlja samog i ide glupo na kangu.Kod drugog gola dok se okrece trci unazad,sve to sporo radi i ovaj pored njega lagano daje gol.Pa sto nije uklizao crncu.Penal je bio.Klisa uopste nije morao da ga gura rukom i da rusi igraca.Ostavio je momke na cedilu kao i Macan.Svojim pisanjem samo stetis momku.Da li ti mislis da on moze negde da igra u super ligi.Pitaj nekog kako je odigrao u koprivnici kad ga je trener ostavio u svlacionici posle prvog poluvremena.On je morao da bude u timu juce jer se nudio zvezdi preko novina ali mislim da je bolje da je ostao na klupi.

Ok bio je najgori na terenu... a ako je ono penal mislim da nema potrebe da polemisemo vise posto svojim izjavama pokazujes da si veliki fudbalski znalac, ali dobro svako ima pravo na svoje misljenje...mozda je faul kod penala bio za direktan crveni karton po tvom misljenu?
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo

PočaljiNaslov: Re: 23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00    Ned Feb 26, 2017 5:22 am

Nudio se Zvezdi preko novina..hahahah daj reci mi kako se to radi da se i ja ponudim...kada bi znao pravu istinu bilo bi te sramota svega gore sto si napisao, sada bi ti napisao ovde javno zasto je Klisa ostao ali ne zelim da se zameram nekim ljudima koji vode klub, a i ti iskreno nisi vredan toga.
Nazad na vrh Ići dole
aimar

Број порука : 291

PočaljiNaslov: Re: 23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00    Ned Feb 26, 2017 5:57 am

Samo malo ::

Nudio se Zvezdi preko novina..hahahah daj reci mi kako se to radi da se i ja ponudim...kada bi znao pravu istinu bilo bi te sramota svega gore sto si napisao, sada bi ti napisao ovde javno zasto je Klisa ostao ali ne zelim da se zameram nekim ljudima koji vode klub, a i ti iskreno nisi vredan toga.
Ako nekoga treba da bude sramota onda si to ti,sam znas kako je zavrsio u reprezentaciji ili hoces da ja to napisem,smejurija je to sa Studgrtom,Zvezdom.. Njegov domet je srpska liga.On ne zna tacan pas da doda kada je pod pritiskom,spor,ne zna da ukliza,juce kod prvog zutog kartona kliza desnom nogom preko leve a LEVAK,disciplina 0,juce kriv za oba gola a tebi krivi bekovi stvarno si jadan.
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo

PočaljiNaslov: Re: 23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00    Ned Feb 26, 2017 6:04 am

aimar ::
Samo malo ::

Nudio se Zvezdi preko novina..hahahah daj reci mi kako se to radi da se i ja ponudim...kada bi znao pravu istinu bilo bi te sramota svega gore sto si napisao,  sada bi ti napisao ovde javno zasto je Klisa ostao ali ne zelim da se zameram nekim ljudima koji vode klub, a i ti iskreno nisi vredan toga.
Ako nekoga treba da bude sramota onda si to ti,sam znas kako je zavrsio u reprezentaciji ili hoces da ja to napisem,smejurija je to sa Studgrtom,Zvezdom.. Njegov domet je srpska liga.On ne zna tacan pas da doda kada je pod pritiskom,spor,ne zna da ukliza,juce kod prvog zutog kartona kliza desnom nogom preko leve a LEVAK,disciplina 0,juce kriv za oba gola a tebi krivi bekovi stvarno si jadan.

Napisi molim te. A za to jadan te nabijem na k...! ja ovde nikoga ne vredjam! Kompleksi su veoma zajebana stvar...ne bih vas vise zadrzavao.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00    

Nazad na vrh Ići dole

23. коло СЛС:БАЧКА - Црвена Звезда (Београд) 25.02.2017 13:00
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Plej aut 6. kolo: BACKA - Radnik (Surdulica) 17.05.2017 sreda 17:00
» 26. kolo SLS : Voždovac (Beograd) - BAČKA nedelja 12.03.2017. 15h
» FK Napredak (Krusevac) - FK BACKA 13.04.2017 17:00 cetvrtak
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» PRELAZNI ROK LETO 2017 G

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu