Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
nagib

Број порука : 789

PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   Sub Dec 31, 2016 12:06 pm

Prelazni rok još nije zvanično počeo ali to ne znači da se ništa ne dešava Otkrio sam gejzir Rolling Eyes

Šalim se . Na osnovu dosadašnjih priča i kombinacija , ponavlja se ista priča kao i na pauzi u prošloj sezoni kada su nam tim napustili 4-5 najboljih igrača. Logično je da oni traže svako za sebe bolej uslove i da žele da imaju što bolju karijeru. ista stvar se izgleda dešava i ove godine tj sezone.
Meni je kao najobičnijem navijaču to veoma pogrešno sa strane navijača a mislim da je i za klub pogrešno. Lično i pojedinačno za svakog fudbalera ponaosob verovatno nije i možda sam naivan , ali mislim da je to razlog zašto je fudbal u Srbiji a i drugim zemljama tu gde jeste.

Zato što im je svima intres na prvom mestu i to što pre ako može sad i odma.

To mislim da nije dobro.
Jako dobro znamo kako je je u nastavnku prošle sezone Bačka u prvih 6-7 utakmica sa nastavkom sezone muku mučila i kako su se bodovi zalihe topili i kako su nade za ulazak u JSL jenjavale.
Istu stvar sada imamo kada nam odlazi ceo stub odbrane koja je jedino i funkcionisala i kada se tim napokon uigrao i počeo da ostvaruje rezultate.

Ne mogu da kažem da novi igrači koji dođu i tim koji će da igra u nastavku neće biti dobar, dapače, nadam se i želim im sve najbolje a to je opstanak u SLS , ali se bojim da će period koji će biti potreban da bi se igrači uograli i da bi trener uvideo ko, šta , kad i gde ne uzme danak u vremenu i bodovima neophodnim za opstanak.

Cela suština ove priče je zašto na polusezoni pustiti dobre igrače ??? Moje je mišljenje da se puste ili OTpuste loši a dobri zadrže. I ak oje moguće dovesti jošp dobrih. Naravno to košta para. Znači treba učožiti novac. A radi se obratno,: puštaju se dobri i uzima novac a dovode se ??? mačka u džaku !!!

Ako već puštamo dobre igrače onda to treba uraditi na kraju sezone kada se ostvare svi ciljevi. Ili u varijanti kada si toliko jak i na polusezoni imaš toliko jak tim i jaku klupu pa imaš viška dobrih igrača koje možeš da unovčiš bez rizika da to utiče na ishod sezone.

Bojim se da je svest naših ljudi i mentalitet koji se vodi parolom :"Hoću sad i hoću sve" apsolutno pogrešan. To je način razmišlajnja koji u svakom pogledu života u većini slučajeva rezultira lošim ishodom.
Ne kažem da se nekada ne desi i sretan ishod, ali to je puka sreća ali mislim da statistika ide u prilog tome da se kocka ne isplati. Inače ne bi se otvaralo toliko kladionica kada bi oni koji se klade tj obični građani stalno pogađali i uzimali pare .....

Otišao sam malo daleko....

Jedva čekam da vidim sve te promene i nastavak sezone. Najiskrenije želim svima upravo tu sreću uz maximalan rad , trud i zalaganje. Želim svima u klubu da ne nabrajam, puno uspeha u radu i da se slažu i da budu prijatelji i naravno opstanu u SUPER LIGI ove sezone !!!

ŽIVELI
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
miletesic01

Број порука : 1607

PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   Čet Jan 05, 2017 12:38 am

aimar ::
Mojsilovic uzeo papire a kako sam cuo i Djuric gotovo sigurno odlazi.
Da Mojislovicu su dati papiri da moze da ode iz kluba ,istekao mu je ugovor i hvala mu na dosadasnjem igranju u klubu ,Djuric ima ugovor da leta 2017.g. ali je klub spreman da mu izda papire i u ovom zimskom prelaznom roku uz odredjenu naknadu
Dakle za Sada su otisli :
-Stepandic,Boza Jevic,Mojsilovic,Zekaj,Smiljanic,Josimov a mogu da odu jos Djuric i Galic i tu bi se spisak onih koji odlaze konacno zavrsio .
Pocetak priprema je u ponedeljak 09.Januara u 10.h a jos uvek ne smem da napisem koji ce igraci doci jer prelazni rok zvanicno pocinje 23.januara ali se nadam da cete na prozivci videti nekoliko novih imena koja ce vas obradovati ...nadam se da razumete sto sa vama ne smem javno da podelim saznanje o imenima igraca koji dolaze ,Bili bi jako srecni da nam ostane Cupic ali i to cemo znati do 11 januara da li ostaje ili ne ,ako ne ostaje kao njegovu zamenu imamo dva odlicna resenja sa kojima cete biti prijatno iznenadjeni ...
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo

Број порука : 118

PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   Čet Jan 05, 2017 8:24 am

Dana's Sam upoznao Napadaca iz Gane kaze da je igrao za slogu pm trci kroz moju ulicu u backinoj jakni, poznaje samo ilica od nasih Igraca mislim da ce biti dobro pojacanje,
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   Čet Jan 05, 2017 10:01 am

maurinjo ::
Dana's Sam upoznao Napadaca iz Gane kaze  da  je igrao za slogu pm trci kroz moju ulicu  u  backinoj jakni, poznaje samo ilica od nasih  Igraca mislim da ce biti dobro pojacanje,
Bravo Maurinjo Apija je Odlican igrac i divan decak ,1995.g.
Verovatno pozanajes i Zonjica koji je igrao stopera i beka koji je 1991.g u nekoliko superligaskih klubova ?
Za sada toliko nadam se da je malo znatizelja zadovoljena ( naravno da se salim a i vi razumete sto ne smem bas sve vec sada da kazem ali zbog velike zainteresovantosti recicu jos samo jedno ime jednog veznog igraca Milan Makaric
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo

Број порука : 74

PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   Pet Jan 06, 2017 4:15 am

miletesic01 ::
maurinjo ::
Dana's Sam upoznao Napadaca iz Gane kaze  da  je igrao za slogu pm trci kroz moju ulicu  u  backinoj jakni, poznaje samo ilica od nasih  Igraca mislim da ce biti dobro pojacanje,
Bravo Maurinjo Apija je Odlican igrac i divan decak ,1995.g.
Verovatno pozanajes i Zonjica koji je igrao stopera i beka koji je 1991.g u nekoliko superligaskih klubova ?
Za sada toliko nadam se da je malo znatizelja zadovoljena ( naravno da se salim a i vi razumete sto ne smem bas sve vec sada da kazem ali zbog velike zainteresovantosti recicu jos samo jedno ime jednog veznog igraca Milan Makaric

Nadam se da Makaric nece iritirati navijace kao u Subotici zbog principa < ne dam loptu mami rodjenoj>

Poslednji izmenio Samo malo dana Sub Jan 07, 2017 12:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1396

PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   Pet Jan 06, 2017 11:50 am

Taj Apija se zove Bizmark Smile
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka

Број порука : 105

PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   Pet Jan 06, 2017 11:51 am

Optimisticno u novu polu sezonu king
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   Ned Jan 08, 2017 8:28 am

napredBacka ::
Optimisticno u novu polu sezonu king
Kakvo misljenje imate o nasem bivsem igracu Stevanu Racicu
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1396

PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   Ned Jan 08, 2017 8:40 am

Mislim da bi Racic bio odlicno pojacanje za spic, visok je, zna ovu sredinu, iskusan...ne moze biti neefikasniji od nasih napadaca sa jeseni.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

Број порука : 1326
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   Ned Jan 08, 2017 10:56 am

Ventilvoje ::
Mislim da bi Racic bio odlicno pojacanje za spic, visok je, zna ovu sredinu, iskusan...ne moze biti neefikasniji od nasih napadaca sa jeseni.
hahah Saljiv si Vetilvoje aahahahah valjda treba biti efikasniji ..hahah
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   

Nazad na vrh Ići dole

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017