Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Daka05

Број порука : 55

PočaljiNaslov: Re: 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova   Ned Nov 20, 2016 8:54 am

Aimare i ja sam bio na utakmici i njih je bolelo sto smo smo ostrije usli u mec.To sto su nam vikali cigani da ti kazem da je na zapadu bilo pored mene par pravih gabelja koji su to vikali a to su vikali u pazaru a Spasu i nasu klupu su psovali najstrasnije.E vidis meni je to milo kada rade jer znam da se norimo i da im rezultat ne odgovara.Ima istine u neki delovima tvog posta a ja sam sam i pitao sta je sa Lukovicem i Mojsijem.Kazes nema ko da da gol losa sredina pa jer mislis da trener to ne zna.Pa zato je i parkirao autobus.Mada smo prvo poluvreme dobro odigrali.Pa ti mi sad napisi kako smo trebali da igramo protiv grobara sa timom kakvim imamo.A celavi grobarcic je poceo ej bre protiv Backe sa dva zadnja vezna i jednim spicom.Da li smo trebali ko pazar da malo napadnemo napravimo neku sansu i primiko cetri komada pa da se ne obrukamo i koji bi posle bili komentari.Sa onim sto imamo i kakvoj smo situaciji ja sam zadovoljan otisao sa stadiona jer se nasi momci nisu uplasili.A za start miletica nad nasim bekom je trebao dobiti crveni a ovaj nije ni faul svirao i zato su svi posle reagovali onako kako smo videli.I sto kaze Ventil slazem se sa njim pa Cupa bar svaku loptu izbaci preko pola.Nemozemo da poredimo utakmicu protiv zvezde jer ke po meni partizan u mnogo boljoj formi i drugaciji tim u odnosu kad smo igrali u Novom sadu.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
nagib

Број порука : 647

PočaljiNaslov: Re: 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova   Ned Nov 20, 2016 11:08 am

aimar ::
nagib ::
@aimar
Poprilično se slažem sa tvojim zadnjim postom. Osim da je Čupić loš izbor. Pa nije imao puno prilike da igra. Kako ga onda oceniti? Stepandić je OK i sve štosi napisao o njemu ali Čupić je mnogo odlučnij a čini mi se i brži + izletanje i nije omašio ...

Što se tiče tvog komentara na Perino viđenje utakmice , koje je po meni sasvim realno , nije mi jasno šta si mu zamerio.
To je njegov pogled na igru. A  i sa njegovim se izlaganjem slažem. NE u svemu ali je OK.

Nemojmo se po nebrojani put prepirati oko svačega jer svi bi mi bili treneri i menadžeri a u stvari smo samo navijači. A sa te tačke gledišta svi želimo Plavima sve najbolje.

Realno , momci se bore koliko mogu. I ako je neko bolji od njih , treba i to priznati. A rano je i Govedaricu prozivati jer je tak prva utakmica a i nije bilo toliko loše jer sam ja očekivao barem 3 komada u mreži Plavih a dobili smo samo jedan i to JEDVA
Ja nisam napisao da je Cupic los golman ali je Stepandic sklonjen iako je odlicno branio a vreme ce pokazati ko je bolji.Pera kaze odlicna taktika,kakva taktika?staviti osam igraca u sesnaesterac i ne sastaviti dva tacna pasa za celu utakmicu,ne napraviti nijednu kontru za 90min.sa ovakvom sredinom terena mi ne mozemo da pobedimo nikog,ko iz ove ekipe da napravi sansu a ko da da gol.

Da za Čupića će da vidimo. Dobro je počeo.
A taktika je odlična , bila. Zašto ? Pa i sam si dao odgovor.

Svestan je i sam Govedarica da nemamo napad i zato je forsirao AUTOBUS da bi pokušao sačuvati bod. I za malo je uspeo.
Nije igrao napadački jer kao što svi znamo a i ti si napisao, nemamo s kim da igramo napad.
I zbog toga je Pera u pravu kad je napisao da je bila dobra taktika.
Da je pokušao da igra napadački , otvorili bi vrata u odbrani i dobili bi 4+ golova .....

Ljudi ja vas razumem šta želite reći samo treba da se razumemo ...... Bilo bi lepo kad bi imali više vesti iz uprave u zadnje vreme i da čujemo njihovo mišljenje. Jer do sad su Mile i Marjan bili realni.
Možda ne pišu zato što svi znamo da nema velikih rezultata ali niko ne zamera to. Pričajmo o opstanku i neka pišu i oni niko se neće ljutiti jer je cilj OPSTANAK a ne pobeda nad Zvezdom i Partizanom i plasman u ligu šampiona ...

Nazad na vrh Ići dole
aimar

Број порука : 291

PočaljiNaslov: Re: 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova   Ned Nov 20, 2016 11:58 am

Daka05 ::
Aimare i ja sam bio na utakmici i njih je bolelo sto smo smo ostrije usli u mec.To sto su nam vikali cigani da ti kazem da je na zapadu bilo pored mene par pravih gabelja koji su to vikali a to su vikali u pazaru a Spasu i nasu klupu su psovali najstrasnije.E vidis meni je to milo kada rade jer znam da se norimo i da im rezultat ne odgovara.Ima istine u neki delovima tvog posta a ja sam sam i pitao sta je sa Lukovicem i Mojsijem.Kazes nema ko da da gol losa sredina pa jer mislis da trener to ne zna.Pa zato je i parkirao autobus.Mada smo prvo poluvreme dobro odigrali.Pa ti mi sad napisi kako smo trebali da igramo protiv grobara sa timom kakvim imamo.A celavi grobarcic je poceo ej bre protiv Backe sa dva zadnja vezna i jednim spicom.Da li smo trebali ko pazar da malo napadnemo napravimo neku sansu i primiko cetri komada pa da se ne obrukamo i koji bi posle bili komentari.Sa onim sto imamo i kakvoj smo situaciji ja sam zadovoljan otisao sa stadiona jer se nasi momci nisu uplasili.A za start miletica nad nasim bekom je trebao dobiti crveni a ovaj nije ni faul svirao i zato su svi posle reagovali onako kako smo videli.I sto kaze Ventil slazem se sa njim pa Cupa bar svaku loptu izbaci preko pola.Nemozemo da poredimo utakmicu protiv zvezde jer ke po meni partizan u mnogo boljoj formi i drugaciji tim u odnosu kad smo igrali u Novom sadu.
Svi komentarisu da nemamo kvalitet a ti mislis da je uredu da igramo otvoreno protiv zvezde a zatvoreno protiv partizana.Poznajem par ljudi koji imaju veze sa partizanom i svi su me napali da smo ciganska filijala i to je 99% istina posle ovoga sto sam video.Kad smo kod golmana da li znas koliko je zicera skinu Stepandic,tacno je da ima problem sa ispucavanjem lopte ali ajde da sacekamo neke ozbiljnije situacije ispred naseg gola pa da onda komentarisemo.Sto se tice sredine terena u fazi napada ja nisam video da Vesa,Bjelos,Svonja mogu nesto da doprinesu,to ti ne kazem samo ja nego i statistika.
Nazad na vrh Ići dole
Daka05

PočaljiNaslov: Re: 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova   Ned Nov 20, 2016 1:18 pm

Aimare pa ti kao da ne citas sta ja pisem.Gde sam ja to napisao da treba da igramo otvoreno protiv zvezde.To sto su te napali tvoji grobari da smo cig.filij.i da si i ti video to pa to je jako smesno.Sad smo mi kao hteli da uzmemo bodove grobarima zbog zvezde ha,ha pa jer ti stvarno verujes u to.Ko smo bre mi da igramo za njih.A posto znas mnogo igraca nasih ti ih pitaj da li je tako.Govedarica je proslo kolo puko sa pazarom i jel mislis da nije znao sta ga ceka.Sto se tice nasih golmana i tu ne citas sta pisem.Slozio sam se sa Vemtilom da Cupa bolje ispucava loptea Stepanda neka malo radi na tome.Sto se tice sredine terena i tu ne citas moj predzadnji post gde sam napisao dva vezna i spic pod hitno.Znaj da ja ne dovodim ni igrace ni trenera niti sastavljam tim ali mi iz ove koze ne mozemo.Nasa taktika je protiv svih samo srce na teren.Odgovori mi kojom bi ti taktikom na tvoje prijatelje partizanovce a da se ne obrukas kod njih.Ovo sto sam napisao nista licno protiv tebe ali moras citati pazljivo sta ko pise.Nemoj pogresno tumaciti postove.Ako pratis Vosu njihovi navijaci pljuju svoju upravu da su cig.filij.ali oni imaju debele argumente za to vec par godina a mi ne jel smo jos mali.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1278

PočaljiNaslov: Re: 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova   Ned Nov 20, 2016 2:22 pm

Ajde da se ne lazemo vise, naravno da smo ciganska filijala, kao i pola lige. Nismo zbog toga nista gori od ostalih klubova jer se pola lige sklanja zvezdi pola partizanu. Ne bi nam mafija ni dala da udjemo u ligu da se nismo podali jednoj od dve struje. To je problem naseg fudbala koji vode kriminalci i koji je na najnizim granama od svojih zacetaka, a mali klubovi se moraju umiljavati velikima ako zele da prezive. A dobar pokazatelj kakav ta zvezda ciganska ima odnos prema Backoj je sto igracima na utakmici nisu dali flase vode, ej bre domacini to uvek rade, ovi nisu, niti je Terza dosao da se uopste javi posle utakmice. Smatraju nas samo govnetom koji njima mora davati bodove, ispunjavati direktive da igra bunker protiv partizana i usput im krljati igrace, i jos pritom imati sudije na svojoj strani. Realno, da su ono bile partizanove sudije mi bi smo dobili 3 crvena jos u prvom poluvremenu. A i dosta ofsajda je bilo kriminalno na nasu korist. Najbolje je ugasiti fudbal do revolucije koja ce procistiti svu tu sljaminu koja je metastazirala na sve cega se dotakne.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP

Број порука : 619

PočaljiNaslov: Re: 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova   Ned Nov 20, 2016 3:09 pm

Ispucavanje lopte je kod golmana valjda 4567.bitna odlika po redu. Skoro pa totalno nebitno.

Stepandić svojim igrama nije zaslužio da bude smenjen na golu.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1278

PočaljiNaslov: Re: 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova   Ned Nov 20, 2016 5:50 pm

Itekako je bitno jer em kvari akcije,em unosi nesigurnost i nervozu u saigrace i na tribine.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Број порука : 840
Локација : Bačka Palanka

PočaljiNaslov: Re: 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova   Pon Nov 21, 2016 3:16 am

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/41768/govedarica-o-optuzbama-za-grubu-igru-u-humskoj-nikog-nismo-povredili
Nazad na vrh Ići dole
aimar

Број порука : 291

PočaljiNaslov: Re: 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova   Pon Nov 21, 2016 3:36 am

Daka05 ::
Aimare pa ti kao da ne citas sta ja pisem.Gde sam ja to napisao da treba da igramo otvoreno protiv zvezde.To sto su te napali tvoji grobari da smo cig.filij.i da si i ti video to pa to je jako smesno.Sad smo mi kao hteli da uzmemo bodove grobarima zbog zvezde ha,ha pa jer ti stvarno verujes u to.Ko smo bre mi da igramo za njih.A posto znas mnogo igraca nasih ti ih pitaj da li je tako.Govedarica je proslo kolo puko sa pazarom i jel mislis da nije znao sta ga ceka.Sto se tice nasih golmana i tu ne citas sta pisem.Slozio sam se sa Vemtilom da Cupa bolje ispucava loptea Stepanda neka malo radi na tome.Sto se tice sredine terena i tu ne citas moj predzadnji post gde sam napisao dva vezna i spic pod hitno.Znaj da ja ne dovodim ni igrace ni trenera niti sastavljam tim ali mi iz ove koze ne mozemo.Nasa taktika je protiv svih samo srce na teren.Odgovori mi kojom bi ti taktikom na tvoje prijatelje partizanovce a da se ne obrukas kod njih.Ovo sto sam napisao nista licno protiv tebe ali moras citati pazljivo sta ko pise.Nemoj pogresno tumaciti postove.Ako pratis Vosu njihovi navijaci pljuju svoju upravu da su cig.filij.ali oni imaju debele argumente za to vec par godina a mi ne jel smo jos mali.
Nisam navijac partizana ako te bas zanima navijam za Zvezdu.Valjda ti je sada malo jasnije da ne branim interese ni zvezde ni partizana.
Nazad na vrh Ići dole
Daka05

PočaljiNaslov: Re: 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova   Pon Nov 21, 2016 4:52 am

Aimare opet ne citas.Pitao sam te kojom taktikom bi ti isao na tvoje prijatelje iz partizana a nisam pisao da si njihov navijac.Ali sad mi je mnogo lakse kad nisi njihov navijac pa bi te pitao kad se deklarises kao navijac zvezde sto ja nemam nista protiv tvojeg opredelenja zasto onda pljujes nas da smo igrali za filijalu zvezde a ti si njihov simpatizer.Pa valjda treba da pohvalis nasu Backu sto je polomila igrace partizana i pokusala da im skine bodove sve zarad kluba za koji ti navijas.Vidi ti i Ventil mnogo gledate filmove.Ventil obljasni mi kako smo to filijala.Gde si ti to cuo i ko je to rekao od igraca ili neko iz kluba pa si ti to tako inteligentno zakljucio sa jos ne zavrsenim fakultetom.Sramota je sto pisete da smo filijala.Mnogo ljudi cita forum pa nemojte da sami sebi skacemo u stomak.A za golmana ne kazu danas dzaba da je treci bek.Vrlo je vazno da zna da primi loptu od igraca,da ne panici i da je dobro ispucava.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova   

Nazad na vrh Ići dole

16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00
» 1. коло СЛС: БАЧКА - Партизан (Београд) 24.07.2016. 19:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: