Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

14. kolo SLS: Novi Pazar - BACKA nedelja 30.10.2016 15 casova

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
napredBacka

Број порука : 91

PočaljiNaslov: Re: 14. kolo SLS: Novi Pazar - BACKA nedelja 30.10.2016 15 casova   Ned Okt 30, 2016 5:34 pm

Posle gola smo se prilicno povukli. Na pocetku je Pazar imao par dobrih prilika gde smo imali i srece ali i pribranost golmana. Naravno bodovi se pisu samo mislim da nema potrebe da se plasimo ni jedne ekipe. Prosle sezone smo Napretku uvalili 4 komada a mogli smo jos koji a taj Napredak sad ima 5 pobeda za redom, pobedili su Partizan, Zvezdi uzeli bod i tu su gde su. Da ne racunamo utakmice u kojima CZ i PAR imaju sigurne bodove nista ne bi bilo ispred Krusevljana. Hocu da kazem da ne vidim razlog za preveliki respekt bilo koga.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Ventilvoje

Број порука : 1278

PočaljiNaslov: Re: 14. kolo SLS: Novi Pazar - BACKA nedelja 30.10.2016 15 casova   Ned Okt 30, 2016 7:35 pm

Sad sam pogledao detalje sa utakmice. Prvo onaj penal je smejurija, lik cim je osetio malo ruku odmah je pao kao da ga je kombajn pokosio, a sudija jedva docekao.
Ficin gol se ne vidja cesto kod nas.
Istakao bih Cupica koji je jos jednom pokazao da je nepravedno izostavljan sa gola i mislim da vise nece biti.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

14. kolo SLS: Novi Pazar - BACKA nedelja 30.10.2016 15 casova
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Novi Kagei i ostali cinovi
» Sajt FK Backa
» Forumska kafana "Backa"
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00
» Forumska kafana "Backa"