Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 13. Kolo SLS Bačka - Radnik

Ići dole 
+14
Pera
Daka05
Joca
Ventilvoje
Samo malo
Vojvoda
maurinjo
Neko
nagib
Marko 89
DimaBP
Шоне
SirkBP
ilovebackapalanka
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 20, 2016 11:04 pm

maurinjo ::
Iz kluba su oterani Smiljanic i Klisura

Politika kluba je stroga disciplina. Podržavam takav pristup ali se nadam da neće biti selektivan kao i kod naše policije. Pa kad tatin sin zgazi pešake na pešačkom prelazu ispadne da je hteo da izvrši samoubistvo dok je dotični cepao samo 80km/h pa sve kroz crveno ...... Pišem ovo čisto onako hipotetički i ne optužujem nikog unapred.

Disciplina , red i rad !!!! 13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 3733535733

P.S. Smiljanić je i te kako pokazao da je odličan igrač i ste strane mi je žao što više nije deo kluba. Ali pravila su jasna i moraju se poštovati.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Icon_minitimePet Okt 21, 2016 12:43 pm

Pa pazi lepo tu zvuci i delom jeste tako ali da li svi imaju podjednak tretman? Ne bih rekao. Vise puta smo videli Cekovica kako se nedolicno ponasa ja se dobro secam kad je sutao ogradu na istoku jer je zamenjen polovinom drugog poluvremena. Najgori je pojedinac u vecini meceva pa nikom nista igrace sve dok mu je tata u upravi. Veliku stvar Mesa cini za Backu ali nista nije bez razloga...
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Icon_minitimePet Okt 21, 2016 12:59 pm

nagib ::
maurinjo ::
Iz kluba su oterani Smiljanic i Klisura

Politika kluba je stroga disciplina. Podržavam takav pristup ali se nadam da neće biti selektivan kao i kod naše policije. Pa kad tatin sin zgazi pešake na pešačkom prelazu ispadne da je hteo da izvrši samoubistvo dok je dotični cepao samo 80km/h pa sve kroz crveno ...... Pišem ovo čisto onako hipotetički i ne optužujem nikog unapred.

Disciplina , red i rad !!!! 13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 3733535733

P.S. Smiljanić je i te kako pokazao da je odličan igrač i ste strane mi je žao što više nije deo kluba. Ali pravila su jasna i moraju se poštovati.

Slazem se sa tobom. Da su kriterijumi jednaki za sve Bjelos je odavno trebao biti van ekipe zbog politike dodjem na trening kada hocu... jasno je da u svakoj ekipi ima nedodirljivih i da kriterijumi nisu jednaki za sve.
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Icon_minitimePet Okt 21, 2016 1:06 pm

Vojvoda ::
Pa pazi lepo tu zvuci i delom jeste tako ali da li svi imaju podjednak tretman? Ne bih rekao. Vise puta smo videli Cekovica kako se nedolicno ponasa ja se dobro secam kad je sutao ogradu na istoku jer je zamenjen polovinom drugog poluvremena. Najgori je pojedinac u vecini meceva pa nikom nista igrace sve dok mu je tata u upravi. Veliku stvar Mesa cini za Backu ali nista nije bez razloga...

Cekovic je tu najmanji problem, Backa nema spica tako da je svejedno ko je u spicu...vise me brinu igraci koji moraju da igraju dok je Spasoje trener. Samo mi kazite da ljudi iz uprave nisu znali da Smiljanic voli da popije, pa to zna ceo grad decko pije od kada zna za sebe i sada je to odjednom bauk, sto ne osporava njegov igracki kvalitet. E sada ko jos igra na njegovoj poziciji a nije imao bas neku minutazu niti moze da je ima pored Smiljanica...mislite o tome.Ima jos takvih primera...
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Icon_minitimePet Okt 21, 2016 1:50 pm

Vojvoda ::
Pa pazi lepo tu zvuci i delom jeste tako ali da li svi imaju podjednak tretman? Ne bih rekao. Vise puta smo videli Cekovica kako se nedolicno ponasa ja se dobro secam kad je sutao ogradu na istoku jer je zamenjen polovinom drugog poluvremena. Najgori je pojedinac u vecini meceva pa nikom nista igrace sve dok mu je tata u upravi. Veliku stvar Mesa cini za Backu ali nista nije bez razloga...

DA bio sam na toj utakmici i to baš na istoku odmah iza kućice za rezervne igrače. Prošao je pored Trive i šutnuo u pleh i produžio napolje u svlačionicu ... krajnje ne sportski i nedisciplinovano......
A povod je bio (ako se dobro sećam) Trivina kritika da se ne vraća kad izgubi loptu već se vuče ko baba. To isto radi i dan danas .....
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Icon_minitimePet Okt 21, 2016 1:57 pm

nagib ::
Vojvoda ::
Pa pazi lepo tu zvuci i delom jeste tako ali da li svi imaju podjednak tretman? Ne bih rekao. Vise puta smo videli Cekovica kako se nedolicno ponasa ja se dobro secam kad je sutao ogradu na istoku jer je zamenjen polovinom drugog poluvremena. Najgori je pojedinac u vecini meceva pa nikom nista igrace sve dok mu je tata u upravi. Veliku stvar Mesa cini za Backu ali nista nije bez razloga...

DA bio sam na toj utakmici i to baš na istoku odmah iza kućice za rezervne igrače. Prošao je pored Trive i šutnuo u pleh i produžio napolje u svlačionicu ... krajnje ne sportski i nedisciplinovano......
A povod je bio (ako se dobro sećam) Trivina kritika da se ne vraća kad izgubi loptu već se vuče ko baba. To isto radi i dan danas .....
Manite se više Čekovića svi zmamo kakvo je stanje ne morate džabe mlatiti slamu prebacimo se na temu , a ne da to bude Čeković koji više nema neku korist u timu.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Icon_minitimePet Okt 21, 2016 2:10 pm

@neko

u pravu si ....

Nisam danas mogao da dođem na trening u 15h jer sam imao posla ... tako da ne znam koja je startna postava . Moja pretpostavka za sutra 2:1
naravno za plave.
Pero da li si ti bio?

Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Icon_minitimePet Okt 21, 2016 3:30 pm

sad cete vi videti kada Zeka pocne da reseta, molicemo boga da nam ga javor ne uzme na zimu...
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Icon_minitimePet Okt 21, 2016 3:33 pm

Uzece ga ako ista bude valjao.
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 22, 2016 1:30 am

DANAS IGRA BAČKA, AJMO DO POBEDE I DO DALJEG NAPRETKA NA TABELI 13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 3733535733 13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 1093637683 13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 1093637683 cheers cheers AJMO BAČKA!!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
13. Kolo SLS Bačka - Radnik
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» Plej aut 6. kolo: BACKA - Radnik (Surdulica) 17.05.2017 sreda 17:00
» 9. kolo JSL 2017/18 FK Radnik (Surdulica) - FK BACKA 24.09.2017 19:00
» Bačka - Radnik, 25.8.2018. 20h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: