Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
Dunav

Број порука : 38
Локација : Ilok

PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Pon Mar 13, 2017 5:34 pm

http://www.24sata.hr/blogbuster/ja-sam-od-hrvatske-odustala-za-mene-tu-vise-nema-nicega-515575  tuzna prica..
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Danac

Број порука : 95

PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Pon Mar 13, 2017 6:28 pm

Dunave Dunave mani se poplave evo tebi puna casa da ne plavis polja nasa Sve sto si napisao dobro si napisao. Zao mi je sto moras da napustas Ilok ali ako nema druge jednostavno bolje i inostranstvo nego propast. Nadam se da ces u medjuvremenu naci ipak nesto i ostati u svom gradu.
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Uto Mar 14, 2017 10:13 am

Danac ::
Dunave Dunave mani se poplave evo tebi puna casa da ne plavis polja nasa Sve sto si napisao dobro si napisao. Zao mi je sto moras da napustas Ilok ali ako nema druge jednostavno bolje i inostranstvo nego propast. Nadam se da ces u medjuvremenu naci ipak nesto i ostati u svom gradu.

Sumnjam..no hvala na lijepim zeljama
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

Број порука : 235

PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Uto Mar 14, 2017 2:42 pm

Dunav ::
http://www.24sata.hr/blogbuster/ja-sam-od-hrvatske-odustala-za-mene-tu-vise-nema-nicega-515575  tuzna prica..

Vrlo tuzno zaista No Najzalije mi je ipak Iloka jer dok nije postojala granica BP i Ilok su disali kao jedan, nesto poput NS i Petrovaradina. Iako je to realnost, takvi procesi su se desavali i ranije neki delovi planete su postajali naseljeniji a neki su ostajali bez ljudi i tome se nista ne moze opet mi je zao.

Palancani (grad) konkretno to jos nisu osetili ali ljudi koji zive po nasim selima jesu, omladine nema kuce se prodaju u bescenje sve je unisteno. Grad se jos i drzi ima dogadjaja, punog stadiona, punih marketa, pune pijace i autobuske, punih kafica i uopste ljudi ali ako se ovako nastavi nece jos dugo jer ako nema omladine na selu sa ovim iseljavanjem i natalitetom ne vidim kako BP moze da se odrzi na ovom nivou a kamoli da napreduje.
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Број порука : 134

PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Uto Mar 14, 2017 3:33 pm

Pancevo nema taj problem naprotiv i dalje se gradi i omladina dolazi u velikom broju. Palanka ce uskoro biti grad penzionera meni se cini. Nemate perspektivu jer u odnosu na Pancevo sve vam je slabo. Industrija, kultura, sport, obrazovanje, polozaj, velicina grada....
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Број порука : 358
Локација : Бачка Паланка

PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Uto Mar 14, 2017 3:59 pm

Млади изузев иностранства у већем броју долазе још само у БГ/НС какво црно Панчево.
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Uto Mar 14, 2017 4:55 pm

dunavska76neman ::

Vrlo tuzno zaista  No  Najzalije mi je ipak Iloka jer dok nije postojala granica BP i Ilok su disali kao jedan, nesto poput NS i Petrovaradina. Iako je to realnost, takvi procesi su se desavali i ranije neki delovi planete su postajali naseljeniji a neki su ostajali bez ljudi i tome se nista ne moze opet mi je zao.

Palancani (grad) konkretno to jos nisu osetili ali ljudi koji zive po nasim selima jesu, omladine nema kuce se prodaju u bescenje sve je unisteno. Grad se jos i drzi ima dogadjaja, punog stadiona, punih marketa, pune pijace i autobuske, punih kafica i uopste ljudi ali ako se ovako nastavi nece jos dugo jer ako nema omladine na selu sa ovim iseljavanjem i natalitetom ne vidim kako BP moze da se odrzi na ovom nivou a kamoli da napreduje.

Ja odmorim dusu kad dodjem u Palanku, ima ljudi a opet nije guzva kao u nekom velikom gradu koje ne volim inace previse.

Znam dosta o proslosti i znam da je nekada sve bilo drugacije, da sam bar bio malo stariji da prozivim nesto iz tih vremena.
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Uto Mar 14, 2017 4:57 pm

Miki Veliki ::
Pancevo nema taj problem naprotiv i dalje se gradi i omladina dolazi u velikom broju. Palanka ce uskoro biti grad penzionera meni se cini. Nemate perspektivu jer u odnosu na Pancevo sve vam je slabo. Industrija, kultura, sport, obrazovanje, polozaj, velicina grada....

Citao sam malo forum i naisao na puno vasih komentara...necu se puno mijesati, nije na meni ali moj dojam je..vi ste jedan dosta zlonamjeran covjek..zasto je to tako ne znam, no stalno isijavate tu negativnu energiju..
Nazad na vrh Ići dole
Danac

Број порука : 95

PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Uto Mar 14, 2017 5:05 pm

Vrlo tuzno zaista  No  Najzalije mi je ipak Iloka jer dok nije postojala granica BP i Ilok su disali kao jedan, nesto poput NS i Petrovaradina. Iako je to realnost, takvi procesi su se desavali i ranije neki delovi planete su postajali naseljeniji a neki su ostajali bez ljudi i tome se nista ne moze opet mi je zao.

Ja odmorim dusu kad dodjem u Palanku, ima ljudi a opet nije guzva kao u nekom velikom gradu koje ne volim inace previse.

Znam dosta o proslosti i znam da je nekada sve bilo drugacije, da sam bar bio malo stariji da prozivim nesto iz tih vremena.

Svi bi mi to voleli. Ovako ostaje nam da vidimo sta ce biti, ovde jos postoji nada u neki napredak iako to nije realno ocekivati od ove politicke garniture, verujemo u cuda recimo ali nisam primetio u BP neko vece iseljavanje kao sto je slucaj sa Osijekom i gradovima u Slavoniji. Odrzava industrija ali treba jos dosta manjih preduzeca da bi to bilo to. Pozoriste, bazeni i sve drugo moze da saceka posao je prioritet mladina da bi ostali negde a onda dolaze sadrzaji. Bas sam danas malo vise citao na netu o iseljavanju kod vas bas zbog ove teme s foruma i naletim na ovo  No

https://www.youtube.com/watch?v=aCu1Maja_04

Zastrasujuca muzika se savrseno uklopila u ambijent napustenih lokala i ulica Osijeka. Velicina grada nista ne znaci kad ga ljudi napustaju pa jos masovno, onda tek sve to izgleda sablasno jer infrastruktura i  centar Osijeka su planirani za vise od 130 000 ljudi....

@Dunav, brzo si procitao Mikija, maskota tacno je bilo dosadno od kad ga nema
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Uto Mar 14, 2017 5:33 pm

Danac ::

Svi bi mi to voleli. Ovako ostaje nam da vidimo sta ce biti, ovde jos postoji nada u neki napredak iako to nije realno ocekivati od ove politicke garniture, verujemo u cuda recimo ali nisam primetio u BP neko vece iseljavanje kao sto je slucaj sa Osijekom i gradovima u Slavoniji. Odrzava industrija ali treba jos dosta manjih preduzeca da bi to bilo to. Pozoriste, bazeni i sve drugo moze da saceka posao je prioritet mladina da bi ostali negde a onda dolaze sadrzaji. Bas sam danas malo vise citao na netu o iseljavanju kod vas bas zbog ove teme s foruma i naletim na ovo  No

https://www.youtube.com/watch?v=aCu1Maja_04

Zastrasujuca muzika se savrseno uklopila u ambijent napustenih lokala i ulica Osijeka. Velicina grada nista ne znaci kad ga ljudi napustaju pa jos masovno, onda tek sve to izgleda sablasno jer infrastruktura i  centar Osijeka su planirani za vise od 130 000 ljudi....

@Dunav, brzo si procitao Mikija, maskota tacno je bilo dosadno od kad ga nema

E pazi odlicno si detektirao jednu stvar..da i bazen i pozoriste ali ja bi dodao i sminkanje grada moze da saceka, vidis evo da ne idemo sad daleko, primjer Vukovara i Iloka..dakle izgradili su se i uredili jako, Ilok ti je sad drugi grad od prije recimo 10tak godina, ulice poplocane, stare zgrade obnovljene, doslovno je usminkan, kao i Vukovar...i onda tako kad su neki izbori cesto se cuje..pa izgradili smo ovo, pa ono, pa bla bla bla...i puno puta sam rekao da bi bilo bolje da su otvorili radna mjesta nego sto sminkaju grad. Ne znam jesi bio u Vukovaru, centar izgleda stvarno prekrasno, ali djaba sve to kad ljudi odlaze.

A vidim svima nam je u biti zajednicka jedna stvar...politika tj politicke garniture koje malo ili ni malo daju, ja se nadam da ce se Backa Palanka odrzati nekako, ali vec sad primjecujem neke stvari koje sigurno nece opstati ako udjete u EU...jednostavno ce vas da prostis hebati na svakom koraku. Nadam se da cete nekako to izbjeci.

Ne znam ko je Miki, no citao sam teme na forumu i stalno vidim neku negativnu energiju kod njega..no dobro nije vazno.

Ima li netko od vas da ima mozda rodbine u Iloku ili da dolazi ovdje nekim drugim povodom?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   

Nazad na vrh Ići dole

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 11 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?
» Crtanje - vasi radovi :D :D
» Dodatni trening (Special trening)
» Kako se trenira (TUTORIJAL)
» Pera terac veprova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: