Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
goran123

Број порука : 70

PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   Uto Maj 31, 2016 3:10 am

Otkud ja znam kolike su plate, to ne znate ni vi, pitajte igrace koji tamo igraju. I nemojte da me pozivate da igraci igraju u Backoj za sicu jer ja to nisam napisao, pomesali ste me sa nekim
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Gogi

Број порука : 145

PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   Uto Maj 31, 2016 3:40 am

Mile da se razumemo na takve kritike ne treba ni odgovarati. I Vi i Marjan znate ko su forumasi koji su simpatizeri a koji su ovde zbog sopstvenog intresa poput menadzera i igraca. Mi simpatizeri kad upucujemo kritike one sasvim drugacije izgledaju. Ovih par pojedinaca bih na Klekinom mestu trajno banovao pa da imamo forum kakav smo imali sa x-manom na celu i Marjanom i Miletom koji redovno ucestvuju. Menadzeri i igraci alavi na pare odjebite od foruma!!!
Nazad na vrh Ići dole
aimar

Број порука : 291

PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   Uto Maj 31, 2016 3:58 am

miletesic01 ::
Ne mogu da verujem sta pojedinci pisu na osnovu ne proverenih informacija i zlonamernih .
Nikada nismo dali obecanje koje nismo ispunili ,tako je bilo i tako ce biti ubuduce .
radi istine a vi me slobodno demantujte ako ovo nije tacno ( a molim vas slobodno mi napisite ako je ovako u Srpskom fudbalu )
-Plate igracima za maj mesec su isplacene u CETVRTAK 26.Maja ( dakle mesec jos nije ni protekao )
-Igracima je obecana nagrada za ulazak u super ligu u iznosu od 1.miliona dinara za sve (bice podeljena po ucinku provedenom na terenu ) ali cisto da se zna niko od igraca nikada nije ni pitao niti ugovorio u svom ugovoru dogovoru da ce imati nagradu za ulazak i prema tome ovo je samo dobra volja kluba da im to isplati a isplata ce se izvrsiti prvog juna uplatom na tekuce racune igraca pa prema tome sada ste informisani i opet pitam da li je bilo koji klub u Srbiji ovako revnosan i tacan prema isplatama .????
Da li je to malo ili puno u danasnje vreme a neko vam to isplati i pored toga sto niste ugovorili to je vec pitanje mentalnog sklopa onoga ko zlonamerno komentarise i siri dezinformacije ...
Pitam javno Gorana 123 kolike su plate igraca u super ligi sem C.Zvezde, Partizana i Vojvodine ...??? i koliko se redovno isplacuju .? kazete igraci su u Backoj igrali za sicu za male pare ,pa dobro koliko su to one bile u drugim klubovima prve lige Srbije i koliko su redovno isplacivane,da li su imali premije i sve onu paznju koju su imali nasi igraci od karantina ,do SPA i svega ostalog kao i ljudskog odnosa paznje i postovanja svih iz kluba ..?
Necu dalje da pisem jer ispada da se pravdam a u stvari mi smo uradili sve sto je u nasim mogucnostima i bas onako kako smo se sa svakim od igraca dogovorili ...zato i kazem JAVNO "LAZ NE STANUJE U NASEM KLUBU "
Mile ako se pozivas na pravilnik kluba kada su u pitanju kazne onda treba da se pozoves i kada su NAGRADE a kako sam cuo tamo lepo pise da sleduje nagrada za ulazak u SL,tako da ne pije vodu tvoj komentar da igraci nisu dogovorili sa upravom premiju za ulazak u SL i da je to dobra volja uprave.Sto se tice plata moje misljenje je da su realne ali ako pogledamo u zadnjih par godina ekipe koje su ulazile u SL imale su sigurno mnogo bolja primanja.Zar ne mislis da je glupo,kada se pomenu plate ti se pozivas na Radnicki,Donji Srem,Ovcu...a kada ekipa izadje na teren onda bi hteli da se poredite sa Zvezdom,Partizanom...Sto se tice redovnog primanja, ako uzmemo celu sezonu onda sigurno ono nije bilo redovno i na kraju neko je rekao da ,,ONAJ KO LAZE SEBE NAJLAKSE SE VREDJA"
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Број порука : 145

PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   Uto Maj 31, 2016 4:07 am

Mile iskuliraj Gorana i aimara, zna se zasto su ovde. Kleka banuj to! Milko jeste da je opterecen Klisurom ali bar zna kad je dosta.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

Број порука : 701

PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   Uto Maj 31, 2016 4:55 am

Gogi ::
Mile da se razumemo na takve kritike ne treba ni odgovarati. I Vi i Marjan znate ko su forumasi koji su simpatizeri a koji su ovde zbog sopstvenog intresa poput menadzera i igraca. Mi simpatizeri kad upucujemo kritike one sasvim drugacije izgledaju. Ovih par pojedinaca bih na Klekinom mestu trajno banovao pa da imamo forum kakav smo imali sa x-manom na celu i Marjanom i Miletom koji redovno ucestvuju. Menadzeri i igraci alavi na pare odjebite od foruma!!!

Komentar je veoma jasan svaka čast. Čista realnost. Imamo isti pogled na forum. Ovi drugi koji nemaju taj navijački stav već lično-intresni , samo narušavaju i to konstanto "red i mir " foruma.

Slušamo razne kritike na upravu koja je postigla najveći uspeh do sada. Iz dana u dan. Niko nije bezgrešan i sigurno da su i oni i pre a i sada ponekad grešili u nečemu (prepostavljam jer ne znam niti me interesuje). Ali konačan rezultat je i te kako pozitivan i vidljiv na svakom koraku.

Koliko su ljudi zavidni upravo se vidi u svim tim komentarima. Ako mislite da možete bolje, pa osnujte svoj klub , izvadite novce i izvolite. Ili se kandidujte za postojeći (ako već neko od svih kritičara već i nije bio deo uprave pa sad udri po konkurenciji)

Ajde ako ste toliko hrabri predstavite se ovde lično !!!!

Mene već svi u klubu znaju i da sam ih kritikovao i hvalio, čestitao itd..... I nikom se nisam zamerio niti imam nameru. A ni razlog jer sam iskreni navijač koji kaže ono što vidi na terenu.
Nazad na vrh Ići dole
aimar

PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   Uto Maj 31, 2016 6:15 am

Mile iskuliraj Gorana i aimara, zna se zasto su ovde. Kleka banuj to! Milko jeste da je opterecen Klisurom ali bar zna kad je dosta.
Ako stvarno mislis kao sto pises onda vama nije ni potreban forum.Reci mi molim te koga sam ja to uvredio i koju sam laz napisao.
Nazad na vrh Ići dole
Daka5

Број порука : 69

PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   Uto Maj 31, 2016 6:17 am

Da li je ovo forum za navijace ili nije.Ne vidiim zasto se treba neko banovati a posebno aimar jer cenim njegove postove kao i nagibove.Neka neko napise kolika mesecna plata treba da bude igraca a da on sa tim moze da zadovolji svoje osnovne potrebe.Kopacke,stan,ishrana itd.Da li treba da mu ostane i jos za neke potrebe.Glupo je pisati kolika je prosecna plata itd.i da igrac sa tim primanjima bude zadovoljan i ne treba mi odgovor tipa plate su male ali redovne.

Nazad na vrh Ići dole
aimar

PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   Uto Maj 31, 2016 6:19 am

Daka5 ::
Da li je ovo forum za navijace ili nije.Ne vidiim zasto se treba neko banovati a posebno aimar jer cenim njegove postove kao i nagibove.Neka neko napise kolika mesecna plata treba da bude igraca a da on sa tim moze da zadovolji svoje osnovne potrebe.Kopacke,stan,ishrana itd.Da li treba da mu ostane i jos za neke potrebe.Glupo je pisati kolika je prosecna plata itd.i da igrac sa tim primanjima bude zadovoljan i ne treba mi odgovor tipa plate su male ali redovne.

Bravo majstore
Nazad na vrh Ići dole
Milko

Број порука : 87

PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   Uto Maj 31, 2016 6:28 am

Nikad nije dosta, hahhaaha cheers  Posmatram sta radite umesto da ovde bude slavljenicka atmosfera ispada kao da je Backa ispala iz lige po vasim svadjama...

Da se razumemo ja nisam opterecen Klisom on mi je drugar to sam javno napisao i podrzavam ga kao sto Nagib podrzava Zeca par vas Bjelosa itd... Najgori su ovi sto nikoga ne podrzavaju samo pljuju a ne zna se ko su. Za razliku od njih ja volim Backu i zelim joj uspeh i bio sam na dosta utakmica ove sezone u Palanci iako sam iz Ns. Mozda malo bolje poznajem neke prilike u nasem fudbalu koji sam aktivno igrao 20 godina pa kada kazem nesto sto ne ide na ruku Backe vi me kritikujete. Kao npr kada pljujem Spasu jer imam razlog i znam o kakvom coveku se radi ali to je moja licna stvar. Kazete da cete deliti premije za ulazak u Jsl prema ucinku i sada dodje jedan Rogac u Backu i odigra verovali ili ne 13 utakmica u ovoj polusezoni sto levog, desnog beka malo veznog malo stopera...i on treba da dobije vise para npr od Zoge decka koji je i prosle godine bio u Backoj i ove sada i otisao je onako iz kluba zbog istog tog Rogaca?!?  E to je zalosno i zato nam je fudbal tu gde jeste...
Nazad na vrh Ići dole
aimar

PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   Uto Maj 31, 2016 6:38 am

Milko ::

Nikad nije dosta, hahhaaha cheers  Posmatram sta radite umesto da ovde bude slavljenicka atmosfera ispada kao da je Backa ispala iz lige po vasim svadjama...

Da se razumemo ja nisam opterecen Klisom on mi je drugar to sam javno napisao i podrzavam ga kao sto Nagib podrzava Zeca par vas Bjelosa itd... Najgori su ovi sto nikoga ne podrzavaju samo pljuju a ne zna se ko su. Za razliku od njih ja volim Backu i zelim joj uspeh i bio sam na dosta utakmica ove sezone u Palanci iako sam iz Ns. Mozda malo bolje poznajem neke prilike u nasem fudbalu koji sam aktivno igrao 20 godina pa kada kazem nesto sto ne ide na ruku Backe vi me kritikujete. Kao npr kada pljujem Spasu jer imam razlog i znam o kakvom coveku se radi ali to je moja licna stvar. Kazete da cete deliti premije za ulazak u Jsl prema ucinku i sada dodje jedan Rogac u Backu i odigra verovali ili ne 13 utakmica u ovoj polusezoni sto levog, desnog beka malo veznog malo stopera...i on treba da dobije vise para npr od Zoge decka koji je i prosle godine bio u Backoj i ove sada i otisao je onako iz kluba zbog istog tog Rogaca?!?  E to je zalosno i zato nam je fudbal tu gde jeste...
Ti majstore volis Backu pod uslovom da je Klisa standardan to mi je jasno od prvog dana.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   

Nazad na vrh Ići dole

30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00
» 1. коло СЛС: БАЧКА - Партизан (Београд) 24.07.2016. 19:00
» Super liga Srbije 2016/17
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-