Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 84 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 76 Icon_minitimeSre Nov 15, 2017 6:29 am

Da odličan  rezultat protiv ČSKa Forumska kafana "Backa" - Page 76 4174080217 Forumska kafana "Backa" - Page 76 4174080217

Pobedili su ga samo onda kad nam je trebalo. Od zadnjih 5  utakmica samo tu jednu koliko sam pratio.
A s obzirom da je ČSK 5ti odole trenutno sa istim brojem bodova 13 koliko i 4ti od dole , znači da rezultat kaže da plavi nisu ni za prvu ligu trenuto po igri No

A na "krovu" 18og ... zna se ..... puna mreža ....
Nazad na vrh Ići dole
Daka05




Број порука : 92
Join date : 10.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 76 Icon_minitimeSre Nov 15, 2017 7:29 am

Ko je gledao imao je sta i da vidi.Vodili smo dva nula i jos koji bi dali da u 25 min.Makaric nije dobio crveni zbog prigovora.Igrali smo jako dobro i u sredini i po bokovima.U drugom je promenjeno mislim oko sest igraca a i odbrana i to je delovalo jako sporo.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 76 Icon_minitimeSre Nov 15, 2017 9:07 am

Crveni na prijateljskoj...taj sudija je genije. I to zbog prigovora
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 76 Icon_minitimeSre Nov 15, 2017 2:03 pm

nagib ::
Da odličan  rezultat protiv ČSKa Forumska kafana "Backa" - Page 76 4174080217 Forumska kafana "Backa" - Page 76 4174080217

Pobedili su ga samo onda kad nam je trebalo. Od zadnjih 5  utakmica samo tu jednu koliko sam pratio.
A s obzirom da je ČSK 5ti odole trenutno sa istim brojem bodova 13 koliko i 4ti od dole , znači da rezultat kaže da plavi nisu ni za prvu ligu trenuto po igri No

A na "krovu" 18og ... zna se ..... puna mreža ....
Zašto odmah ovakav komentar? I kakvo je merilo prijateljska? Pa tačno sam znao da smo napravili puno izmena na poluvremenu što je i normalno za prijateljsku.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Forumska kafana "Backa" - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 76 Icon_minitimeSre Nov 15, 2017 2:30 pm

Desavaju se neke pozitivne stvari, ambicije rastu mislim da ne treba mraciti nego podrzati pricu verujem da ce Backa izrasti u mnogo jaci klub nego sto je sad a ne treba zaboraviti da smo bili cetvrtoligas pre nego sto nas je Marjan preuzeo. Sada tu postoji odredjeni sistem koji funkcionise i bez mnogo novca. Treba iskoristiti ovu situaciju i maksimalno pojacati infrastrukturu, kasnije takvi klubovi uvek imaju bolju prodju kod saveza i guraju se napred.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 76 Icon_minitimeSre Nov 15, 2017 3:14 pm

Nikad nisam pričao bajke već realno sagledavao situaciju.
Svi vidimo da nemamo napadača već duuuugo dugo. Makarić se forsira a zaista ništa nije pokazao. Odbrana nam je slabija nego ikad. Ilić je spor ko puž ali eto dobro se postavlja pa šta skine s glavom to je to. Mali Nikolić je uglavnom na klupi a i retko odigra utakmicu za više od 6ice. Bekovi su nam oba (koja oba kad Bjeloš mora uvek da igra jednog) šuplji ko crkveno zvono. Veso je za svoje godine više nego dobar ali ne može sam. Balabanović nikako da proradi, Klisa hvala bogu vrlo dobar, Damir protiv Spartaka kratka minutaža ali do sada najbolja ocena. Švonja se još traži od kad se oporavio nije se uklopio, Raša Ivković šta reći , trener ga ubio u pojam izmenom u 44om minutu, Luković .. ma gde je dečko ? Pa zašto ne igra ?
Šarac mlad sevnuo par puta ..... Mićić SVAKA ČAST jedini vredan pohvale , Spremo .. ko muva bez glave trči trči i onda sevne lopta u 3PM , Radinović svaka čast dečko ume sa loptom , lepo je i sigurno i verovatno jedan jedini igrač koji može da predibla 2-3 igrača , Živković sasvim solidan ali nervozan i izgubi ritam povremeno i na kraju Varga koji je mnogo bolje igrao pre pola godine a sad u padu forme.

Sve u svemu 4-5 igrača koji pokazuju kvalitete a ostali ispod proseka da bi zadovoljoli nivo koji je potreban za pobede u super ligi.

Jevrić , Bjeloš, Radinović , Mićić, Klisa
A bože pomozi Varga , Švonja i Spremo
Ostali .... livada ....
Veso se ne računa jer on ima sve kredite Smile

A s obzirom da gledam sve utakmice već dovoljno dugo , definitivno tvrdim da je ovo što sad prikazuju momci , ni upola od forme i igre koju su plavi imali pre dve sezone kada su izborili ulazak u superligu ma koliko sve izgledalo da su taf bili lakši protivnici ...
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 76 Icon_minitimeSre Nov 15, 2017 3:53 pm

Dobro nisu bajke , ali onaj prethodni komentar uopšte nije na mestu. Mrzim podsmeh...
Nazad na vrh Ići dole
Daka05




Број порука : 92
Join date : 10.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 76 Icon_minitimeSre Nov 15, 2017 4:11 pm

Nagibe razumes se u fudbal ko perica u pravu stvar.Pa jel Spremo kriv sto igra desnog zbog toga sto Basanovic mora da igra i onda ga oteraju iz kluba
Jel Balabanovic kriv sto nije igrao spica a ne svoju poziciju.Bjelos samo jos golman nije bio.Dosta je utakmica trener izgubio svojim losim skautingom protivnika.Lyka je bio povredjen pa se vratio onda imao operaciju zuba i zato nije igrao protiv spartaka a i zna se da ga Mile busi opasno.Ne treba ni Micica dizati u nebesa video si da ga je trener zamenio na poluvremenu itd itd da ne pisem o svakom igracu.Steta sto nisi gledao utakmicu protiv cska pa bi video da sve ono sto si napisao nema veze s vezom.Znaci najzad igra sa cetri pozadi sa dva nasa najbrza stopera Vargom i Bjelosem.Najzad bekovi na svojim pozicijama sa stalnim ubacivanjima napred a ova muva bez glave je bila nikad bolja.Mica na zadnjeg veznog doktorski a isto tako i od tebe zaboravljeni mali Djoric sa odlicnim pasovima.I jos u vezi Najzad Luka u svom dobrom izdanju i do isknjucenja najzad pravi Makaric.Napred odlicni Damir i Micic koji treba biti jos malo hrabriji.Eto to je trenutno nas najbolji sastav koji deluje jako brzo i pokretljivo po celom terenu.Ne znam kako je trener dosao na ovaku ideju za sastav ali mogu mu reci samo bravo.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 76 Icon_minitimeČet Nov 16, 2017 12:32 am

Daka

Nisam gledao protiv ČSKa. Jbg radno vreme radni dan. Ako kažeš da je tako dobra igra , ok , drago mi je .
Da Đorića sam zaboravio a dečko nije loš. Štaviše , nije puno igrao ali je pokazao solidnu igru, i da za prvih 11.

I DA ja se ne razumem u fudbal uopšte. Ja sam valjda jedini u Srbiji od svih 7 miliona selektora , trenera i menadžera. Koje je merilo razumevanja u fudbal ?
Imati pare i gurati svog sina igrača kao tata?
Imati pare i gurati svog igrača kao menadžer?
Biti proslavljeni igrač i gurati svig sina bez para ali eto proslavljen si pa možeš?
A za sva ova 3 slučaja igrač retko dobije 7icu kao ocenu a veću od toga nikad.
Dok vredni i sposobni igrači koji takođe treniraju od malih nogu 6-7 godina čiji roditelji su "niko i ništa" ne mogu da dođu ni na klupu za rezerve a kamoli u prvih 11


E zbog svih tih NAUČNIKA fudbala nama je fudbal već decenijama tu gde jeste. U qrcu. A mi što nemamo pojma o fudbalu i dolazimo na tribine da ga gledamo u stvari nas i nema. Koliko treba biti pametan i školovan i kakva je meni potrebna diploma da kad kažem da je Makarić za zonsku ligu a ne super ligu da neko kaže da je to tako. Pa ceo stadion kad ga vidi da izlazi na teren samo slegne ramenima i čuje se uuuuuuuuuuu.... Znači svih 1000 navijača n atribinama su glupavi i ne razumeju se u fudbal samo VI školovani se razumete. A dečko dobije crveni karton na prijateljskoj utakmici nakon 25 minuta ??? S njim nešto u glavi nije na mestu. Ja eto ne pamtim da sam u skorije vreme čuo takvo nešto. Crveni u 25om minutu na prijateljskoj ?????? Extra ti je igrač . I baš zbog forsiranja takvih gubim želju da uopšte više dolazim na utakmice i gledam i slušam sve te "profesionalce"

PS. potpis , ja fudbalski nepismenjak
PS2 i da znam sve se radi zbog para, Ali sa ovakvom filozofijom ubrzo ih neće biti ...uff grešim . glupa publika koja je uvek ne zadovoljna će ipak da dolazi i plaća ulaznice ali samo iz jednog razloga ...... iz NAVIKE a ne zato što im se sviđa i što uživa u lepoj igri ...

Nazad na vrh Ići dole
Daka05




Број порука : 92
Join date : 10.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 76 Icon_minitimeČet Nov 16, 2017 1:59 am

Vidi Nagibe za mene je Makaric idalje za prvih jedanaest.Znam da je od deset sigurnih sansi dao sedam golova klub bi na njemu odlicno zaradio.Zato sam ti i dao primer sa utakmicom cska da bi sigurno uvideo gde koji nas igrac na kojoj poziciji treba da igra.Znaci za samog Makary nikako u spicu.Utakmicu kuci koju smo pobedili sa dva jedan na poluvremenu Makaric je zamenjen.Zasto?Nisam ni mama ni tata Makari.Spremo nikad do dolaska u nas klub nije igrao levog beka.Gde je to Balabanovic igrao spica?Sto se tice Damira kazes buo je najbolji kad je usao protiv spartaka a pljujes ga ovde na forumu sve vreme.Pa kako je to on naucio fudbal za jedno poluvreme.Kad si toliki kriticar i znalac dovedi ti u Backu boljeg centarfora od Damira za 70000 hilj.dinara!!!Kazes za sestice u zurnalu.Pa nije valjda da verujes spikeru kremenku da on ima znanje da nekog ocenjuje.Koje je ocene dao Bjelosu na utakmicama kod kuce smesno.Publika nije glupa nego dolazi na stadio kao i ja jer navija za svoj klub i ne pametyje mnogo nego razume koliko para toliko muzike.Za par godina smo od betona dosli do super lige sa dosta igraca koji su tu u klubu i ti ih konstantno pljujes.Pa burazeru nadji nekog sponzora ili odresi kesu pa dovedi bolje.Kad ih Marjan koji daje svoje pare ne pljuje nemoj ni ti to raditi.Sad si se ti nasao pametan da pominjes tatine sinove ,menadjere itd. Ko da to nema u svakom klubu u Srbiji.Kad si toliki strucnjak sto nisi pisao koliko je ivanovic doveo sa sobom velikih igraca a kolko su ih iz kluba oterali.Nisi pisao da je protiv spartaka istumban ceo tim da bi igrao levi bek.Nagibe ja neznam da li ti nosis neku dioptriju pogresnu ili se pravis pametan ali sigurno znam da o fudbalu pojma nemas.Moj ti je savet kad Backa bude igrala nemoj ici na stadion nego gledaj lepo engleze kad se vec pravis englez.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 76 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 76 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 84 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: