Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Forumska kafana "Backa"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 70 ... 75  Sledeći
AutorPoruka
Pera

Број порука : 862
Локација : Bačka Palanka

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Sre Jul 26, 2017 5:02 am

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Pera

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Sre Jul 26, 2017 5:03 am

ОФК Бачка - Вождовац

Субота, 29.07.2017 18:00 - Бачка Паланка

Делегат - Сп. радник: КОВИЋ Драган

Главни судија: ПИПЕР Петар
Први помоћни судија: КУРЧУБИЋ Ненад
Други помоћни судија: СТАНОЈКОВИЋ Александар

Четврти судија: ШЕГРТ Јован

Посматрач: ЧОКАНИЦА Сава
Nazad na vrh Ići dole
steva

Број порука : 5

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Sre Jul 26, 2017 9:20 am

Bilo bi lepo kad bi se utakmice igrale nedeljom. Vise ljudi je slobodno nedeljom i stadion bi bio poseceniji . Prosli put kad smo igrali protiv Novog Pazara u nedelju stadion je bio fino popunjen . Sledeca utakmica u sredu , isti protivnik utakmica jos bitnija a gledalaca duplo manje . Dal je izvodljivo ili nije ne znam , ali mislim da bi poseta bila znacajno veca da su utakmice nedeljom .
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Број порука : 360
Локација : Бачка Паланка

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Sre Jul 26, 2017 1:22 pm

Да, било би сјајно да Бачка игра недељом.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

Број порука : 756

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Sre Jul 26, 2017 2:19 pm

Nedelja.. možda..
Meni više odgovara subota. Termin određuje fudbalski savez u dogovoru sa TV kućom koja ima prava na direktne prenose. tj arenom. Klubovi dobijaju novac od arene a zato arena određuje termine utakmica. Najčešće se prenose partizan , Zvezda i Voša jer oni garantuju najveću gledanost. Shodno tome termini tih utakmica se gotovo nikad ne poklapaju u isto vreme. Ostali klubovi nisu interasntni i mođda bi i mogli na zahtev i dogovor da promene termin utakmica , ali to znaju ovde Marjan i Mile šta je moguće po statutu FSSa a šta nije. Mislim da je bespotrebno forsirati takvo nešto i to što bi došlo 100nak navijača više, kad već prošle sezone FSS nije imao sluha da pomeri termin utakmica koje su se igrale na Đurđevdan.

Ko hoće i želi da gleda utakmicu on če je gledati. Posao , obaveze , vremenske prilike, materijalne mogućnosti ... sve to utiče ... i razlikuje se od pojedinca do pojedinca. Subota ili nedelja .... razlika je mala. Meni je svejedno ali subota mi je sasvim ok. Jer kad bi se igralo nedeljom onda bi i subotom radio i ostajao bi mi samo nedelja kao dan za odmor, porodicu, rodbinu itd .... ovako ne radim ni subotom (ustvari radim od 9 do 12h) i posle toga pravac VAVA

Nazad na vrh Ići dole
steva

Број порука : 5

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Sre Jul 26, 2017 6:32 pm

E ne zavisi Nagibe samo od zelje , ja radim u dve smene , jedna nedelja pre jedna posle i sad kako se pogodi ili cu gledati sve ili nista
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

Број порука : 1607

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Sre Jul 26, 2017 10:37 pm

nagib ::
Nedelja.. možda..
Meni više odgovara subota. Termin određuje fudbalski savez u dogovoru sa TV kućom koja ima prava na direktne prenose. tj arenom. Klubovi dobijaju novac od arene a zato arena određuje termine utakmica. Najčešće se prenose partizan , Zvezda i Voša jer oni garantuju najveću gledanost. Shodno tome termini tih utakmica se gotovo nikad ne poklapaju u isto vreme. Ostali klubovi nisu interasntni i mođda bi i mogli na zahtev i dogovor da promene termin utakmica , ali to znaju ovde Marjan i Mile šta je moguće po statutu FSSa a šta nije. Mislim da je bespotrebno forsirati takvo nešto i to što bi došlo 100nak navijača više, kad već prošle sezone FSS nije imao sluha da pomeri termin utakmica koje su se igrale na Đurđevdan.

Ko hoće i želi da gleda utakmicu on če je gledati. Posao , obaveze , vremenske prilike, materijalne mogućnosti ... sve to utiče ... i razlikuje se od pojedinca do pojedinca. Subota ili nedelja .... razlika je mala. Meni je svejedno ali subota mi je sasvim ok. Jer kad bi se igralo nedeljom onda bi i subotom radio i ostajao bi mi samo nedelja kao dan za odmor, porodicu, rodbinu itd .... ovako ne radim ni subotom (ustvari radim od 9 do 12h) i posle toga pravac VAVA  

Potpuno si u pravu Nagibe ,TV ARENA diktira termine utakmica u super ligi jer je ugovorila tzv prava za prenose utakmica ...
Nazad na vrh Ići dole
Pera

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Čet Jul 27, 2017 4:46 am

Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1371

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Pet Jul 28, 2017 12:19 pm

moze li se kupiti polusezonska karta? nije da mi je lako dati 3000 za godisnju.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP

Број порука : 228

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Ned Jul 30, 2017 2:10 am

Interesuje me (radio pa nisam gledao tekmu) neki komentar o našoj igri,utakmici,publici...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   

Nazad na vrh Ići dole

Forumska kafana "Backa"
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 65 od 75Idi na stranu : Prethodni  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 70 ... 75  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Forumska kafana "Backa"
» Kafana kod Pede
» Sajt FK Backa
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: