Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 72 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 52 Icon_minitimeČet Maj 18, 2017 12:46 pm

DimaBP ::
Nadam se da će Varga ostati, odličan igrač.

i ja se nadam....
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 52 Icon_minitimeČet Maj 18, 2017 10:28 pm

nagib ::
DimaBP ::
Nadam se da će Varga ostati, odličan igrač.

i ja se nadam....
Varga sigurno ostaje jer sve i da hoce da ode posto je dosao u januaru mora da bude po propisu do januara clan Backe ,klub ce mu ponuditi ugovor na najmanje godinuipo dana do dve pa neka decko izabere ... Forumska kafana "Backa" - Page 52 3733535733
sto se dinamike tice igraci ce trenirati zakljucno sa utorkom 23.majem i dobijaju slobodno do 5 juna ili 8 juna to nam je jos uvek svima u klubu dilema jer ne znamo kada pocinje nova sezona a igracima treba pasivnog odmora bar od 10 do 14 dana da se dobro odmore od svih napora da bi krenuli u nove pripreme i izazove ... Forumska kafana "Backa" - Page 52 3733535733
bice znacajnih izmena u igrackom sastavu ali na tome rade Mile i Laki ,pa ce vas verovatno putem foruma i klupskog sajta i izvestavati a svi vi ste dobro dosli sa svojim predolozima oko igrackog kadra kao i svih drugih stvari vezanih za klub naravno kao i uvek do sada Forumska kafana "Backa" - Page 52 3733535733
Moj zadatak je da sa lokalnom samoupravom zavrsim reflektore po nalogu FSS kako to propisi i nalazu u protivnom vise necu biti u klubu .Ne ucenjujem nikoga ali ne zelim da igramo utakmice van BP ,nismo ulazili u ligu da nas gledaju po drugim gradovima gde treba da glumimo domacine jer nismo klub beskucnik sto potvrdjuje i poseta na Vavi i svega nekoliko klubova iz super lige ima brojniju publiku od nas . cheers
Koristim ovu priliku da cestitam Nemanji Jevricu nasem mladom golmanu poziv za mladu reprezentaciju Forumska kafana "Backa" - Page 52 1093637683
Pozivam javno sve ljude i firme dobre volje da budu donatori-sponzori Backe ,kao i sve vas koji cete se angazovati da ih odobrovoljite da to postanu ...Hvala svima na iskrenoj podrci koju nam dajete neprekidno vec pet godina u kojima pisemo savremenu istoriju kluba jer bez VAS ne bi bilo ni nas a ni kluba ...moj dubok naklon i postavanje jer vi to zasluzujete . Forumska kafana "Backa" - Page 52 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Forumska kafana "Backa" - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 52 Icon_minitimePet Maj 19, 2017 6:26 am

Sve cestitke ovo je uspeh epsih razmera i ostaje ZAUVEK upisan! Marjane eno vodimo u delu foruma "Backa Palanka" polemiku o otvaranju novih radnih mesta u Palanci i buducnosti grada. Koliko mi je drago sto ste na celu Backe toliko mi je krivo sto niste na celu grada jer sa vasom vizijom verujem da bi Novosadjani dolazili u Palanku a ne Palancani u Novi Sad da zive i rade. Nigde nisam procitao podatak koliko Podunavlje ima zaposlenih? Gradu je neophodno jos bar 4000 radnih mesta kako bi se pomakli sa nulte tacke i kako bi se nastavila stanogradnja ali i razvitak, rad na infrastrukturi grada itd..
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 52 Icon_minitimePet Maj 19, 2017 6:46 am

posle svih onih ratova , inflacije tj HIPERinflacije, krize propadanja gigant firmi, kroz lošu privatizaciju je prošlo na hiljade firmi . Na žalost i u našoj opštini je nekoliko giganata zauvek nestalo.
Kroz sve to isto je prošlo i Podunavlje ali srećom je Marjan došao tu gde jeste i danas imamo Podunavlje koje na ovoj teritoriji ravnomerno konkuriše i većim lancima od sebe. Kako sa cenama proizvoda , tako i sa cenom rada. Nije ništa bajno i sjajno ali nije ni mračno kao sa Marinom, Vunopletom, Merkurom ....

Potrebno je mnogo vremena i gomila živaca da se postigne na 2-3 strane uspeh koji je Marjan ostvario u zadnjih nekoliko godina. Kako sa plavima tako i sa Podunavljem.
Kada bi se on više pitao oko kluba, bio bi sigurno mnogo veći napredak u svakom pogledu.
Ovako mi barem ovde možemo da mu dajemo podršku u tom pogledu. A što se tiče politike, Marjan je bio i video kuda to vodi, i mislim da mu je bolje ovde gde jeste. Što zbog zdravlja (živaca) što zbog renomea u javnosti.

... bar ja tako mislim .....
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 52 Icon_minitimePet Maj 19, 2017 7:50 am

Pa sta sad Marjan i radnike da vam zaposli? Forumska kafana "Backa" - Page 52 4174080217 Priznajem da ovo jeste uspeh i da Marjan moze mnogo. Forumska kafana "Backa" - Page 52 4174080217 Uspeo je da zaigra SLS sa OFK Backom i da obezbedi opstanak. Samo jos nije zaigra sa FK Backom. Dovidjenja prijatno Wink

PS: Od reflektora nema nista odose u Sabac to je vec sredio Ivica Kralj.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 52 Icon_minitimePet Maj 19, 2017 12:59 pm

NikolaRadjenovic ::
Sve cestitke ovo je uspeh epsih razmera i ostaje ZAUVEK upisan! Marjane eno vodimo u delu foruma "Backa Palanka" polemiku o otvaranju novih radnih mesta u Palanci i buducnosti grada. Koliko mi je drago sto ste na celu Backe toliko mi je krivo sto niste na celu grada jer sa vasom vizijom verujem da bi Novosadjani dolazili u Palanku a ne Palancani u Novi Sad da zive i rade. Nigde nisam procitao podatak koliko Podunavlje ima zaposlenih? Gradu je neophodno jos bar 4000 radnih mesta kako bi se pomakli sa nulte tacke i kako bi se nastavila stanogradnja ali i razvitak, rad na infrastrukturi grada itd..
Hvala vam sto nam verujete i dajete podrsku .
Podunavlje ima 753 zaposlena,bar koliko ja znam !


Poslednji izmenio miletesic01 dana Pet Maj 19, 2017 1:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 52 Icon_minitimePet Maj 19, 2017 1:06 pm

Miki Veliki ::
Pa sta sad Marjan i radnike da vam zaposli? Forumska kafana "Backa" - Page 52 4174080217 Priznajem da ovo jeste uspeh i da Marjan moze mnogo. Forumska kafana "Backa" - Page 52 4174080217 Uspeo je da zaigra SLS sa OFK Backom i da obezbedi opstanak. Samo jos nije zaigra sa FK Backom. Dovidjenja prijatno Wink

PS: Od reflektora nema nista odose u Sabac to je vec sredio Ivica Kralj.
Nas saljivi prijatelj nam jos uvek nije oprostio sezonu 2013-2014 ,a lepo mu je viziju prastanja napisao Patrijarh Pavle " mi kao narod sve mozemo da oprostimo ali ne treba da zaboravimo " ...Miki Veliki ,Dinamo ulazi u ligu i na tome vam od srca cestitam i nadam se da cete vrlo brzo stici u prvu ligu Srbije ,svideo mi se vas igrac Milosev koji je otisao u FK RAD BG ...Forumska kafana "Backa" - Page 52 3733535733
Svako dobro od srca ti zelim
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 52 Icon_minitimePet Maj 19, 2017 1:08 pm

miletesic01 ::
Miki Veliki ::
Pa sta sad Marjan i radnike da vam zaposli? Forumska kafana "Backa" - Page 52 4174080217 Priznajem da ovo jeste uspeh i da Marjan moze mnogo. Forumska kafana "Backa" - Page 52 4174080217 Uspeo je da zaigra SLS sa OFK Backom i da obezbedi opstanak. Samo jos nije zaigra sa FK Backom. Dovidjenja prijatno Wink

PS: Od reflektora nema nista odose u Sabac to je vec sredio Ivica Kralj.
Nas saljivi prijatelj nam jos uvek nije oprostio  sezonu 2013-2014 ,a lepo mu je viziju prastanja napisao Patrijarh Pavle " mi kao narod sve mozemo da oprostimo ali ne treba da zaboravimo " ...Miki Veliki ,Dinamo ulazi u ligu i na tome vam od srca cestitam i nadam se da cete vrlo brzo stici u prvu ligu Srbije ,svideo mi se vas igrac Milosev koji je otisao u FK RAD BG ...Forumska kafana "Backa" - Page 52 3733535733
Svako dobro od srca ti zelim  
Radi tacne informacije ,reflektori tj. svetiljke su u Backoj Palanci a nadam se da ce Odlukom izvrsnog odbora FSS njih da dobiju i Macva i Zemun kao novi superligasi Forumska kafana "Backa" - Page 52 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 52 Icon_minitimePet Maj 19, 2017 1:28 pm

nagib ::
posle svih onih ratova , inflacije tj HIPERinflacije, krize propadanja gigant firmi, kroz lošu privatizaciju je prošlo na hiljade firmi . Na žalost i u našoj opštini je nekoliko giganata zauvek nestalo.
Kroz sve to isto je prošlo i Podunavlje ali srećom je Marjan došao tu gde jeste i danas imamo Podunavlje koje na ovoj teritoriji ravnomerno konkuriše i većim lancima od sebe. Kako sa cenama proizvoda , tako i sa cenom rada. Nije ništa bajno i sjajno ali nije ni mračno kao sa Marinom, Vunopletom, Merkurom ....

Potrebno je mnogo vremena i gomila živaca da se postigne na 2-3 strane uspeh koji je Marjan ostvario u zadnjih nekoliko godina. Kako sa plavima tako i sa Podunavljem.
Kada bi se on više pitao oko kluba, bio bi sigurno mnogo veći napredak u svakom pogledu.
Ovako mi barem ovde možemo da mu dajemo podršku u tom pogledu. A što se tiče politike, Marjan je bio i video kuda to vodi, i mislim da mu je bolje ovde gde jeste. Što zbog zdravlja (živaca) što zbog renomea u javnosti.

... bar ja tako mislim .....
Hvala na podrsci i razumevanju ...
Sve sto smo u klubu do sada uradili uradili smo na entuzijazam ali na zdravim osnovama i medjusobnom poverenju ...Ostvariti uspehe u vecini zemalja ,sredina znaci imati uticaja (uspeh=uticaj) i lakse ostvariti sve kreativne planove zasnovane na logickim i racionalnim principima ...Zadatak ili put kojim ide klub je stabilnost i sposobnost da se za dve godine klub samofinansira (pod uslovom da se ostvare svi koraci u strateskom planu ) i da klub bude uspesan i ponos svih ljudi u opstini Backa Palanka a i sire u medjuvremenu moram da radim na razvijanju maloprodajne mreze Podunavlja ,poboljsanju standarda zaposlenih i da se borimo sa postojecom i nadolazecom konkurencijom a sem toga zelim da na prostoru sadasnjeg objekta Kreka u Novoj Palanci u sledecoj godini ako mi urbanisticki uslovi dozvole izgradim deciji vrtic i staracki dom (prvenstveno za zaposlene i njihove potomke i pretke ali i za ostale sugradjane ) ,i time pokazemo kao firma drustvenu odgovornost prema lokalnoj zajednici ,verujem u sve ovo sto pisem ,nadam se ali i znam da cu sve uraditi da odzim rec ( ono sto sam napisao ) .Sto se politike tice Dima 100% si u pravu ,bio tamo probao ,video da to nije za mene jer tu nema ni malo krativnosti i potrebne brzine u operativnosti ,uglavnom su to sve obecanja a od obecanja se ne zivi a na kraju krajeva nisam tako koncipiran ... Forumska kafana "Backa" - Page 52 3733535733
Mislim globalno ,delujem lokalno ,zato sto volim ovu sredinu ,zato sto volim moju otadzbinu Srbiju i radim na tome da svima bude bolje ...Hvala vam svima na poverenju i podrsci
Nazad na vrh Ići dole
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Forumska kafana "Backa" - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 52 Icon_minitimeSub Maj 20, 2017 10:18 am

Neka tako i bude! Sve cestitke na svemu do sad uradjenom. Mislim da bi svi mi na lokalu mogli dodatno sebi da pomognemo tako sto cemo podrzavati nase kompanije pa kakve su da su. Pre cu kupiti u Podunavlju nego u Idei, Univeru, Rodi, Gomexu, Maksiju... Naravno bitno je da i cene budu povoljne tako je svuda. Isto tako uvek ce mi biti draze Lav pivo od Jelena, Nektar od Nexta itd... Mislim da bi LAV mogao biti malo jaci sponzor Backoj.
pLAVi Forumska kafana "Backa" - Page 52 1353276769 A i boja je ista Wink Karlsberg je poznat kao odan sredini u kojoj posluje i mislim da to ne bi bio problem.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 52 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 52 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 72 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: