Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 67 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeSre Jan 11, 2017 4:03 am

napredBacka ::
Jako mi se dopada to sto se pripreme vrse u Backoj Palanci. Lokalpatriotski je, usteda je a i mogli bi i druge ekipe privuci ovde pa samim tim malo da se poradi na turizmu grada mada zbog povecanog broja nocenja mislim da fali smestajnih kapaciteta. Realno uslove imamo, rekreacioni teren, teren sa vestackom travom, bent, Dunav, Bager, Tikvara, Dunav, Bagremara. Bolje pare ostavljati u nasoj opstini nego davati drugima. Backa je poslednjih godina uradila najvise za grad i neka se tako nastavi iu  ovoj i narednim godinama na celu sa Marjanom Rnicem.
Verujte nam da cinimo sve sto je u nasoj moci da Backa bude najveci BREND Backe Palanke sto po nama vec sada i jeste ...hvala svima na podrsci Forumska kafana "Backa" - Page 41 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Jan 12, 2017 4:57 pm

Nemojte se bezveze prepirati na netu, to je šabanski. Pošaljite saopštenje Žurnalu i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Rew




Број порука : 1
Join date : 12.01.2017

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Jan 12, 2017 7:11 pm

Mile stvarno,nepismen si,po netu u komentarima odgovaras na prozivke igraca,pa gde to ima, u svetu ??? nivo organizacije kluba zona. Zovni zurnal daj demant,nemoj biti seljak. Sreca je sto se pazar i cacak raspadaju, i sto je jelacic slina oteran jer da se nastavio taliti,boda videli ne bi, i bilo bi ispadanje naglavacke.Pozdrav za laziju najpostenijeg coveka u klubu( laki smanji kaznjavanje igraca,i stavljanje para od tih kazni u svoj dzep)
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimePet Jan 13, 2017 12:13 am

Rew ::
Mile stvarno,nepismen si,po netu u komentarima odgovaras na prozivke igraca,pa gde to ima, u svetu ??? nivo organizacije kluba zona. Zovni zurnal daj demant,nemoj biti seljak. Sreca je sto se pazar i cacak raspadaju, i sto je jelacic slina oteran jer da se nastavio taliti,boda videli ne bi, i bilo bi ispadanje naglavacke.Pozdrav za laziju najpostenijeg coveka u klubu( laki smanji kaznjavanje igraca,i stavljanje para od tih kazni u svoj dzep)
Hvala ti REW bas si pravi covek i sportista a predpostavljam da bi ti sve u klubu bolje radio od mene Forumska kafana "Backa" - Page 41 1777517561 Bas mi je zato zao sto nemas pristup klubu i sto moras da pises pod laznim imenom Forumska kafana "Backa" - Page 41 3733535733 Forumska kafana "Backa" - Page 41 1777517561
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimePet Jan 13, 2017 12:30 am

Dobro jutro,pre svega zao mi je sto se ovakve stvari moraju iznositi preko novina i prepucavati. Naprosto ponekad covek ne moze da ostane nem na vidjenja drugih ljudi .Da li je Zoranu Milovcu ponuda kluba bila prihvatljiva ocigledno da nije i zato verovatno vise nece biti igrac Backe i tu bi po meni stavio tacku .Svaki demanti pisanja meni lici na to da neko sa vrha zgrade baci perje (a onda mi demant izgleda ) a onda ga drugi sklupljaju ...
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimePet Jan 13, 2017 1:25 am

Zaista mi je žao što sam pročitao to na žurnalu. Evo ostavio sam tamo i svoje mišljenje :

Žao mi je što čitam ovakve komentare. Milovac mi se jako sviđao kao igrač. Ako bilo kome ne odgovara plata to nije razlog da pljuje po bilo kome. Ja sam radio i nudili su mi razne poslove i odbio sam ih gomilu. Ali nisam nikome pljuvao ni u lice a ni iza leđa. Već lepo kulturno se pozdravio i radim ono što mi odgovara. Ako Zoran misli da je vredniji i sposobniji niko mu ne brani da nađe bolje plaćen posao tj klub koji će mu više platiti. Zašto bi klub bio kriv što nema više novca ? Ja da imam bio bih sponzor i platio bi im svima duplo ali eto nemam. Ponuda igrača na tržištu je takođe velika što takođe umanjuje cenu igrača bez obzira na kvalitete. Tako da ako neko želi da se kocka i da zaradi više može lako da izgubi i ono što je imao.
Milovcu želim srećan nastavak karijere , a Plavima da opstanu ove sezone u SLS
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimePet Jan 13, 2017 1:28 am

nagib ::
Zaista mi je žao što sam pročitao to na žurnalu. Evo ostavio sam tamo i svoje mišljenje :

Žao mi je što čitam ovakve komentare. Milovac mi se jako sviđao kao igrač. Ako bilo kome ne odgovara plata to nije razlog da pljuje po bilo kome. Ja sam radio i nudili su mi razne poslove i odbio sam ih gomilu. Ali nisam nikome pljuvao ni u lice a ni iza leđa. Već lepo kulturno se pozdravio i radim ono što mi odgovara. Ako Zoran misli da je vredniji i sposobniji niko mu ne brani da nađe bolje plaćen posao tj klub koji će mu više platiti. Zašto bi klub bio kriv što nema više novca ? Ja da imam bio bih sponzor i platio bi im svima duplo ali eto nemam. Ponuda igrača na tržištu je takođe velika što takođe umanjuje cenu igrača bez obzira na kvalitete. Tako da ako neko želi da se kocka i da zaradi više može lako da izgubi i ono što je imao.
Milovcu želim srećan nastavak karijere , a Plavima da opstanu ove sezone u SLS
BRAVO NAGIBE SVE SI U PRAVU
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimePet Jan 13, 2017 11:59 am

S obizorm da godina polako odmiče a i bliži se nastavak prvenstva , hteo bih da priupitam kad će biti u prodaji sezonske karte za ovu godinu , polusezonu ili kako god već ??

Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeSub Jan 14, 2017 2:55 am

nagib ::
S obizorm da godina polako odmiče a i bliži se nastavak prvenstva , hteo bih da priupitam kad će biti u prodaji sezonske karte za ovu godinu , polusezonu ili kako god već ??

Vrlo brzo pocetkom februara . Forumska kafana "Backa" - Page 41 3733535733
drugi pisu o nama
http://www.fudbal.info/vesti/apija-u-backoj-palanci/
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeSub Jan 14, 2017 7:27 am

Kakav tarzan je Milovac, da ne poverujes...tu prica da Backoj zeli sve najbolje a tu je javno blati u zurnalu. A oni iz sindikata profesionalnih fudbalera su tek posebna prica. Prosto ne verujem kakvi su oni tek idioti.

Ne obazirite se na budale sto postavljaju klipove u tockove, vec samo nastavite. Ima mnogovise nas koji podrzavamo rad uprave nego ovih.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 41 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 67 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: