Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Forumska kafana "Backa"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 56 ... 75  Sledeći
AutorPoruka
Joca

Број порука : 222

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Ned Nov 13, 2016 4:13 pm

Cemu taj pesimizam nakon svega sto je uprava uradila?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
aimar

Број порука : 291

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Uto Nov 29, 2016 9:50 am

Govedarica nije otputovao sa ekipom za Ivanjicu,Lukovic izbacen iz ekipe zbog lose igre u prvom poluvremenu po misljenju sefa strucnog staba.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1371

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Uto Nov 29, 2016 10:55 am

Ne znam da li je za izbacivanje ali istina je da Lukovic jos od Vozdovca nije odigrao nista posebno. Podseca na Balabanovica od prosle sezone gde pokida na par utakmica i onda se jedva vidi
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP

Број порука : 708

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Uto Nov 29, 2016 11:20 am

Luković je ubedljivo najbolji igrač u ofanzivnom delu tima.
Nazad na vrh Ići dole
Daka05

Број порука : 76

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Uto Nov 29, 2016 11:37 am

Kako se to Luka jedva vidi.Nemojte ga pljuvati jer je nas najbolji igrac.Sto ga je trener izostavio protiv partizana.Igrao je dobro i protiv pazara i radnickog iz kg.Protiv Vose ovaj ga menja u 47 min.sto na pocetku nije dao gol jer mu je od idealnog terena odskocila lopta.
Nazad na vrh Ići dole
aimar

Број порука : 291

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Uto Nov 29, 2016 11:52 am

Ventilvoje ::
Ne znam da li je za izbacivanje ali istina je da Lukovic jos od Vozdovca nije odigrao nista posebno. Podseca na Balabanovica od prosle sezone gde pokida na par utakmica i onda se jedva vidi
Tacno je da je igrao toplo hladno ali nista gore od ostalih igraca,kod nas srednji red u fazi ofanzive ne postoji,protiv grobara je Luka odbio da sedi na klupi da bi na sledecoj bio starter i u 46min zamenjen po meni bez razloga,a u ponedeljak bio ispljuvan za sve pare od sefa strucnog staba.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

Број порука : 756

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Uto Nov 29, 2016 11:38 pm

aimar ::
Ventilvoje ::
Tacno je da je igrao toplo hladno ali nista gore od ostalih igraca,kod nas srednji red u fazi ofanzive ne postoji,protiv grobara je Luka odbio da sedi na klupi da bi na sledecoj bio starter i u 46min zamenjen po meni bez razloga,a u ponedeljak bio ispljuvan za sve pare od sefa strucnog staba.

Slažem se da srednji red u fazi napada loše funkcioniše. A što se tiče Luke dečko ima kvalitet. U završnici mu malo fali. PO meni možda dupli pas sa saigračem kako bi došao u poziciju za šut ili asistenciju. Sam jednostavno ne može ni on ali ni niko drugi.

Zašto je zamenjen početkom drugog poluvremena ? Ne znam zaista. Nije on toliko loše odigrao. Kako smo videli da Govedarica pravi izmene i u 7om minutu utakmice, rekao bih da možda ima neki svoj oštar kriterijum gde je možda i dobacivanje, par grešaka u igri ili ne zalaganje , sasvim dovoljan razlog da ih izvede iz igre. Ili je možda i neka manja povreda ili fizička nespremnost zbog koje igrač ne može da daa svoj maximum ...
Ne znam ali eto barem se vidi razlika u taktici u odnosu na Spasu. Kod kojeg mise nije sviđalo to što je izmene radio veoma kasno. Prvu retko oko 70og minuta a 2gu i 3ću 5-6 minuta pred kraj. Pa bez obzira da li su rezultat i igra dobri ili loši.

Nazad na vrh Ići dole
Istocna Tribinaaa

Број порука : 1

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Ned Dec 04, 2016 3:59 pm

Pozdrav svima.

Ranije sam bio registrovan pod slicnim imenom i napisao sam par postova. Posle sam zagubio nick nisam toliko ni svracao vidim da se forum jako lepo rasirio eto me medju vama moram jos dosta iscitati pa cu se ubacivati u vase zanimljive polemike
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Број порука : 107

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Sre Dec 07, 2016 12:16 am

Shone tebe cekamo da otvoris temu donesi opet srecu
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP

Број порука : 228

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Sre Dec 07, 2016 1:14 pm

Šone otvaraj temu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   

Nazad na vrh Ići dole

Forumska kafana "Backa"
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 38 od 75Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 56 ... 75  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Forumska kafana "Backa"
» Kafana kod Pede
» Sajt FK Backa
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: