Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 59 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimeČet Avg 11, 2016 2:48 pm

sest uvece na Vavi?
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimeČet Avg 11, 2016 2:53 pm

Ventilvoje ::
sest uvece na Vavi?
ne znam verovatno,znam da je tr u 18h
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimeČet Avg 11, 2016 2:55 pm

Sastanak je sutra u 17h, a trening u 18h na Vavi! Bilo bi dobro da dođu i navijači da daju podršku igračima i Marjanu!
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimeČet Avg 11, 2016 3:00 pm

SirkBP ::
Sastanak je sutra u 17h, a trening u 18h na Vavi! Bilo bi dobro da dođu i navijači da daju podršku igračima i Marjanu!
Kako sam sada cuo Marjan jos nije napustio klub ali je izvesno da ce napustiti,tako da ako zeli da ostane sigurno mu treba podrska svih navijaca.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimeČet Avg 11, 2016 3:36 pm

Sada sam sreo Grigu i on mi je rekao da Marjan nije napustio klub i da su to price,iako ima problema.
Takodje mi je rekao da se Milovac vratio.
Ako budete hteli ici u pet ili kad do stadiona ja sam za
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimeČet Avg 11, 2016 4:25 pm

http://ilovebackapalanka.com/backa-bez-kormilara-rnic-napusta-backu/ kada i Stojan pise ovo...
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Avg 12, 2016 3:42 am

Ventilvoje ::
http://ilovebackapalanka.com/backa-bez-kormilara-rnic-napusta-backu/ kada i Stojan pise ovo...
MARJAN OSTAJE
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Avg 12, 2016 3:55 am

aimar ::
Ventilvoje ::
znaci potop totalni. Bilo je lepo dok je trajalo....samo ako bi se nesto radikalno promenilo, a Marjan se nigde ne javlja...
Samo da vas podsetim pre mesc dva kada je ovde postavljano pitanje od pojedinih forumasa gde su pare za ulazak u SL koje su bile obezbedjene vecina vas je pljuvala tog,a to je sve bilo tacno,iako se ja sa njimu mnogim stvarima ne slazem.


Urke...Milko...banovaste ljude koji su ovde govorili istinu koja se vama nije svidjala, samo zato sto nisu lepo pricali o Backoj.
Tolja je po drugi put prokockao pare koje su namenjene igracima, to je uradio na kraju prosle sezone i sada opet. Da li znate da ni jedan igrac Backe koliko ja znam jos nema potpisan profesionalni ugovor???? Do kraja prelaznog roka jos 20 tak dana.

Napuniti zapad u Subotu na Karadjordju cela tribina da ustane da pruzi podrsku gospodinu Rnicu, a tolji i laziji preneti jasnu poruku gde im je mesto! Sada mozete i mene da banujete. Vidimo se sutra na Karadjordju.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Avg 12, 2016 3:58 am

Lepo ako ostaje,ali onda paraziti moraju da odu.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Avg 12, 2016 4:43 am

Ventilvoje ::
Lepo ako ostaje,ali onda paraziti moraju da odu.
Najbitnije je sutra pobediti Spartak ...to bi Marjana najvise obradovalo .Mnogo mu znaci da sutra nasi momci odigraju utakmicu kako znaju i pobede ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 25 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 59 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: