Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 53 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 10:46 am

DimaBP ::
Vidim na sajtu, pominje se meso. Meni je to bezveze, biće svačega, doćiće ljudi da jedu džabe, kao neki vašar.  Ali ajde.

Pa takav je prvi utisak.... ali može to sve i dobro da ispadne.
Povod je dobar i teško da ima bolji razlog , a ako su organizatori i uprava tako odlučili , ja to poštujem.

Ako vreme posluži i ako se bude malo vodila briga oko reda i discipline , mislim da će to biti događaj za uspomenu , vredan truda.

Pa i vašari po raznim mestima (Ruma , Šabac, ....) traju i traju ... Pa možemo i mi barem jedan vašar da imamo Forumska kafana "Backa" - Page 14 1353276769 Forumska kafana "Backa" - Page 14 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 10:50 am

Poštujem i ja, nije do toga.
Poznato je koliko reda bude na manifestacijama gde se narodu da nešto džabe (npr. kuvanje kotlića za Ginisa), očekujem celu čergu na stadionu.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 12:08 pm

DimaBP ::
Poštujem i ja, nije do toga.
Poznato je koliko reda bude na manifestacijama gde se narodu da nešto džabe (npr. kuvanje kotlića za Ginisa), očekujem celu čergu na stadionu.

DA to je neminovno ..... videćemo..... valjda organizatori razmišljaju o svim detaljima...... Na svima nama koji budemo tamo je da se ponašamo normalno.
ja ne bih voleo da vidim napijanje i razbijanje, zapišavanja itd ...... Nadam se da će postojati i redari koji će udaljiti svakog ko se ne bude primereno ponašao.

Kao što je sa Zvezdom grad bio pun žandara i nije bilo nereda, tako i lepo organizovani redari mogu dosta toga da regulišu i samim svojim prisustvom ....
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 3:21 pm

Нагибе да ли си ме ти данас звао телефоном а ако ниси ти који је форумаш? Forumska kafana "Backa" - Page 14 1353276769

Некоме се очито свидела идеја да се направи један већи симпатизерски транспарент који би носили на гостовања ми који смо ван навијачке групе и који смо више симпатизери такозвани Бачкисти.

Представио се човек али заборавих име није ни битно у сваком случају жеља је да се то и направи па су ме питали ко је цртао транспарент САМО ЛОКАЛ. У питању је форумаш Киламађија који је повремено писао али више уђе на брзину и прочита јер тренутно му обавезе не дозвољавају а иначе је велики Бачкиста и иде на утакмице кад год може а један је од нас загриженијих који ћемо за Бачку навијати ма ко од близанаца био противник јер то је небитно. Пошто је онај транспарент лепо испао желе да он то одради материјал је спреман, моја сугестија је да не буде баш потпуно исти јер већ имамо таква два, друга сугестија наравно ЋИРИЛИЦА! За дивно чудо и управа се придржава тога и све ради на званичном писму Србије, има слуха за разлику од 99,99 посто других управа у овој али и другим земљама и стварно сам поносан на ту екипу почев од Марјана преко легендарног бившег играча Милета па надаље.....Друга идеја коју је господин споменуо јесте да се штампа транспарент, то је свакако боља опција јер много лепше испадне. Рецимо грб Бачке на почетку транспарента онда натпис БАЧКИСТИ или БАЧКИСТИ БП и на крају грб ФСС онај са четири оцила и лоптом у средини.

Било како било Forumska kafana "Backa" - Page 14 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 14 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 14 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 3:27 pm

Grb fss-a je tu apsolutno nepotreban, ostalo je sve ok.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 3:33 pm

Shone uvek pises neke zanimljive konkretne i duze komentare Forumska kafana "Backa" - Page 14 1353276769 Svaka cast na svemu tebi i tvojoj ekipi samo tako nastavite. Ovom prilikom pozivam sve forumase da se aktivnije ukljuce u forumske diskusije, sad smo superligasi neka forum svojim kvalitetom bude iznad lige kao sto je uvek i bio u odnosu na lige u kojoj je Backa igrala. Zamolio bih vas i bez svadji na javnom delu foruma, za te stvari postoje poruke.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 3:38 pm

Ventilmir ::
Grb fss-a je tu apsolutno nepotreban, ostalo je sve ok.

Тај грб изгледа овако

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Sp-fss-logo

Буквално као део грба Србије само што је додата лопта у средину и горе натпис Србија, то верујем да ни једном истинском навијачу Бачке не смета, напротив. Ма које националности био јер нисмо сви Срби али волимо своју земљу и не делимо се то је Бачка Паланка!

Али може на почетку грб Бачке па натпис БАЧКИСТИ па на крају грб града рецимо...

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Backa-palanka-grb-veliki

Клека хвала трудим се, презаузет сам обавезама нажалост иначе бих наравно и ја чешће коментарисао али видим да се доста чланова ажурирало и да форум супер напредује. Можда фали Марјан да се више укључи уз Милета верујем да свако од нас воли кад они коментаришу.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 11:06 pm

Tu sam i redovno pratim forum ,najvise na kraju radnog dana pred spavanje jer me na ovakav nacin "teraju"obaveze...Videvsi da se forum odlicno razvija i prerasta granice PLS ,mi eto resismo da vas ispratimo u radu i udjosmo ZAJEDNO  u super ligu ...sta je pisac hteo da kaze a da bude saljiv ...sada forum mora da izgleda kao u ligi sampiona da bi mi imali vodilju kuda da stremimo ...svi se trude da daju svoj doprinos ovde na forumu neki pozitivan ali i pojedinci i negativan ,da bi mi svi znali sta je ispravno ponekad su "dobro dosli" i oni koji nas kritikuju i ne vole jer tako spoznajemo da smo na pravom putu ...kako u organizaciji kluba ali jos vise u takmicarskim rezultatima i to nam niko i nikada ne moze oduzeti .
Da li neko misli da je ovo lako sto smo mi postigli svi zajedno ,naravno da nije a da je LAKO DA LI BI TO NAS ZAPALO .??? naravno da ne bi ...zato sam ponosan na sve nas ZAJEDNO ,srecan i zadovoljan do sada postignutim a  gde je granica ahahah REKAO SAM JEDNOM NEBO JE GRANICA ili privid granice ahahah i iznad neba ima nesto ...u cetvrtak i Nedelju su dani kada treba da se radujemo i uzivamo u ostvarenom ,pa onda u Utorak 31.maja novo iznenadjenje za sve nas ..utakmice sa selekcijom igraca FRANCUSKE SUPER LIGE NA NASEM STADIONU ali o tome ce vas vise obavestavati oficir za medije Stojan i sportski direktor Mile ...
Da nam je neko sve ovo ponudio u prolece 2012.g kada smo kao predposlednji ostali u Vojvodjanskoj ligi zahvaljujuci ulasku Jedinstva iz Stare Pazove u Srpsku ligu svi bi smo ga proglasili mentalno poremecenim a danas ,danas se svi zajedno radujemo sto ovo pricam jer se drzim jedne izreke "i kad hodas po oblacima hodaj na prstima" jer sve je ovo sto smo postigli odlicno a sta je opasnost ili sta su opasnosti ...prva da nam lokalna samouprava ne napravi stubove za reflektore ...pitanje a sta onda .???
Igrati na stadionu Vojvodine ili sta ..? ne dovodim ja u pitanje da li treba igrati u BP na nasem stadionu ( zar bi ga kompeltnog preuredili da mislim drugacije jer kao sto i sami znate svi koji posle par godina dodju na stadion ne mogu da ga prepoznaju a niko od nas ne nosi stadion kuci vec ga ostavljamo generacijama iza nas da sa ponosom igraju na njemu i koriste napravljene uslove ,kao i teren sa vestackom travom koji ce za najdalje nekih 20-tak dana biti u funkciji ...sto vas o svemu od kada sam ucesnik foruma obavestavam bilo ja ili Mile ili Stojan preko sajta ili Fb stranica ...iz prostog razloga sto mi svi zajedno kreiramo javno mnjenje ne samo naseg opstine vec i puno puno sire ...na utakmici u cetvrtak ce biti prisutni i svi lokalni funkcioneri i zamislite da svi na stadionu koliko nas god bude u glas HOCEMO REFLEKTORE jer oni trebaju omladini deci koja dolazi oni stvaraju preduslov za buducnost ,ako opstina da pare za reflektore ona je samo deo nasih para para naroda vratila narodu ...oprostite sto sam bio dug u opisu a mogao sam samo da napisem kratko i jasno
Dragi forumasi pomozite i dajte podrsku da dobijemo reflektore na stadionu jer su oni uslov svih uslova da igramo super ligu Forumska kafana "Backa" - Page 14 1093637683 a znam i zasto sam se raspisao ,uzeleo sam se da sa svima vama podelim razmisljanja i da to napisem...u cetvrtak je utakmica i ona ima svoju tezinu i bitnost,posle nje je malo slavlje i mali dozivljaj BIK na raznju +pljeskavica gratis (ahahah ) +pivo ili sok da svi zajedno malo i uzivamo i podelimo radost ulaska u ligu  a ono sto je najvaznije je da se u CETVRTAK UZ VASU SVESRDNU PODRSKU  VODI BITKA ZA REFLEKTORE  I TA BITKA NE SME BITI NEIZVESNA MORA SE DOBITI JER kako je drug Tito nekad davno rekao "Prozor nocas mora pasti " i "dok je obnova nema odmora "
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeSre Maj 25, 2016 12:56 am

Kleka ::
Shone uvek pises neke zanimljive konkretne i duze komentare Forumska kafana "Backa" - Page 14 1353276769 Svaka cast na svemu tebi i tvojoj ekipi samo tako nastavite. Ovom prilikom pozivam sve forumase da se aktivnije ukljuce u forumske diskusije, sad smo superligasi neka forum svojim kvalitetom bude iznad lige kao sto je uvek i bio u odnosu na lige u kojoj je Backa igrala. Zamolio bih vas i bez svadji na javnom delu foruma, za te stvari postoje poruke.

Ja se izvinjavam ali jednostavno se iznerviram kada iz dana u dan čitam pesimizam i izmišljotine .... ostalo je refleks Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Možda sam i pogrešno protumačio neke postove , ali to je zbog toga što nisu jasno napisani....
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeSre Maj 25, 2016 12:57 am

Шоне ::
Нагибе да ли си ме ти данас звао телефоном а ако ниси ти који је форумаш? Forumska kafana "Backa" - Page 14 1353276769

Некоме се очито свидела идеја да се направи један већи симпатизерски транспарент који би носили на гостовања ми који смо ван навијачке групе и који смо више симпатизери такозвани Бачкисти. ....



....Било како било Forumska kafana "Backa" - Page 14 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 14 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 14 1093637683

Nisam te ja zvao ali znam ko jeste Wink

Čuće se ....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 14 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 53 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: