Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Milko

Број порука : 87

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Pet Maj 20, 2016 9:43 am

[quote="Ventilmir"]Sa Vukanovicem je prica da je trazio neku veliku platu a klub nije imao novaca za to, ili je procenio da on ne zasluzuje te novce, pa je onda ovaj otisao u pivaru. Ostalo je istorija.

Mozemo da nagadjamo mada sada nije ni bitno... To oko para ne verujem da je u pitanju da mu je do para otisao bi u neki drugi klub posto mu Gace sigurno nije dao vecu platu od Backe... Sta da se radi... Ja sam cuo da od januara meseca od Napredka dobija 2000 e mesecno iako jos ne igra za njih i da je to zavrsena prica odavno...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Ventilvoje

Број порука : 1358

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Pet Maj 20, 2016 10:06 am

Nije nagadjanje, i sam Marjan je rekao da mu nisu zeleli ili mogli dati koliko je njegov cale trazio. Mozda je Gace skontao potencijal pa mu dao vece novce..
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Број порука : 358
Локација : Бачка Паланка

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Pet Maj 20, 2016 2:41 pm

Бачка не треба да се разбацује на плате играча то је већ претеривање.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

Број порука : 1607

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Pet Maj 20, 2016 10:56 pm

Milko ::
Ventilmir ::
Sa Vukanovicem je prica da je trazio neku veliku platu a klub nije imao novaca za to, ili je procenio da on ne zasluzuje te novce, pa je onda ovaj otisao u pivaru. Ostalo je istorija.

Mozemo da nagadjamo mada sada nije ni bitno... To oko para ne verujem da je u pitanju da mu je do para otisao bi u neki drugi klub posto mu Gace sigurno nije dao vecu platu od Backe... Sta da se radi... Ja sam cuo da od januara meseca od Napredka dobija 2000 e mesecno iako jos ne igra za njih i da je to zavrsena prica odavno...
Milko vi ste najveci zivi "bobas " ovde na sajtu ,kakve 2.000.-evra ,kakvo placanje od Napretka i slicno ...Aleksa je otisao u CSK tog dana kada je Backa krenula na pripreme a da je Backa htela mogla je da ga ne pusti u CSK jer je dan dva pre toga potpisao za Backu ...Novac nije bio u pitanju on je samo bio forma izgovora da ode u CSK a sustina je da je otisao na nagovor tate i njegovog prijatelja u CSK koji je iz Gajdobre usao u upavu CSK...to je istina ,a Gace nema veze sa povratkom Alekse u CSK .ovo je jedina istina i druge nema ... Mi nezelimo da sa nasim komsijama iz CSK kvarimo odnose koji su od postajanja ova dva kluba nikada bolji ...sve se mozemo sa njima dogovoriti kao i da se Aleksa vrati u Backu ...gde mu je i po meni mesto i da igra super ligu
Nazad na vrh Ići dole
Milko

Број порука : 87

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Sub Maj 21, 2016 3:15 am

miletesic01 ::
Sa Vukanovicem je prica da je trazio neku veliku platu a klub nije imao novaca za to, ili je procenio da on ne zasluzuje te novce, pa je onda ovaj otisao u pivaru. Ostalo je istorija.

Milko vi ste najveci zivi  "bobas " ovde na sajtu ,kakve 2.000.-evra ,kakvo placanje od Napretka i slicno ...Aleksa je otisao u CSK tog dana kada je Backa krenula na pripreme a da je Backa htela mogla je da ga ne pusti u CSK jer je dan dva pre toga potpisao za Backu ...Novac nije bio u pitanju on je samo bio forma izgovora da ode u CSK a sustina je da je otisao na nagovor tate i njegovog prijatelja u CSK koji je iz Gajdobre usao u upavu CSK...to je istina ,a Gace nema veze sa povratkom Alekse u CSK .ovo je jedina istina i druge nema ... Mi nezelimo da sa nasim komsijama iz CSK kvarimo odnose koji su od postajanja ova dva kluba nikada bolji ...sve se mozemo sa njima dogovoriti kao i da se Aleksa vrati u Backu ...gde mu je i po meni mesto i da igra super ligu

Ako napisem da sam tako cuo ne podrazumeva se da je to istina... Ja bih licno voleo da Vukanovic dodje u Backu.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

Број порука : 1607

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Sub Maj 21, 2016 3:55 am

miletesic01 ::

Milko vi ste najveci zivi  "bobas " ovde na sajtu ,kakve 2.000.-evra ,kakvo placanje od Napretka i slicno ...Aleksa je otisao u CSK tog dana kada je Backa krenula na pripreme a da je Backa htela mogla je da ga ne pusti u CSK jer je dan dva pre toga potpisao za Backu ...Novac nije bio u pitanju on je samo bio forma izgovora da ode u CSK a sustina je da je otisao na nagovor tate i njegovog prijatelja u CSK koji je iz Gajdobre usao u upavu CSK...to je istina ,a Gace nema veze sa povratkom Alekse u CSK .ovo je jedina istina i druge nema ... Mi nezelimo da sa nasim komsijama iz CSK kvarimo odnose koji su od postajanja ova dva kluba nikada bolji ...sve se mozemo sa njima dogovoriti kao i da se Aleksa vrati u Backu ...gde mu je i po meni mesto i da igra super ligu

Ako napisem da sam tako cuo ne podrazumeva se da je to istina... Ja bih licno voleo da Vukanovic dodje u Backu.
znam da je tako i da bi ti to zeleo i voleo kao i mi a vreme ce pokazati da li ce se to i desiti
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

Број порука : 1326
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Sub Maj 21, 2016 4:04 am

ako nista drugo var imamo hrabrosti da javno izadjemo na sajt i na forum da procitamo sta vi predlazete ,da veliku vecinu predloga usvojimo da komuniciramo sa svima ,doduse nekada nam to prija a nekada i ne ali sta se moze ...pokazujemo svima da smo poducivi i nismo mi nikakvo cudo vec samo obicni ljudi koji nisu zaneseni ostrasceni u razmisljanjima a vreme je najbolje reseto i ono ce pokazati sta je sve bilo dobro a sta lose ...naravno da gresimo i to vama svima javno priznamo ,sto znaci da smo svesni gresaka a onda ima i nade da ih i ispravimo ...puno pozdrava svima koliko nas ima a sada odoh da se nadjem sa Miletom i Toljom i da krenemo na sastanak u NS oko reflektora i da produzimo na utakmicu u Indjiju u kojoj ocekujem lep fudbal i nadigravanje u kome ce publika da uziva
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Sub Maj 21, 2016 6:07 am

Srecno, pogotovo oko reflektora.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Sub Maj 21, 2016 6:10 pm

Inace malo sam razmisljao to oko OFK Beograda sto mnogi pricaju, pa cak i voditelj na SOS-u, ne bi uprava smela olako da prodje preko tih prici. Ima puno logike u tome da kojekakvih mufljuzi zele da zadrze Ofk u superligi iz razloga jer je to klasican mafijaski klub, koji namesta utakmice kao blesav(tako da je i npr. Zvezdi u interesu da oni ostanu) a sto je jos vaznije to je klub gde se dovode kojekakvi tatini sinovi koji nisu ni za trecu ligu da bi se reklamom u superligaskom klubu i naravno preko menadzera uvalili sto bi se reklo"na prevaru" nekom klubu u inostranstvu. Stvar je u tome da se radi na vestackom odrzavanju kluba ciji igraci nemaju kvalitet samo da bi naizgled delovali da su dobri jer igraju u najvisem rangu.

A sto se tice toga da ako Backa ne udje, ulazi treceplasirani iz prve lige...Tu je opet komplikovana situacija jer ni CSK, niti Bezanija, niti Sindjelic ne zele, tj. nemaju sredstava za JSL. Tako da bi lako oni to mogli da smuljaju sa OFKom pod uslovom da zajebu Backu na neko pravno silovanje, koje se doduse ne radi ni u Somaliji, ali nije neobicno za Srbiju.

Tako da, Marjan prevashodno bi trebao da prica i sa Kokezom i sa Terzicem o tome, tj. da cuje sta oni misle i znaju o tome i da naravno nikako ne pristane na bilo kakve ucene. Jer ako Backa eventualno i ne stavi reflektore koliko znam prvih par meseci moze igrati i bez njih, a moze i na Karadjordju, tako da bi oni morali neki siledzijski modus naci.

Nije mi cilj da kvarim zabavu, niti ovo govorim da bih nesto mracio tu, nego samo hocu da skrenem paznju da ne prelazimo lako preko tih prici jer znamo da je ovo jedna mafijaska drzava vec zadnjih 25 godina.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP

Број порука : 224

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Ned Maj 22, 2016 4:12 am

MarjanRnic ::
ako nista drugo var imamo hrabrosti da javno izadjemo na sajt i na forum da procitamo sta vi predlazete ,da veliku vecinu predloga usvojimo da komuniciramo sa svima ,doduse nekada nam to prija a nekada i ne ali sta se moze ...pokazujemo svima da smo poducivi i nismo mi nikakvo cudo vec samo obicni ljudi koji nisu zaneseni ostrasceni u razmisljanjima a vreme je najbolje reseto i ono ce pokazati sta je sve bilo dobro a sta lose ...naravno da gresimo i to vama svima javno priznamo ,sto znaci da smo svesni gresaka a onda ima i nade da ih i ispravimo ...puno pozdrava svima koliko nas ima a sada odoh da se nadjem sa Miletom i Toljom i da krenemo na sastanak u NS oko reflektora i da produzimo na utakmicu u Indjiju u kojoj ocekujem lep fudbal i nadigravanje u kome ce publika da uziva

Marjane,kako je protekao sastanak vezano za reflektore?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    

Nazad na vrh Ići dole

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 6 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Devojke iz Backe Palanke
» Uprava Backe