Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Број порука : 1381

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Čet Maj 19, 2016 2:47 pm

Ovo za macku sa praga sam cuo od "vise"likova sa razlicitih akaunta. Jednostavno ovde nema admina ili dodje jednom mesecno, pa nema ko to malo da pretrese. Umesto da je admin neko ko je redovno ovde.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
goran123

Број порука : 70

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Čet Maj 19, 2016 3:02 pm

Koje dezinformacije? Covece ti imas ozbiljnih problema, ja sam postavio pitanje i nista vise, procitaj jos jednom slobodno. Ovde nikog ne vredjam, samo odgovaram na tvoje prozivanje. Tebi se nisam do sad nijednom prvi obratio, niti cu ti se obratiti dok ti mene ne prozoves jer izgleda imas potrebu za tim, to je izgleda neka bolest samo ne znam kako se zove. Moze admin slobodno da proveri jer je ovo moj jedini profil i nemam razloga za te tvoje kao sto ti kazes makaze. A da ti nisi mozda kapiten ekipe posto kad god neko njega spomene ti ga branis kao da ti je rod najrodjeniji!?
Nazad na vrh Ići dole
goran123

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Čet Maj 19, 2016 3:13 pm

Gospodine Mile, moracu da vas razocaram ali Aleksa Vukanovic je igrac Napretka. Sve je dogovorio sa njima, informacija je iz prve ruke ali ako ne verujete ili imate i dalje neki crv sumnje videcete, vreme ce
Nazad na vrh Ići dole
goran123

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Čet Maj 19, 2016 3:14 pm

pokazati
Nazad na vrh Ići dole
martick

Број порука : 21

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Čet Maj 19, 2016 3:14 pm

Dovesti Merry-ja iz Vojvodine!
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo

Број порука : 118

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Čet Maj 19, 2016 3:51 pm

a vo na raznju ima da bude pun stadion jel dolazi i neka pevaljka.jel utakmica sa kg u sredu ili cetvrtak Shocked sta ce nam vukanovic kad dolazi krasic .puskaric ,babovic i par lanetovih klinaca,sta je sa sliivancaninom ja sam cuo da je on dobio posao da pravi reflektore cuo sam da kanadjani neki opet idu bjelos sigurno ostaje to znam. sto se tice stadiona zaboravili ste na ozvucenje koje je katastrofa.gledam juce stadioN borca uzas nigde stolica a onaj petrovic sa sosa kaze backa nema uslove to on zbog ofk bg govori bio im je nekad PR.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Čet Maj 19, 2016 10:29 pm

Hahahah jos da nam svemocno Lane dovede u klub Krasica hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Čet Maj 19, 2016 10:31 pm

A koji ce ocin taj Puskaric, niti igra u Vosi a kada je igrao je bio losiji i od menadzerskih Crnogoraca
Nazad na vrh Ići dole
Neko

Број порука : 389

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Pet Maj 20, 2016 12:25 am

goran123 ::
Pa bas zato sto ga svi znaju, izjave treba da daje neko mladji, da se cuje za njega, zar to nije logicno? Nagibe ne lupaj u timu ima jos 20 igraca niko nije pomenuo navijace zato cuti,pametniji si.  I sta je ovde negativno? Postavio sam pitanje i to je to!
Nemoj lupati gluposti , jer mnogi ljudi kao ti se hvataju za  svaku dlaku, a da neke stvari kontaš ne bi postavio ovako glupo pitanje!
Nazad na vrh Ići dole
backisti

Број порука : 10

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Pet Maj 20, 2016 1:38 am

Koji crni Dzon Meri iz Vose,ne zna gde bije....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    

Nazad na vrh Ići dole

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 21Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Devojke iz Backe Palanke
» Uprava Backe