Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sledeći
AutorPoruka
Samo malo

Број порука : 74

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Pet Jul 08, 2016 9:09 am

Backa danas igra poslednju utakmicu na pripremama u Brzecoj sa Novim Pazarom. Upravo sam dobio informaciju da ce danas dobiti sansu od starta meca igraci sa manjom minutazom u dosadasnjim pripremnim utakmicama, a da ce starteri odigrati nekih 20-min. Verovatno Spasa zeli da vidi na koga od novajlina i ovih sa manjom minutazom moze da racuna i da se podvuce neka crta.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
aimar

Број порука : 291

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Pet Jul 08, 2016 12:21 pm

Backa-Novi Pazar 2:0 strelci Klisura i Mojsilovic.
Nazad na vrh Ići dole
Daka05

Број порука : 84

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Pet Jul 08, 2016 1:16 pm

Od starta meca je igralo prvih jedanaest.Na poluvremenu su usli Ceka i Fica.Klisa je dao prvi gol glavom i pri doskoku izgleda da je povredio zglob pa ga je zamenio Bulat.Drugi evrogol od precke je dao Mojsije.Mislim da je ovo danas nase najbolje izdanje.Pazarci prvo poluvreme nisu sansu napravili.Do kraja poluvremena izasao je i Mojsije zbog povtede.Nekih pola sata pre kraja usli su svi sem Zeke.Tada su pazarci imali par sansi preko Runijeve strane gde je prolazio neki mali mislim Ruscevic.Dobar je bio ovaj novajlija Veselinovic.Zao mi je sto Bajic ulazi mesto Vese i igra srednjaka gde mu nije pozicija,ali moram da kazem da je Bjelos po desnoj strani bio maestralan.Odbrana je u prvom poluvremenu bila jako dobra.Prvo je branio Stepandic a drugo Manojlovic.Startna postava:Stepandic,Veselinovic,Klisura,ILic,Nikolic,Rogac,Vesa,Svonja,Bjelos,Galic,Mojsije.
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Pet Jul 08, 2016 1:29 pm

Daka05 ::
Od starta meca je igralo prvih jedanaest.Na poluvremenu su usli Ceka i Fica.Klisa je dao prvi gol glavom i pri doskoku izgleda da je povredio zglob pa ga je zamenio Bulat.Drugi evrogol od precke je dao Mojsije.Mislim da je ovo danas nase najbolje izdanje.Pazarci prvo poluvreme nisu sansu napravili.Do kraja poluvremena izasao je i Mojsije zbog povtede.Nekih pola sata pre kraja usli su svi sem Zeke.Tada su pazarci imali par sansi preko Runijeve strane gde je prolazio neki mali mislim Ruscevic.Dobar je bio ovaj novajlija Veselinovic.Zao mi je sto Bajic ulazi mesto Vese i igra srednjaka gde mu nije pozicija,ali moram da kazem da je Bjelos po desnoj strani bio maestralan.Odbrana je u prvom poluvremenu bila jako dobra.Prvo je branio Stepandic a drugo Manojlovic.Startna postava:Stepandic,Veselinovic,Klisura,ILic,Nikolic,Rogac,Vesa,Svonja,Bjelos,Galic,Mojsije.

Cestitke na pobedi! Dobra stvar sto su proradili i stoperi. Ilke i Klisa poceli da daju golove cheers
Nazad na vrh Ići dole
nagib

Број порука : 769

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Pet Jul 08, 2016 2:00 pm

Bravo plavi momci. Nadam se da povrede nisu ozbiljne i da će biti spremni za početak prvenstva koje je sve bliže i bliže ...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1381

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Sub Jul 09, 2016 5:19 am

Moguce da cemo biti slabiji nego prosle sezone jer je prosle sezone centralnog veznog igrao jedan Balabanovic, a sada ce to biti Rogac koji ne moze da ucestvuje u igri kao ovaj jer je klasican srpski defanzivni vezni koji ne prelazi pola a i generalno se ne moze porediti sa Balabanovicem.

Nazad na vrh Ići dole
SirkBP

Број порука : 234

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Čet Avg 11, 2016 1:41 pm

Zna li iko da li ćemo dovesti još nekog igrača?
Nazad na vrh Ići dole
aimar

Број порука : 291

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Čet Avg 11, 2016 2:11 pm

SirkBP ::
Zna li iko da li ćemo dovesti još nekog igrača?
Ne da necemo dovesti nego se ocekuje odlazak nekih bitnih igraca.
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Sre Avg 17, 2016 12:57 am

Da li neko zna da li je tacna informacija da se vraca Zoca Milovac? Cuo sam da je u klubu bio neki spic iz Zvezde sa najlona Terzic i da je video da je u klubu haos tako da nije hteo da ostane? Ako je tako onda je stvarno lose kada igrac iz cetvrte lige nece da igra super ligu zbog stanja u klubu... Nacuo dam da Tolja muti nesto sa Vukovicem da ovaj preuzme klub, samo sto nije svestan ko je Vukovic i da ce ga metlom pocistiti... Sve su ovo price koje kruze ne znam da li su istinite pa bih voleo da neko napise nesto vise ukoliko je nesto od ovoga istina.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1381

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    Sre Avg 17, 2016 3:32 am

Koliko ja znam Milovac se vratio, a ovaj sa najlona ako je toliki gospodin onda nek i ne dolazi hahah.

Mrdjan je sad valjda predsednik kluba,ali dinastija je i dalje tu jer ih samo puskom mozes oterati
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    

Nazad na vrh Ići dole

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 19 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Devojke iz Backe Palanke
» Uprava Backe