Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Icon_minitimeČet Jun 09, 2016 11:38 am

Mile , možda je pitanje naivno, ali ima li šanse da se Balabanović vrati ?

Ja sam ga lično pitao kad je bila proslava , a on se samo smeškao ........ možda zato što sam ga pitao i kakve su devojke u Čačku PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Icon_minitimeČet Jun 09, 2016 12:11 pm

Vratio bi se on kad bi dobio pare bar koliko u Cacku, tu dvojbe nema.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Icon_minitimeČet Jun 09, 2016 10:07 pm

Ventilmir ::
Ne znam jel taj Smiljanic onaj desni bek Indjije kada su igrali u Palanci sad na jesen, lici mi ba njega a taj bek mi se dopao kako je igrao. Jako se trudio i konstantno u prvom poluvremenu pravio visak po desnoj strani, bio je jako napaljen na toj utakmici, ako je to taj.
da to je taj PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Icon_minitimeČet Jun 09, 2016 10:12 pm

Ventilmir ::
Vratio bi se on kad bi dobio pare bar koliko u Cacku, tu dvojbe nema.
Ventilmire bas si me nasmejao ...U Cacku su na zalost igraci za celu prolecnu sezonu dobili samo dve plate a da li govorim istinu pitajte Micu ili nekoga iz Borca ( na zalost su u teskoj finansijskoj situaciji ) ,Mica Balabanovic ima ugovor sa Borcem do leta 2017.g i jedino moze da se vrati ako pokrene spor pred arbitraznim sudom FSS za raskid ugovora na stetu Borca jer Pravilnik o statusu igraca jasno definise "klub je duzan da zadnjeg dana u tekucem mesecu isplati platu igracu za predhodni mesec,a ukoliko to ne uradi igrac ima pravo da dobije raskid ugovora na stetu kluba i da mu klub mora isplatiti sve zarade do dana raskida ugovora "Dakle na Mici Balabanovicu tj.svakom igracu koji se nadje u takvoj situaciji Arbitrazni sud presudjuje u korist igraca ...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Icon_minitimePet Jun 10, 2016 5:05 am

To sam za Borac ja sve i pricao jos kad je odlazio, ali su mi ovde mnogi govorili kako tamo ima lepe pare i slicno,ali sam znao da su to mahom obecanja,sto je tipicno za nas fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Icon_minitimeSub Jun 11, 2016 10:05 am

Da li se vraca Zecevic? Citao sam ovde da se spominju pregovori sa njim. Sta je sa Milovcem oce li i on nazad? Da li ima nekih odlazaka ovih igraca sto su izneli sezonu? Verujem da ima nekih ponuda ili se varam?
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Icon_minitimeSub Jun 11, 2016 10:38 pm

goran123 ::
Da li se vraca Zecevic? Citao sam ovde da se spominju pregovori sa njim. Sta je sa Milovcem oce li i on nazad? Da li ima nekih odlazaka ovih igraca sto su izneli sezonu? Verujem da ima nekih ponuda ili se varam?
Sve je pod kontrolom PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 1093637683 Objavljujem samo ono sto je zavrseno ,potpisano i sigurno da ne bi sami sebi otezavali ...za super ligu se moze licencirati 25 igraca (sem igraca koji imaju manje od 18 godina ) i zato pazljivo biramo i dogovaramo ,igraci moraju imati svoj broj i moraju im se napraviti takvi dresovi (naravno sa prezimenima) u osnovnoj garnituri sveto-tamno plavoj ( za svaku utakmicu najmanje dva kompleta,tako nalaze propis ) i u rezervnoj garnituri (isto dvakompleta dresova ) razmisljam koje boje da bude rezervna garnitura dresova a da se moze sa njom igrati bez problema ...???
OKo konkurencije ,Golmani na Stevi je da odluci ...ono stoj je sigurno Stepandic ostaje ,za Vuju jos uvek ne znamo ali brzo cemo saznati ,tu je mladi Mitrovic a svoju priliku da obuku dres Backe cekaju jos dva golmana (ne bih ovog momenta o imenima kada mi Steva potvrdi kakva mu je Odluka saznacete i vi )
sto se igraca tice do sada je sigurno da ce se na poziciji desnog bocnog igraca ili po starom desnog beka u konkurenciji naci Nikolic i Smiljanic,na poziciji levog beka Stankovic i 99% Trajkovic .Stopera po planu dva desna i dva leva stopera ....(Ilic,Klisura,Rogac,mozda vratimo iz VErone naseg stopera Marka Bulata,omlad.reprezatativca Srbije,mozda dodje Djordjevic ...
Najveca konkurencija ce biti u veznom redu ...Veso,Radoja,Bjelos,Mojsilovic,Zec...,a ocekuje se dolazak jos dva igraca ...(ali da ne licitiram )
u Napadu ,Fica Bajic,Galic,Ivkovic,Cekovic, i novodolazeci igraci
Svakako necemo zapostaviti ni nase mlade igrace koji su prikljuceni u radu prvom timu Rodic,Plavanjski,Mitrovic,Covic,Gluvic,Budisavljevic ..i da ne nabrajam vise jer stvano ima velikih talenata PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 1093637683
Verujte mi da mi se telefon usijao od ponuda i nudjenja igraca ...i ono sto me je prijatno iznenadilo skoro svi bi dosli u Backu za platu ...jer kako kazu i sami znaju da je redovna i da klub ono sto obeca i ispuni ...tako da price o nekim silnim platama u super ligi padaju u vodu bar iz svih ovih dosadasnjih razgovora koje sam obavljao ... PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Icon_minitimeSub Jun 11, 2016 11:54 pm

Hvala na ovakom obimnom izvestaju. Da se mozda ne vraca golman Drinic? :D Za Smiljanica sam cuo čovek je igrao u Vojvodini, a ko su Trajkovic i Djordjevic odakle oni dolaze? Jel sigurno ostaju ti igraci koje ste nabrojali? Posto je samo Veseljko sigurno produžio ugovor
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Icon_minitimeNed Jun 12, 2016 9:08 am

goran123 ::
Hvala na ovakom obimnom izvestaju. Da se mozda ne vraca golman Drinic? :D Za Smiljanica sam cuo čovek je igrao u Vojvodini, a ko su Trajkovic i Djordjevic odakle oni dolaze? Jel sigurno ostaju ti igraci koje ste nabrojali? Posto je samo Veseljko sigurno produžio ugovor
golman Drinic je svakako nas clan samo se oporavlja a od bolesti a uvek dobro dosao ,kako po golamanskom tako i po ljudskom kvalitetu PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 3733535733
Koliko ja znam svi ostaju .. PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 3553797800
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Icon_minitimeNed Jun 12, 2016 3:56 pm

I u zimu su se nudili igraci ko blesavi sto ste i sami rekli, ali izabrani su Nikodijevic, Marinkovic, Rogac, Stepandic i Vasiljevic, Klisuru ne racunam jer je on nas od pre. A od tih igraca pola skoro nikada nismo videli na terenu dok je jedino Stepandic pokazao odredjeni kvalitet. Tako da se nadam boljim igracima ovaj put koji nece biti samo rezerve, a izbor vam je veci nego ikada.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 13 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 13 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Vesti iz Backe Palanke
» Devojke iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: