Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 02, 2016 5:54 am

A zaista bi valjalo kad bi se mogao dovesti Babovic, on je mladja verzija Vese. A tek Krasic... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 02, 2016 9:40 am

Ventilmir ::
Nismo boljeg spica od Zecevica mogli naci, odlicno. Samo se nadam da losa godina u Ivanjici nije ostavila traga na njemu.

Zasto Vujas i Zec idu?  Vujas je bas napredovao, a Zec je standardno dobar, jos su Palancani.

Sto se stopera tice mozda ce trebati i vise od jednog, ne znam hoce li Klisura ostati. Ja bih voleo da on ostane, nadam se da ce resiti probleme sa Spasom. A mislio sam da Rogac ide.

Sto se golmana tice,ponovo bih preporucio da se obrati paznja na Vujanca iz Vranja.

A probati vratiti Sasu Ivkovica.

Idu momci da zarade pare sto je i normalno. Zecevic je bolji od svih nasih spiceva zajedno jedino je pitanje u kakvoj je formi obzirom da nije dobio pravu sansu godinu dana u Javoru, par utakmica sam pratio i delije mi kao da se nije uklopio u njihov sistem.
Klisa sigurno nece ostati ako Rogac bude prvi stoper pored Ilketa a po svemu sudeci ce biti tako posto ga je Spasa lepo namestio, bilo bi smesno da ga opet gura po bekovima a na veznom sto inace ceo zivot igra ne moze igrati pored Vese i Radoje jer po meni nema taj kvalitet.Ali dobro trener sastavlja tim i odgovara za rezultate.
Ivkovic bi dobro dosao ali ne znam koliko je to realno obzirom da je standardan u Vozdovcu... Videcemo sta ce biti.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 02, 2016 10:01 am

Pa nema on kvalitet ni za stopera pored Ilica i Klisure, Spasa ga fura sad tu jer mu se moze, tj.jer je sve obezbedjeno. No ne znam vise nista... Odbranu nam u svakom slucaju buse kao sir sa pasovima u zadnje dve utakmice, gde je Vujas spasao ono sto ni Bufon ne bi.
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 02, 2016 3:34 pm

Georgijevic iz indjije nije presao u vosu vec u vozdovac.Meri i Pavkov prekobrojni u vosi, Puskaricu istekao ugovor i Mitosevicu u jagodini, PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Celarevo




Број порука : 1
Join date : 07.06.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 1:03 pm

Postovani Palancani pre svega da vam cestitam na velikom uspehu.
Zao mi je sto zajedno nismo usli u visi rang i ostvarili senzaciju. Da je postojao baraz i ove godine siguran sam da bi Csk imao dobre sanse da udje u Sls na celu sa velikim strucnjakom Draganom Ivanovicem posle cijeg odlaska u Napredak ne znam kakva je sudbina Csk-a ipak je on to sve drzao pod kontrolom i stvorio pravu fabriku talenata. Ujedno mi je i krivo sto niste uspeli da ga dovedete sada umesto Spasoja Jelacica iako ste pregovarali sa njim na kraju sezone ali mu je Napredak ponudio bolje uslove. Iskreno mislim da bi ste Ivanovicevim dolaskom dobili vise nego Jelacicevim ostankom. Kog igraca je Jelacic napravio? Ivanovic je ipak specijalista za to dva najbolja stopera u Pls Klisura i Ilic su upravo njegovi produkti zar ne? Par ljudi iz uprave Csk-a su mi rekli da ste nazalost ta dva stopera izgubili i da su otisli ili ce otici upravo kod svog ucitelja u Napredak i da je Miskovic dobro odresio kesu za njih i da su pri tome slobodni igraci? U prilog tome ide sto ni jedan ni drugi nece da igraju sa nekim igracem koga Spasa gura na stoperskoj poziciji mislim da je rec o nekom Rogacu...Secam se Klise i Ilketa jos u vreme dok su igrali za Csk bili su zaista neprelazan tandem i nije mi jasno ako su sve ove stvari koje sam cuo istinite kako ih ljudi iz uprave nisu vezali nikakvim ugovorom? Ulazite u Super ligu a tako lako izgubite dva stopera? Ne mogu da garantujem da su sve ove informacije tacne ali sam ih cuo od ozbiljnih fudbalskih ljudi ali opet smatram da je nemoguce da je bas sve neko izmislio pa bih voleo da mi neko kompetentan pojasni malo o cemu se radi i da li je sve ovo istina... Hvala unapred Backa ce uvek imati podrsku pravih ljubitelja fudbala iz Celareva!
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 1:39 pm

Hvala "komšija" na lepom postu .....

Ilić je zaista pokazao i dokazao da je vrh od igrača i meni kao navijaču će biti veoma žao ako napusti plave u ovom momentu ...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 2:13 pm

Nisu Ilic i Klisura bili tandem u CSKu zato sto je Ilic igrao zadnjeg veznog sve do dolaska Spasoja.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Icon_minitimeSre Jun 08, 2016 7:26 pm

Palo mi je na pamet da uprava kluba da besplatan ulaz na sve utakmice svojim bivsim igracima i to onim koji je redovno posmatraju, ponikli su u njoj, dali joj oko tri decenije zivota... Tu pre svega mislim na Racketa Lazica koji gleda svaku utakmicu, Svonja je takodje cest, Vorgucic... Tako rade veliki klubovi koji ne zaboravljaju svoje bivse igrace. Posto ce karte za superligu biti skuplje njima ce to sigurno dobro doci.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 09, 2016 2:17 am

Goran Smiljanic 1990 godiste bivsi igrac FK Vojvodine i FK Indjije desni bek potpisao za Backu ,prva lasta PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 09, 2016 3:12 am

A Zecevic? Nadam se da ovaj valja, ipak je odigrao solidan broj meceva za Vosu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 11 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Devojke iz Backe Palanke
» Vesti iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: