Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч

Ići dole 
+18
PLAVOGARDISTA
Kleka
lune
aimar
DimaBP
PECINCI
MarjanRnic
Milko
Neko
nagib
SirkBP
Pera
Vojvoda
Ventilvoje
Danac
Шоне
miletesic01
panke09
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч   27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Icon_minitimePet Maj 13, 2016 7:08 pm

Шоне ::
Вентилмире слажем се са тобом форум је отворен и слободан за све нас и баш због толерантних администратора и јесте овако квалитетан. Тамо где админи тренирају строгоћу и санкционишу слободу говора никад не бих био учествовао у раду форума. Милко можда си и у праву али ипак мораш то бар мало лепше увити а не с неба па у ребра 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 1353276769 На већини форума би те ипак бановали.

Вентилмире сутра побеђујемо сто посто. Јесењу полусезону сам испратио свих осам утакмица код куће и све смо победили. Ову полусезону сам био само на Земуну и Пролетеру па смо зато и победили чим ме нема на истоку нема ни победе 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 4174080217 Дошао сам у БП и остајем до недеље тако да сутра сам на истоку обавезно.

Zao mi je sto sutra nas dvadesetak drugara koji smo sve dogovorili da dodjemo nazalost zbog "vise sile" necemo doci. Ja sam jedino bio na vasem stadionu od ostalih nije niko i siguran sam da bi posle sutrasnje utakmice nastavili da vas bodrimo u Sls jer svi zaista obozavamo fudbal, ali sta da se radi. Ja cu uvek reci sto mislim svidjalo se to vama ili ne ali nikoga necu vredjati i nazivati pogrdnim imenima. Srecno sutra!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч   27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 14, 2016 1:21 am

Milko ::
Шоне ::
Вентилмире слажем се са тобом форум је отворен и слободан за све нас и баш због толерантних администратора и јесте овако квалитетан. Тамо где админи тренирају строгоћу и санкционишу слободу говора никад не бих био учествовао у раду форума. Милко можда си и у праву али ипак мораш то бар мало лепше увити а не с неба па у ребра 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 1353276769 На већини форума би те ипак бановали.

Вентилмире сутра побеђујемо сто посто. Јесењу полусезону сам испратио свих осам утакмица код куће и све смо победили. Ову полусезону сам био само на Земуну и Пролетеру па смо зато и победили чим ме нема на истоку нема ни победе 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 4174080217 Дошао сам у БП и остајем до недеље тако да сутра сам на истоку обавезно.

Zao mi je  sto sutra nas dvadesetak drugara koji smo sve dogovorili da dodjemo nazalost zbog "vise sile" necemo doci. Ja sam jedino bio na vasem stadionu od ostalih nije niko i siguran sam da bi posle sutrasnje utakmice nastavili da vas bodrimo u Sls jer svi zaista obozavamo fudbal, ali sta da se radi. Ja cu uvek reci sto mislim svidjalo se to vama ili ne ali nikoga necu vredjati i nazivati pogrdnim imenima. Srecno sutra!
Svi su komentarai dobro dosli kao i sva misljenja ,razmisljanja oko kluba i sastava ...ali ako mi da pocnem od sebe budemo sastavljali tim ili se mesali Spasi u sastav tima ,sto bi on onda primao platu .? Licno ja Klisu kao igraca i coveka volim ali kroz razgovore stalno pokusavam da mu ukazem da ne sme da se ponekad otme kontroli u ponasanju i komentarisanju sudija,igraca,da ulazi u sukob sa trenerom i slicno ...svi u klubu mislimo da ce u tome i uspeti.! Milko vi sigurno znate da su on ,Vasijevic i Cekovic zakasnili na utakmicu pred Loznicu ,tj da nisu dosli u dogovoreno vreme na mesto u NS gde su trebali da udju u autobus ,Klisa i Vasiljevic su kasnili dva tri minuta i zbog toga su kaznjeni sa 2.000.-dinara Dado Cekovic je kasnio 17 minuta i zbog toga je kaznjen sa 5.000.-dinara i nije igrao u Loznici .Vi to znate kao i ja .kada im je Spaso rekao da su Kaznjeni po pravilniku zbog greske Klisa je reagovao neprimereno pred svim igracima i rezigniran je odbio da taj dan trenira ,pa se pitam sta bi ste vi uradili da ste na nasem ili Spasinom mestu .? ovakvo ponasanje su osudili svi igraci i rekli mu da to nije uredu da radi a posebno pred ovu utakmicu ...Da mi iz kluba ne postujemo Klisu kao igraca i coveka verovatno bi mu se 99% klubova u Srbiji zahvalilo ,odredilo obestecenje i reklo mu da trenira sa mladjim kategorijama a mi smo imali razumevanja i kao sto vidite trenira sa prvom ekipom a to da li ce igrati ili nece to je iskljucivo stvar sefa strucnog staba Spasoje Jelacica jer on odgovara za rezultat ,nadam se da se sada svi dobro razumemo a naravno i dobronamerno pa prema tome dodjite vi danas u BP da gledamo utakmicu da uzivamo u igri ,pobedimo i radujemo se ulasku u JSL u elitu ...pozdrav svima koliko vas ima
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч   27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 14, 2016 4:00 am

miletesic01 ::
Milko ::
Шоне ::
Вентилмире слажем се са тобом форум је отворен и слободан за све нас и баш због толерантних администратора и јесте овако квалитетан. Тамо где админи тренирају строгоћу и санкционишу слободу говора никад не бих био учествовао у раду форума. Милко можда си и у праву али ипак мораш то бар мало лепше увити а не с неба па у ребра 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 1353276769 На већини форума би те ипак бановали.

Вентилмире сутра побеђујемо сто посто. Јесењу полусезону сам испратио свих осам утакмица код куће и све смо победили. Ову полусезону сам био само на Земуну и Пролетеру па смо зато и победили чим ме нема на истоку нема ни победе 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 4174080217 Дошао сам у БП и остајем до недеље тако да сутра сам на истоку обавезно.

Zao mi je  sto sutra nas dvadesetak drugara koji smo sve dogovorili da dodjemo nazalost zbog "vise sile" necemo doci. Ja sam jedino bio na vasem stadionu od ostalih nije niko i siguran sam da bi posle sutrasnje utakmice nastavili da vas bodrimo u Sls jer svi zaista obozavamo fudbal, ali sta da se radi. Ja cu uvek reci sto mislim svidjalo se to vama ili ne ali nikoga necu vredjati i nazivati pogrdnim imenima. Srecno sutra!
Svi su komentarai dobro dosli kao i sva misljenja ,razmisljanja oko kluba i sastava ...ali ako mi da pocnem od sebe budemo sastavljali tim ili se mesali Spasi u sastav tima ,sto bi on onda primao platu .? Licno ja Klisu kao igraca i coveka volim ali kroz razgovore stalno pokusavam da mu ukazem da ne sme da se ponekad otme kontroli u ponasanju i komentarisanju sudija,igraca,da ulazi u sukob sa trenerom i slicno ...svi u klubu mislimo da ce u tome i uspeti.! Milko vi sigurno znate da su on ,Vasijevic i Cekovic zakasnili na utakmicu pred Loznicu ,tj da nisu dosli u dogovoreno vreme na mesto u NS gde su trebali da udju u autobus ,Klisa i Vasiljevic su kasnili dva tri minuta i zbog toga su kaznjeni sa 2.000.-dinara Dado Cekovic je kasnio 17 minuta i zbog toga je kaznjen sa 5.000.-dinara i nije igrao u Loznici .Vi to znate kao i ja .kada im je Spaso rekao da su Kaznjeni po pravilniku zbog greske Klisa je reagovao neprimereno  pred svim igracima i rezigniran je odbio da taj dan trenira ,pa se pitam sta bi ste vi uradili da ste na nasem ili Spasinom mestu .? ovakvo ponasanje su osudili svi igraci i rekli mu da to nije uredu da radi a posebno pred ovu utakmicu ...Da mi iz kluba ne postujemo Klisu kao igraca i coveka verovatno bi mu se 99% klubova u Srbiji zahvalilo ,odredilo obestecenje i reklo mu da trenira sa mladjim kategorijama a mi smo imali razumevanja i kao sto vidite trenira sa prvom ekipom a to da li ce igrati ili nece to je iskljucivo stvar sefa strucnog staba Spasoje Jelacica jer on odgovara za rezultat ,nadam se da se sada svi dobro razumemo a naravno i dobronamerno pa prema tome dodjite vi danas u BP da gledamo utakmicu da uzivamo u igri ,pobedimo i radujemo se ulasku u JSL u elitu ...pozdrav svima koliko vas ima  

Da trosim pare da gledam Rogaca ne pada mi na pamet. Cekovica ste trebali da pokupite ranije na nekom drugom mestu ali ste ga zaboravili pa je decko platio taksi da vas stigne... Bus je stigao ranije Klisa i Vasiljevic su usli u bus 2 min pred polazak, greska je sto nisu stigli pre busa...Ne vredi o tome raspravljati. Da ste stavili bilo kog igraca umesto njega dosao bih da gledam ali se mora napraviti mesto za Rogaca. Vi Mile vrlo dobro znate da svi igraci dele moje misljenje cak se i zbijaju sale na Spasin racun kada je Rogac u pitanju i znam da znate da sam u pravu po tom pitanju ali dobro ovo nije mesto na kome bi trebali to javno da priznate niti se to ocekuje.

Kako mozete staviti obestecenje na Klisu kada je on potpisao kartone sa Backom koji vaze do kraja sezone? Na isti nacin ste ga izgubili bez ikakvog obestecenja na kraju prosle sezone a ovde ste takodje pisali kako ima profi ugovor. Bas zato sto poznajete njegovu narav mislim da sve radite pogresno. Zasto ga niste odmah kaznili u Loznici kao i Ceku ako vec toliko pricate o tim kodeksima!Tada je Spasi gorelo, a sada kad ne gori neka igra malo Rogi.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч   27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 14, 2016 5:07 am

Milko ::
miletesic01 ::
Milko ::
Шоне ::
Вентилмире слажем се са тобом форум је отворен и слободан за све нас и баш због толерантних администратора и јесте овако квалитетан. Тамо где админи тренирају строгоћу и санкционишу слободу говора никад не бих био учествовао у раду форума. Милко можда си и у праву али ипак мораш то бар мало лепше увити а не с неба па у ребра 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 1353276769 На већини форума би те ипак бановали.

Вентилмире сутра побеђујемо сто посто. Јесењу полусезону сам испратио свих осам утакмица код куће и све смо победили. Ову полусезону сам био само на Земуну и Пролетеру па смо зато и победили чим ме нема на истоку нема ни победе 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 4174080217 Дошао сам у БП и остајем до недеље тако да сутра сам на истоку обавезно.

Zao mi je  sto sutra nas dvadesetak drugara koji smo sve dogovorili da dodjemo nazalost zbog "vise sile" necemo doci. Ja sam jedino bio na vasem stadionu od ostalih nije niko i siguran sam da bi posle sutrasnje utakmice nastavili da vas bodrimo u Sls jer svi zaista obozavamo fudbal, ali sta da se radi. Ja cu uvek reci sto mislim svidjalo se to vama ili ne ali nikoga necu vredjati i nazivati pogrdnim imenima. Srecno sutra!
Svi su komentarai dobro dosli kao i sva misljenja ,razmisljanja oko kluba i sastava ...ali ako mi da pocnem od sebe budemo sastavljali tim ili se mesali Spasi u sastav tima ,sto bi on onda primao platu .? Licno ja Klisu kao igraca i coveka volim ali kroz razgovore stalno pokusavam da mu ukazem da ne sme da se ponekad otme kontroli u ponasanju i komentarisanju sudija,igraca,da ulazi u sukob sa trenerom i slicno ...svi u klubu mislimo da ce u tome i uspeti.! Milko vi sigurno znate da su on ,Vasijevic i Cekovic zakasnili na utakmicu pred Loznicu ,tj da nisu dosli u dogovoreno vreme na mesto u NS gde su trebali da udju u autobus ,Klisa i Vasiljevic su kasnili dva tri minuta i zbog toga su kaznjeni sa 2.000.-dinara Dado Cekovic je kasnio 17 minuta i zbog toga je kaznjen sa 5.000.-dinara i nije igrao u Loznici .Vi to znate kao i ja .kada im je Spaso rekao da su Kaznjeni po pravilniku zbog greske Klisa je reagovao neprimereno  pred svim igracima i rezigniran je odbio da taj dan trenira ,pa se pitam sta bi ste vi uradili da ste na nasem ili Spasinom mestu .? ovakvo ponasanje su osudili svi igraci i rekli mu da to nije uredu da radi a posebno pred ovu utakmicu ...Da mi iz kluba ne postujemo Klisu kao igraca i coveka verovatno bi mu se 99% klubova u Srbiji zahvalilo ,odredilo obestecenje i reklo mu da trenira sa mladjim kategorijama a mi smo imali razumevanja i kao sto vidite trenira sa prvom ekipom a to da li ce igrati ili nece to je iskljucivo stvar sefa strucnog staba Spasoje Jelacica jer on odgovara za rezultat ,nadam se da se sada svi dobro razumemo a naravno i dobronamerno pa prema tome dodjite vi danas u BP da gledamo utakmicu da uzivamo u igri ,pobedimo i radujemo se ulasku u JSL u elitu ...pozdrav svima koliko vas ima  

Da trosim pare da gledam Rogaca ne pada mi na pamet. Cekovica ste trebali da pokupite ranije na nekom drugom mestu ali ste ga zaboravili pa je decko platio taksi da vas stigne... Bus je stigao ranije Klisa i Vasiljevic su usli u bus 2 min pred polazak, greska je sto nisu stigli pre busa...Ne vredi o tome raspravljati. Da ste stavili bilo kog igraca umesto njega dosao bih da gledam ali se mora napraviti mesto za Rogaca. Vi Mile vrlo dobro znate da svi igraci dele moje misljenje cak se i zbijaju sale na Spasin racun kada je Rogac u pitanju i znam da znate da sam u pravu po tom pitanju ali dobro ovo nije mesto na kome bi trebali to javno da priznate niti  se to ocekuje.

Kako mozete staviti obestecenje na Klisu kada je on potpisao kartone sa Backom koji vaze do kraja sezone? Na isti nacin ste ga izgubili bez ikakvog obestecenja na kraju prosle sezone a ovde ste takodje pisali kako ima profi ugovor. Bas zato sto poznajete njegovu narav mislim da sve radite pogresno. Zasto ga niste odmah kaznili u Loznici kao i Ceku ako vec toliko pricate o tim kodeksima!Tada je Spasi gorelo, a sada kad ne gori neka igra malo Rogi.
Milko niste u pravu a sada se fokusiram na danasanju utakmicu
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч   27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 14, 2016 5:15 am

E Milko, Milko...
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч   27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 14, 2016 5:57 am

Ja sam običan navijač koji voli da vidi dobru igru. Ko je kome šta rekao , ko će da igra a ko neće , to odlučuje Spaso. Ja kritikujem lošu igru bilo kog igrača. I to je sve što je moje pravo. Da kritikujem a ne da vređam.
Gosn Milko nije navijač jer to što on govori ima neke druge intrese (mene ne zanimaju koje) jer nemaju veze sa NAVIJANJEM
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч   27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 14, 2016 6:44 am

naravno Milko nije nikakav navijac Backe nego drugar Klise, mi koji navijamo za Backu ne dolazimo da gledamo jednog igraca niti od toga zavisi hocemo biti na stadionu tako da to da li ce on doci ili ne potpuno je nebitno. Isto tako ima potpuno pravo da iznese svoje misljenje tu smo da polemisemo. Nije ovo Spartak pa da nemamo forum 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 4174080217 Vec sada smo po mnogo cemu ispred vecine poznatih klubova u Srbiji a internet prezentacije su sada konacno onakve kakve smo trebali odavno da imamo. Sajt je azuran i redovno izvestava, fb kao i uvek odlican a o forumu ne treba trositi reci.
Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч   27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 14, 2016 6:56 am

...Cekovica ste trebali da pokupite ranije na nekom drugom mestu ali ste ga zaboravili pa je decko platio taksi da vas stigne...

Zaboravili ste da napišete na kojoj su stanici trebali da ga pokupe i koliko ga je taksista "odro" kada je stigao autobus. Molim Vas budite precizni jer se živ pojedoh što ne znam detalje 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 4174080217 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 4174080217 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 4174080217
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч   27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 14, 2016 6:58 am

panke09 ::
...Cekovica ste trebali da pokupite ranije na nekom drugom mestu ali ste ga zaboravili pa je decko platio taksi da vas stigne...

Zaboravili ste da napišete na kojoj su stanici trebali da ga pokupe i koliko ga je taksista "odro" kada je stigao autobus. Molim Vas budite precizni jer se živ pojedoh što ne znam detalje

koliko botova na jednom mestu. Panke, Milko i ostali koliko vas placaju igraci da ih branite ovde? Jel ide po jednom postu ili mozda po kolicini napisanog?
Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч   27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 14, 2016 7:02 am

dunavska76neman ::
panke09 ::
...Cekovica ste trebali da pokupite ranije na nekom drugom mestu ali ste ga zaboravili pa je decko platio taksi da vas stigne...

Zaboravili ste da napišete na kojoj su stanici trebali da ga pokupe i koliko ga je taksista "odro" kada je stigao autobus. Molim Vas budite precizni jer se živ pojedoh što ne znam detalje

koliko botova na jednom mestu. Panke, Milko i ostali koliko vas placaju igraci da ih branite ovde? Jel ide po jednom postu ili mozda po kolicini napisanog?

Pročitaj malo bolje
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч   27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
27.коло: ФК Бачка - ФК Доњи Срем (Пећинци), субота, 14. мај 2016. 17ч
Nazad na vrh 
Strana 7 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00
» 3. коло СЛС: БАЧКА - Јавор (Ивањица) 06.08.2016. 20:00, Субота
» 23.коло: ФК Бачка - ФK Пролетер (Нови сад), субота, 23.04.2016. 16ч
» 8. коло СЛС: Црвена Звезда (Београд) - БАЧКА, Субота 10.09.2016 19:00
» Плеј аут 5. коло: ФК Рад (Београд) - ФК БАЧКА, субота 13.05.2017 17:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: