Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч

Ići dole 
+13
LjubiteljFudbala
x-man
Vojvoda
Kleka
Milko
SirkBP
nagib
miletesic01
DimaBP
Ventilvoje
majstorBP
Pera
panke09
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч   26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Icon_minitimePon Maj 09, 2016 12:08 am

aimar ::
Milko ::
aimar ::
publika Loznice je sve vreme komentarisla da Backa igra sa pola gasa,vecina njih je bila ubedjena da ce Backa da im da bodove.

Gde bas Vesa da ga promasi :-) Necu da gresim dusu ali sam cuo da je Vesa dosta gresio... No nema veze. Sreca  pa je Kolubara dala dobre premije nasem strucnom stabu, igraci su dobili za sladed. Svaka cast ovim igracima danas su dokazeli da im pare nisu bitne. Jos jedna pobeda i overa Super lige! Napred Backa!
Po meni ovo je Vesi najbolja partija u drugom delu sezone.

Hvala na informaciji napisao sam da nisam gledao utakmicu i da necu da gresim dusu za Vesu.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч   26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Icon_minitimePon Maj 09, 2016 12:09 am

Milko ::
aimar ::
publika Loznice je sve vreme komentarisla da Backa igra sa pola gasa,vecina njih je bila ubedjena da ce Backa da im da bodove.

Gde bas Vesa da ga promasi :-) Necu da gresim dusu ali sam cuo da je Vesa dosta gresio... No nema veze. Sreca  pa je Kolubara dala dobre premije nasem strucnom stabu, igraci su dobili za sladed. Svaka cast ovim igracima danas su dokazeli da im pare nisu bitne. Jos jedna pobeda i overa Super lige! Napred Backa!
Vesa nije promasio penal nego mu je golman odbranio ...Molim vas Milko da ne sirite dezinformacije ,kakva Kolubara i kakve premije strucnom stabu ...??? Kakve pare igracima za sladoled ..dokle ces vise da provociras i siris negativnu energiju ...!??? Da li mislis da igraci igraju za dzabe u Backoj ,moram da te razocaram igraju za plate ,premije i za sopstveni igracki razvoj ....to bi trebalo da znate ili da vam vas "dojavljivac " kaze ,da li smo mozda nekoga od igraca prevarili i nismo mu isplatili dogovoreno ...???
U jednom se sa vama slazem da se ova pobeda mora overiti kod kuce na prvoj narednoj utakmici i tako i matematicki osigurati plasman u super ligu ,cestitam svima u klubu od igraca,preko strucnog staba ,upravi ali i nasim vernim navijacimo kako onima koji su bili u Loznici ali i onima koji su nas pratili preko prenosa uzivo a pratilo nas je oko 1.500 ljudi ,MALO LI JE .?
Samo vi pljujte i trujte ali mi odosmo u JSL cheers
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч   26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Icon_minitimePon Maj 09, 2016 12:10 am

Milko ::
miletesic01 ::
Milko ::
SirkBP ::
SAMO JAKO, još malo je ostalo do JSL!!!

Kvota na Loznicu 1,6 a na Backu 4,5. Da li to kladionica zna nesto sto mi ne znamo? Jos kad cujem da bekove opet igraju Rogac i Zec, levo krilo Rasa Ivkovic ( svaka cast na njegovom ucinku za Backu u prethodnim godinama ali on realno moze samo da seta po terenu trenutno...) Nikodijevic u spicu... Kako da dobijemo utakmicu sa 2 igraca manje?Meni iskreno ovde nesto smrdi, sve sem poraza bice uspeh.
Milko ,prevario vas je osecaj da nesto ovde  smrdi ... 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 1777517561

Igracima sve cestitke! U pravu ste smrdelo je dok Kolubara nije umesala prste :-)
Nisam najbolje uspeo da ispratim utakmicu preko live strima kazite mi iskreno Mile kako je odigrao kapiten?
Odlicno je odigrao kao i ceo tim nije bilo slabog mesta u Backoj ... queen
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч   26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Icon_minitimePon Maj 09, 2016 12:13 am

Milko ::
miletesic01 ::
Milko ::
SirkBP ::
SAMO JAKO, još malo je ostalo do JSL!!!

Kvota na Loznicu 1,6 a na Backu 4,5. Da li to kladionica zna nesto sto mi ne znamo? Jos kad cujem da bekove opet igraju Rogac i Zec, levo krilo Rasa Ivkovic ( svaka cast na njegovom ucinku za Backu u prethodnim godinama ali on realno moze samo da seta po terenu trenutno...) Nikodijevic u spicu... Kako da dobijemo utakmicu sa 2 igraca manje?Meni iskreno ovde nesto smrdi, sve sem poraza bice uspeh.
Milko ,prevario vas je osecaj da nesto ovde  smrdi ... 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 1777517561

Igracima sve cestitke! U pravu ste smrdelo je dok Kolubara nije umesala prste :-)
Nisam najbolje uspeo da ispratim utakmicu preko live strima kazite mi iskreno Mile kako je odigrao kapiten?
Milko vi ste "cudo" kakva Kolubara i kakvi prsti a u ostalom to ste vi i vas nacin razmislajnja ...koji je oprosti mu boze ne zna sta radi i sta prica ... 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 1777517561
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч   26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Icon_minitimePon Maj 09, 2016 12:13 am

miletesic01 ::
Milko ::
aimar ::
publika Loznice je sve vreme komentarisla da Backa igra sa pola gasa,vecina njih je bila ubedjena da ce Backa da im da bodove.

Gde bas Vesa da ga promasi :-) Necu da gresim dusu ali sam cuo da je Vesa dosta gresio... No nema veze. Sreca  pa je Kolubara dala dobre premije nasem strucnom stabu, igraci su dobili za sladed. Svaka cast ovim igracima danas su dokazeli da im pare nisu bitne. Jos jedna pobeda i overa Super lige! Napred Backa!
Vesa nije promasio penal nego mu je golman odbranio ...Molim vas Milko da ne sirite dezinformacije ,kakva Kolubara i kakve premije strucnom stabu ...??? Kakve pare igracima za sladoled ..dokle ces vise da provociras i siris negativnu energiju ...!??? Da li mislis da igraci igraju za dzabe u Backoj ,moram da te razocaram igraju za plate ,premije i za sopstveni igracki razvoj ....to bi trebalo da znate ili da vam vas "dojavljivac " kaze ,da li smo mozda nekoga od igraca prevarili i nismo mu isplatili dogovoreno ...???
U jednom se sa vama slazem da se ova pobeda mora overiti kod kuce na prvoj narednoj utakmici i tako i matematicki osigurati plasman u super ligu ,cestitam svima u klubu od igraca,preko strucnog staba ,upravi ali i nasim vernim navijacimo kako onima koji su bili u Loznici ali i onima koji su nas pratili preko prenosa uzivo a pratilo nas je oko 1.500 ljudi ,MALO LI JE .?
Samo vi pljujte i trujte ali mi odosmo u JSL cheers
Nisi me dobro razumeo,navijaci Loznice su komentarisali da je Backa mocna i sa pola gasa.
Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч   26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Icon_minitimePon Maj 09, 2016 12:31 am

Još 4-5 bodova pa da se nebakćemo više sa matematikom
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч   26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Icon_minitimePon Maj 09, 2016 2:06 am

panke09 ::
Još 4-5 bodova pa da se nebakćemo više sa matematikom
Naravno da cemo igrati do kraja sezone napadacki i uzeti vise bodova nego sto nam treba ali su nam ova prva tri iz naredne neophodna da na miru igramo i gledamo utakmice ali i da "damo "sansu svim igracima da se vidi koliko ko moze ... 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч   26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Icon_minitimePon Maj 09, 2016 2:51 am

Evo malo komentara i od nas koji smo bili juče na licu mesta

Prelepo vreme tempratura 24 stepena, blag vetar i uglavnom sunčano vreme je izmamilo po mojoj proceni oko 4000 navijača. Negde sam pročitao podatak da stadion može da primi i do 10.000 navijača. Sam stadion je sasvim OK . dve velike tribine, istočna + zapadna ...

U prvom poluvremenu igra je bila poprilično spora bez ikakvih šansi sa obe strane i gotovo bez šuta na gol. Jedan su imali domaćini ali izdaleka i bez opasnosti po gol Stepandića. Tako je proteklo prvih pola sata da bi u 31om minutu Nikola prošao po levom krilu , ušao u 16erac , prevario svog čuvara, prebacio loptu na desnu nogu i poslao loptu preciznim šutem u malu mrežicu sa leve golmanove strane. Do kraja poluvremena igra je malo živnula ali pravu igru smo videli tek u drugom poluvremenu.
Bačka je krenula SAMO JAKO i šanse su se ređale jedna za drugom. Jedino je nedostajalo malo sreće u šutevima u gol. Jer su šutevi bili neprecizni za svega metar maximalno. A bilo je zaista dosta šuteva. Ivković bar 3 , Galić isto tako, Mojsije levom slabijom nogom 2 šuta u spoljni deo mreže itd .... Odbranjen penal koji je izveo Veso nije uticao na našu igru u nastavku i to je za svaku pohvalu.
Domaća ekipa je bila slab protivnik u zaista dominaciji naših plavih. Publika im je odavno razočarana i na trenutke su glasno negodovali. A koliko vidim pomirili su se sa ispadanjem iz lige. Velika šteta po meni jer zaista mesto kao što je Loznica sa tako lepim stadionom i tolikim brojem navijača zaslužuje više.

Mada je teško bilo koga isticati od igrača jer su svi bili na visini zadatka, moram da spomenem Zeca na poziciji desnog beka , koji je odigrao bez greške !!! Ni jedna lopta nije prošla po toj strani. Sve pokušaje domaćina po to j strani je zaustavio i sve te lopte precizno prosledio dalje .... Mojsije zasluženo postiže gol mada mu vidi se pozija levog krila ne odgovara baš skroz jer je sa levom nogom slabiji i gubi dosta vremena da je prebaci na desnu nogu. Galić uporan i probojan i eto već 3ći penal u zadnjih par utakmica napravljen nad njim. Fali mu malo preciznosti u šutu. Klisa i Ilić odlični. Rogač blago nesiguran ali bez većih grešaka. Radoja rastrčan - dobar. Bejloš par izgubljenih lopti u napadu ispred protivničkog 16erca u prvom poluvremenu ali u drugom odličan sa dosta lepih pasova i nabačaja.

Sve u svemu lepa predstava juče u Loznici. Vredelo je puta . Jedina je šteta što nismo postigli još koji gol , jer zasita rezultat 0:1 nije merilo dominacije naše igre koja je evo prvi put u prolećnom delu prvenstva ličila na onu igru iz jesenjeg dela kada smo bili zaista dominanti !!!!

Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч   26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Icon_minitimePon Maj 09, 2016 3:57 am

miletesic01 ::
Milko ::
miletesic01 ::
Milko ::
SirkBP ::
SAMO JAKO, još malo je ostalo do JSL!!!

Kvota na Loznicu 1,6 a na Backu 4,5. Da li to kladionica zna nesto sto mi ne znamo? Jos kad cujem da bekove opet igraju Rogac i Zec, levo krilo Rasa Ivkovic ( svaka cast na njegovom ucinku za Backu u prethodnim godinama ali on realno moze samo da seta po terenu trenutno...) Nikodijevic u spicu... Kako da dobijemo utakmicu sa 2 igraca manje?Meni iskreno ovde nesto smrdi, sve sem poraza bice uspeh.
Milko ,prevario vas je osecaj da nesto ovde  smrdi ... 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 1777517561

Igracima sve cestitke! U pravu ste smrdelo je dok Kolubara nije umesala prste :-)
Nisam najbolje uspeo da ispratim utakmicu preko live strima kazite mi iskreno Mile kako je odigrao kapiten?
Milko vi ste "cudo" kakva Kolubara i kakvi prsti a u ostalom to ste vi i vas nacin razmislajnja ...koji je oprosti mu boze ne zna sta radi i sta prica ... 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 1777517561

Imate pogresno misljenje jer ocigledno smatrate da ja ne volim Backu, ali je zaista suprotno. Znam da vam se ne svidja sto kazem iskreno sta mislim ali isto tako znam da vam uglavnom kazem istinu i da i vi to znate. Nije za ocekivati da ovde javno kazete da vas je neki drugi klub premirao ili npr da Rogac mora da igra iz nekih drugih razloga iako je konstantno slaba karika i da igra da bi otisao negde bio spic, golman ili bek nema veze. Sada mi jos recite da igraci nisu juce dobili premije za pobedu a ako smete slobodno kazite i koliko? Ja sam se licno nasmejao do suza i mislio sam da me vasi igraci zezaju. No nema veze nije sve u parama, treba da igraju i napreduju a novac ce doci. Nadam se da uprava radi na sklapanju tima za novu sezonu jer trenutno po mom misljenju imamo 4-5 igraca koji mogu da igraju super ligu. Bekovi, krila, spicevi....mislite o tome! Napred backa!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч   26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Icon_minitimePon Maj 09, 2016 6:11 am

Milko ::
miletesic01 ::
Milko ::
miletesic01 ::
Milko ::
SirkBP ::
SAMO JAKO, još malo je ostalo do JSL!!!

Kvota na Loznicu 1,6 a na Backu 4,5. Da li to kladionica zna nesto sto mi ne znamo? Jos kad cujem da bekove opet igraju Rogac i Zec, levo krilo Rasa Ivkovic ( svaka cast na njegovom ucinku za Backu u prethodnim godinama ali on realno moze samo da seta po terenu trenutno...) Nikodijevic u spicu... Kako da dobijemo utakmicu sa 2 igraca manje?Meni iskreno ovde nesto smrdi, sve sem poraza bice uspeh.
Milko ,prevario vas je osecaj da nesto ovde  smrdi ... 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 1777517561

Igracima sve cestitke! U pravu ste smrdelo je dok Kolubara nije umesala prste :-)
Nisam najbolje uspeo da ispratim utakmicu preko live strima kazite mi iskreno Mile kako je odigrao kapiten?
Milko vi ste "cudo" kakva Kolubara i kakvi prsti a u ostalom to ste vi i vas nacin razmislajnja ...koji je oprosti mu boze ne zna sta radi i sta prica ... 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 1777517561

Imate pogresno misljenje jer ocigledno smatrate da ja ne volim Backu, ali je zaista suprotno. Znam da vam se ne svidja sto kazem iskreno sta mislim ali isto tako znam da vam uglavnom kazem istinu i da i vi to znate. Nije za ocekivati da ovde javno kazete da vas je neki drugi klub premirao ili npr da Rogac mora da igra iz nekih drugih razloga iako je konstantno slaba karika i da igra da bi otisao negde bio spic, golman ili bek nema veze. Sada mi jos recite da igraci nisu juce dobili premije za pobedu a ako smete slobodno kazite i koliko? Ja sam se licno nasmejao do suza i mislio sam da me vasi igraci zezaju. No nema veze nije sve u parama, treba da igraju i napreduju a novac ce doci. Nadam se da uprava radi na sklapanju tima za novu sezonu jer trenutno po mom misljenju imamo 4-5 igraca koji mogu da igraju super ligu. Bekovi, krila, spicevi....mislite o tome! Napred backa!
Postovani Milko, ne mislim ja da vi ne volite Backu ali istine radi morate znati da nas ni jedan drugi klub nije premirao na ovoj utakmici ,da nasi igraci imaju redovne premije za ciklus a da su juce dobili vanredno 500 evra koje sam ja dao kapitenu Vesi da podeli sa igracima i da mogu da se malo pocaste i druze...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч   26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016.  17ч - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч
Nazad na vrh 
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00
» 22.коло: ФК Динамо (Врање) - ФК Бачка, недеља, 17.04.2016. 15:30ч
» 19. коло СЛС: БАЧКА - Чукарички (Београд) 04.12.2016 недеља 13:00
» Play out 2. коло: Металац (Горњи Милановац) - БАЧКА, недеља 23.04.2017. 17:00
» 21. коло СЛС: БАЧКА - Рад (Београд) 14.12.2016 13:00 среда!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: