Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
x-man

Број порука : 1091

PočaljiNaslov: Re: 25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч   Čet Maj 05, 2016 4:14 am

Nemoj samo suzu pustiti Sad

"da budu u neizvesnosti" daj nemoj molim te, mogucnost da neko ugrozi Backu ekvivalentna je tome da ce Albanci poslati coveka na mesec. Ovim sto si napisao diskvalifikovao si sam sebe ili se pravis tup.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
goran123

Број порука : 70

PočaljiNaslov: Re: 25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч   Čet Maj 05, 2016 5:03 am

Nije smesno ni malo,smisao za humor 0. Ako je tako onda cuti i ne komentarisi nista. I ako si procitao ono sto sam napisao finansijeru kluba, opet ces videti da sam upravu samo moras malo da ukljucis mozak. Svi ljudi koji imalo poznaju i prate fudbal vide da treceg ozbiljnijeg konkurenta za ulaz NEMA. Tako je bilo na pocetku sezone, tako je i sad i samo zbog toga, opet ponavljam I SAMO ZBOG TOGA ce Backa uci u ligu. E sad opet ukljuci mozak i probaj da kazes da nisam upravu i vise necu da trosim reci na tebe. Nema svrhe, ti si onda ili slep pored ociju ili glup, trece nema. Pozdravljam te...
Nazad na vrh Ići dole
x-man

PočaljiNaslov: Re: 25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч   Čet Maj 05, 2016 5:06 am

goran123 ::
Nije smesno ni malo,smisao za humor 0. Ako je tako onda cuti i ne komentarisi nista. I ako si procitao ono sto sam napisao finansijeru kluba, opet ces videti da sam upravu samo moras malo da ukljucis mozak. Svi ljudi koji imalo poznaju i prate fudbal vide da treceg ozbiljnijeg konkurenta za ulaz NEMA. Tako je bilo na pocetku sezone, tako je i sad i samo zbog toga, opet ponavljam I SAMO ZBOG TOGA ce Backa uci u ligu. E sad opet ukljuci mozak i probaj da kazes da nisam upravu i vise necu da trosim reci na tebe. Nema svrhe, ti si onda ili slep pored ociju ili glup, trece nema. Pozdravljam te...

Naravno da me pozdravljas kada nemas nista da kazes.

Pozdravicu i ja tebe jednom mislju velikog Radovica, koja me seti na tebe (da ne bi morao da guglas mislim na Duska ne na Iliju) :"Coveku nije tesko kada umre, tesko je njegovoj porodici, isti je slucaj i kada si glup."
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1381

PočaljiNaslov: Re: 25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч   Čet Maj 05, 2016 5:16 am

Moram opet napomenuti da ona prolecna prica koju mnogi pricaju da Backa ima nesto puno losiji tim nego jesenas, su ciste gluposti. Tim je pi kvalitetu uz rame, ili za nijansu slabiji, ali ovog proleca nije problem u kvalitetu samom po sebi.
Nazad na vrh Ići dole
Daka5

Број порука : 69

PočaljiNaslov: Re: 25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч   Čet Maj 05, 2016 5:54 am

X men kazes sloboda zasluzeno dosla do boda.Cestitas navijacima slobode a posebno onima koji su dosli ovde da ih bodre a znas li ti kako su oni nas tamo docekali.Ispljuvali su nas navijace,igrace i upravu nevidjeno da ja to nigde nisam doziveo.Cestitas nasim igracima a kazes da oni i ne mogu vise.I slag na tortu da igraci ne mogu da isprate upravu!!!A onda bi pisao na racun igraca ali neces da ne bi prozivao upravu.Pa ti bi da se jebes a da ti ne udje.Cas ti ne valjaju igraci a cas ni uprava.Jedino si ti ovde pametan pa udaras po tastaturi i mi treba ovde da desifrujemo tvoje gluposti.Tebi i jos nekima za ove gluposti bi dekretom zabranio da pises ovde.Igraci i uprava su do sada pred istoriskim uspehom kluba i treba ih podrzavati i kad gube a ne da se ovde istresa po njima koko ko hoce.
Nazad na vrh Ići dole
x-man

PočaljiNaslov: Re: 25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч   Čet Maj 05, 2016 6:14 am

To kako su oni nas docekali tamo to je njihov problem i njihova kultura, ti ako si na njihovom nivou to je tvoj problem. Ja upravu ne kritikujem, ja je hvalim jer to i zasluzuje svojim trudom. Nisam ni ocekivao da mozes da razumes niti da desifrujes moje postove jer ti za to treba koji IQ poen vise.
Nazad na vrh Ići dole
goran123

Број порука : 70

PočaljiNaslov: Re: 25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч   Čet Maj 05, 2016 6:19 am

X men, sta nemam da ti kazem glupane roman sam ti ispisao, nemoj mi citirati nego iznesi svoje misljenje o ovome o cemu diskutujemo.
Bravo Daka, covek ne zna sta pise, izgubio kompas. Saberi se covece, samo opusteno
Nazad na vrh Ići dole
aimar

Број порука : 291

PočaljiNaslov: Re: 25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч   Čet Maj 05, 2016 6:24 am

Da li je Lane Jovanovic jos koji put bio gost Backe ili je ovo prvi put.Znali neko.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Број порука : 309
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: 25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч   Čet Maj 05, 2016 6:52 am

Molim vas da spustite loptu. Polemike i razlicita misljenja su uvek dobrodosla zbog toga forum i postoji ali uvrede nece biti tolerisane. Nije lepo da se tako obracate jedan drugom. Nastavite da pisete u civilizovanom duhu onako kako nam dolikuje jer kultura je nasa najveca vrednost. To je oduvek krasilo Backiste neka tako i ostane.

Nervno

Број порука : 154
Локација : Ulaz 3 sektor B

PočaljiNaslov: Re: 25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч   Čet Maj 05, 2016 7:26 am

Ja kolko se secam navijaci Slobode su posle utakmice u Uzicu ispred stadina cestitali i pozdravili igrace Backe i pozeleli im srecan put. To moze i Mile potvrditi. Toliko
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч   

Nazad na vrh Ići dole

25.коло: ФК Бачка - ФК Слобода (Ужице), среда, 04.мај 2016 17ч
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 11 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći
 Similar topics
-
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00
» 1. коло СЛС: БАЧКА - Партизан (Београд) 24.07.2016. 19:00
» Super liga Srbije 2016/17
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» 21. коло: ФК БАЧКА - ФК Бежанија (Београд), 09.04.2016. 15:30

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: