Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

Prva liga Srbije 2015/16

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Sledeći
AutorPoruka
nagib

Број порука : 712

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Maj 25, 2016 11:12 pm

Bravo Mile

To je i moj moto koji me vodi kroz život : Čist račun i duga ljubav ... i mirno spavaj Nano .....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
miletesic01

Број порука : 1599

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Maj 25, 2016 11:38 pm

Sveznalica ::
Najsvezije i najpreciznije nove informacije nadam se da necete odmah banovati jer vam se ne svidja.

-Backa ce 80 % ipak zaigrati na superligi mada OFK Beograd sa Terzicem gleda da onih 20 pretvori u 100 % i da se nesto ipak izmulja da vi ne udjete u ligu,
-Backa zbog stadiona koji ne ispunjava sve uslove ipak nece vece utakmice igrati u Backoj Palanci nego u Novom Sadu. Dakle one najzanimljivije propusticete Smile Fale vam reflektori i tu postoji blokada kao i blokada kod izgradnje severne tribine koja bi bila za gostujuce navijace. Pitajte upravu sto je odustala od gradnje severne tribine. Znaju da im nije potrebna jer ce tu jednu sezonu odigrati superligu a tih par vecih utakmica gde dolazi vise gostujucim navijaca cete igrati van Palanka tako da vam je isto PLS ili SLS.

Suma sumarum ostajete bez reflektora, nove tribine, vecih utakmica u vasem gradu i novog rekrecionog terena gde ce se samo postaviti trava a sve ono sto je zelja ipak nece moci da se uradi. Neki vas vole neki ne ja sam neutralan ali imam rodbinske veze u FSS, FSV kao i u nekim klubovima i dosta sam informisan.
vako ima pravo na zelje ...a samo retki to i ostvare ! kao sto smo mi ostvarili uspeh na terenu ,rezultatima cisto i jasno pa kad ne mogu to da nam ospore jer cela fudbalska Srbija prica da igramo najlepsi fudbal ,fudbal na gol vise onda smisljaju kako da nas "uspore,ometu ,zbune ,eliminisu iz takmicenja ...." jer ono sto je uradio Lester u Engleskoj tj. Backa u Srpskom fudbalu to je za mnoge nemoguca misija i jos neveruju da je ovo stvarnost ...Moramo sve takve razocarati jer mi sem reflektora ispunjavamo sve uslove za super ligu ,od ponedeljka do juce je bila revizija poslovanja kluba za 2015.godinu i naravno dala je pozitivno misljenje tj. da je sto se tice kluba sve radjeno po Zakonima i propisima Srbije ali i po fudbalskim propisima .Imali su samo jednu primedbu tj. predlog sto i moramo uraditi sada kada smo superligasi ,klub mora imati u administraciji najmanje dva lica u radnom odnosu a mi do sada nismo imali ni jednog stalno zaposlenog ( sve to po Propozicijama za takmicenje u JSL ) i to cemo ispuniti od 01.juna ( naravno da se ovde ne racunaju u predhodnom periodu Spasoje Jelacic i Stevo Knezevic koji su kao treneri u radnom odnosu a ni igraci )...
Predsednik opstine BP Branislav Susnica je voljan da uradi reflektore na stadionu i time izbije i poslednji adut svim nedobronamernima iz "usta " a pljuvaca ce uvek biti kao i sveznalica i navodnih "dusebriznika "
Danas se igracima isplacuju njihove naknade za maj mesec ,obaveze prema svim drugima su izmirene ,ono sto nije placeno jeste kazna dva puta po 20.000.-dinara kazna za crveni karton i kazna za pet zutih kartona ( kazna za crveni je 20.000.-dinara i ako se dobije 5 kartona na jednoj utakmici kazna je 20.000.-dinara) to nismo platili jer cekamo odluku disciplinske komisije i to cemo platiti i tako da klub nece nikom nista dugovati ,tako da i ovo dusebriznici znaju ,cak se i revizor "cudio" i rekao pa vi ste jedan od retkih klubova koji sve izmiruje na vreme ... Sveznalice najiskrenije te molim da pozdravis Terzica ,da mu se zahvalis na svemu sto radi ...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1345

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Čet Maj 26, 2016 1:04 am

Cuo sam da taj Susnica voli sport i Backu, pa od njega ocekujem bar reflektore i da Backa ima stabilno finansiranje iz budzeta
Nazad na vrh Ići dole
Neko

Број порука : 357

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Čet Maj 26, 2016 11:36 am

Posle današnjih utakmica Loznica i Sloboda su ispali iz lige , a u zadnjem kolu se jedino čeka četvrti koji će ispasti , a to će biti Donji Srem ili Sloga.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Pet Maj 27, 2016 1:44 pm

Neko ::
Posle današnjih utakmica Loznica i Sloboda su ispali iz lige , a u zadnjem kolu se jedino čeka četvrti koji će ispasti , a to će biti Donji Srem ili Sloga.

Gotovo da je sve rešeno ove sezone u Prvoj ligi Srbije. Ostaje da se u direktnom duelu Donjeg srema i Sloge u nedelju reši i ko je 4ta ekipa koja napušta ovo takmičenje.
Moje želje i "proračuni" da će ekipa na poziciji 3 da bude ČSK ili Inđija su veoma blizu ostvarenja u jednoj veoma zanimljivoj sezoni koja je sigurno bila zanimljivija i neizvesnija od Super lige ove sezone.

Veoma sam zadovljan sa svim što je viđeno a samo je falilo barem malo lepših vremenskih uslova.....

U sledećoj sezoni u Prvoli ligi Srbije se plasirala ekipa iz Odžaka
Još jedan VELIKI razlog da se pohvale i isprate komšije , kojima iskreno želim da nađu zajednički jezik sa lokalnom samoupravom i srede stadion koji nije baš "reprezativan" .. Gledao sam neki dan snimak utakmice sa ekipom Železničara iz Pančeva na TV K25 ....

Sretno "komšije"
Nazad na vrh Ići dole
nagib

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Pet Maj 27, 2016 1:53 pm

Moram još i da dodam veliki uspeh ekipe Radničkog iz Sremske Mitrovice koji je eto zauzeo drugo mesto (ok fali mu još 1 bod matematički iz dve utakmice) odmah iza ekipe Odžaka

Da se radi o dobroj ekipi i pravom odabiru našeg stručnog štaba je upravo potvrda pripremna utakmica koja je odigrana u Mladenovu sa ekipom Radničkog SM , na kojoj se Galić veoma veoma oznojio trčeći celo drugo poluvreme ali pored aut linije !!!!! Spaso ga tad nije uveo u igru ali ga je promišljeno spremao na ono što smo videli u zadnjih 10 kola !!!!
Bravo Spaso , bravo Gale !!! I naravno bravo Radnički

Nazad na vrh Ići dole
goran123

Број порука : 70

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Pet Maj 27, 2016 4:13 pm

Galic je tad bio povredjen zato je trčao pored aut linije zajedno sa Ivkovicem
Nazad na vrh Ići dole
Carapan

Број порука : 255

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Pon Maj 30, 2016 6:05 am

Kada pocinje prelazni rok?
Nazad na vrh Ići dole
nagib

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Pon Maj 30, 2016 1:00 pm

goran123 ::
Galic je tad bio povredjen zato je trčao pored aut linije zajedno sa Ivkovicem

Sva sreća pa je bila povreda ruke pa je mogao da trči .. uostalom ne igra rukomet već fudbal
Nazad na vrh Ići dole
nagib

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Pon Maj 30, 2016 1:05 pm

Još malo statistike koja dokazuje kvalitet obe ekipe ali u dve kategorije:

Bačka je postigla najviše golova od svih ekipa 52
Dok je ČSK primio najmanje golova od svih ekipa 19

I pored zaista četvrtine odigranih utakmica u kojima Bačka nije imala pravog golgetera , uspeli su da zabeleže najviše pogodaka ! Naravno to pokazuje da ima još dosta prostora za poboljšanje napada i na tome treba raditi. A da je i ovo što su pokazali u svih 30 utakmica bilo dovoljno govori zadnji pogled na tabelu .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   

Nazad na vrh Ići dole

Prva liga Srbije 2015/16
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 28 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2014/15