Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorPoruka
aimar

Број порука : 291

PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   Pet Apr 29, 2016 11:21 am

x-man ::
aimar ::
Pojedinim igracima treba biti dovoljna premija to sto igraju za Backu, sto pitanju kvaliteta a ima i "konstatno nervoznih", svaka cast upravi na strpljenju koje pokazuje prema nervoznom.

Podrska upravi.
Da cujemo konkrentno.Pusti to uvijanje u oblandu.

Znas i sam na koga mislim, probajte Marjane dovesti Kerkeza i zatvoriti tu poziciju.
x-men ja sam posle par tvojih komentara video da se razumes u fudbal i nema potrebe da branis ni jednu opciju osim Backe.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
miletesic01

Број порука : 1607

PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   Pet Apr 29, 2016 11:25 am

Pojedinim igracima treba biti dovoljna premija to sto igraju za Backu, sto pitanju kvaliteta a ima i "konstatno nervoznih", svaka cast upravi na strpljenju koje pokazuje prema nervoznom.

Podrska upravi.

Znas i sam na koga mislim, probajte Marjane dovesti Kerkeza i zatvoriti tu poziciju.
x-men ja sam posle par tvojih komentara video da se razumes u fudbal i nema potrebe da branis ni jednu opciju osim Backe.
Bojim se da vas nisam najbolje razumeo .? sem da treba da budemo ujedinjeni oko Backe .? Mislite da smo mi u klubu podeljeni .? tu vec gresite ...ili neko od ljudi sa foruma ima svoje miljenike sto je i logicno ...
Nazad na vrh Ići dole
x-man

Број порука : 1091

PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   Pet Apr 29, 2016 11:27 am

Podrska upravi.

Nemam potrebe niti interes da branim bilo koga, samo smatram da takvo ponasanje nije adekvatno sportisti i mladom coveku, dobar je igrac ali je i tempirana bomba, "raznece" protivnika kada je u dsobrom tonusu ili nas kada nije sav svoj a vrhunski sport to ne trpi.
Nazad na vrh Ići dole
Milko

Број порука : 87

PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   Pet Apr 29, 2016 12:20 pm

Podrska upravi.

Nemam potrebe niti interes da branim bilo koga, samo smatram da takvo ponasanje nije adekvatno sportisti i mladom coveku, dobar je igrac ali je i tempirana bomba, "raznece" protivnika kada je u dsobrom tonusu ili nas kada nije sav svoj a vrhunski sport to ne trpi.

Posto pricas o stoperima mislis verovatno na Ilica i Klisuru pre bih rekao na ovog drugog, pljujes momke koji u ovoj ekipi imaju najveca muda i koji ginu na svakoj utakmici ali dobro to je tvoje pravo ali opet memas pravo da sudis o nekome koga licno ne poznajes. Verovatno ces spomenuti i gresku Klisure protiv Proletera ali ajde da te preduhitrim... Spic ili vezni na utakmici izgubi loptu 10 puta ekipa moze da prodje nekaznjeno, kada takvu gresku napravi stoper to je uglavnom go. Slazem se sa tobom da je Kerkez kvalitetan i da ga treba dovesti ako postoji mogucnost ali mislim da ga je Gace vec negde kaparisao.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1371

PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   Pet Apr 29, 2016 12:25 pm

Istina je da Klisura mora malo da se smiri, jasno je da je temperamentan i da mrzi nepravdu,ali takodje je tacno i to da mnogi klubovi to ne trpe. Za njegovo dobro.
Nazad na vrh Ići dole
x-man

Број порука : 1091

PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   Pet Apr 29, 2016 12:30 pm

Vidis kako si prepoznao "nervoznog" ja mu zelim sve najbolje nema razloga da mu to ne zelim kao sto si sam rekao ne poznajem momka a i igra za klub koji volim, samo mi nemoj reci da nekad nije auto-destruktivan i da svojom nervozom ne pomeri ekipu. Sto se mene tice on je sad igrac Backe za koju godinu nece biti, ostace Backa ona je postojala i pre a postojace i posla njega ali za njega bi bilo bolje da "sredi glavu" zelim mu da postane dobar superligaski igrac a kad si pomenuo onaj gol da ti kazem da jednog Bekenbauera nije bila sramota da izbaci loptu na tribine pa ne vidim razlog zbog kojeg Klisura to ne bi mogao
Nazad na vrh Ići dole
Milko

Број порука : 87

PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   Pet Apr 29, 2016 3:34 pm

Vidis kako si prepoznao "nervoznog" ja mu zelim sve najbolje nema razloga da mu to ne zelim kao sto si sam rekao ne poznajem momka a i igra za klub koji volim, samo mi nemoj reci da nekad nije auto-destruktivan i da svojom nervozom ne pomeri ekipu. Sto se mene tice on je sad igrac Backe za koju godinu nece biti, ostace Backa ona je postojala i pre a postojace i posla njega ali za njega bi bilo bolje da "sredi glavu" zelim mu da postane dobar superligaski igrac a kad si pomenuo onaj gol da ti kazem da jednog Bekenbauera nije bila sramota da izbaci loptu na tribine pa ne vidim razlog zbog kojeg Klisura to ne bi mogao

Naravno da je mogao, na greskama se uci a svi mi gresimo. Mislis da on ne voli Backu iako nike iz Palanke? Pa Backa ga je napravila. Taj tempermaent je samo prevelika zelja za pobedim, sto je najsmesnije on je van terena potpuno miran i povucen momak to ti mogu potvrditi ljudi koji ga poznaju. Naravno da treba da kontrolise reakcije to je svima jasno, mada mi se cini da se malo smirio u poslednje vreme bar po broju zutih kartona koje je dobio na poslednjim utakmicama, upravo gledam na sajtu Pls pise da je dobio 2 kartona u ovoj polusezoni (ako je tacan sajt)
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

Број порука : 235

PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   Pet Apr 29, 2016 4:00 pm

milko ovde niko ne mrzi Klisuru to moras znati samo su ljudi nekad izrevoltirani njegovim eto da kazem temperamentom. Ja mu zelim sve najbolje u Backoj ili u nekom drugom klubu ali se isto slazem sa kolegama s foruma da bi mu zbog njega samog bilo bolje da da taj temperament i obuzda jer mozda u drugim klubovima nece dobijati sansu bas zbog toga recimo iako ima kvalitet.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   

Nazad na vrh Ići dole

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 12 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00
» 1. коло СЛС: БАЧКА - Партизан (Београд) 24.07.2016. 19:00
» Super liga Srbije 2016/17
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» 21. коло: ФК БАЧКА - ФК Бежанија (Београд), 09.04.2016. 15:30

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu