Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Број порука : 1381

PočaljiNaslov: Re: 19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h    Sub Mar 26, 2016 4:05 pm

Klisura je zapravo jedan od stopera koji zna da iznese loptu i koji ima dobru tehniku, po meni ubedljivo najbolji stoper u ligi, no to sam vec vise puta rekao. Sto se Mojsilovica tice, istina je da se danas uklopio u sivilo ekipe, ali stoji i da je jedan od najboljih ofanzivaca u ligi, sa tim sto ni on kao ni tim ne pruza ono sto moze jos od Zvezde.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
1986Nenad

Број порука : 140

PočaljiNaslov: Re: 19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h    Sub Mar 26, 2016 4:21 pm

aimar ::

Ako je Rogac bio najbolji na terenu onda danas nismo gledali istu utakmicu. Direktan krivac za prvi gol je upravo on, a inace su nas ubili po toj desnoj strani, nemam nista protiv momka ali ja sam tako video. Rogac ceo zivot igra veznog nije ni cudo sto se ne snalazi. Vezni red danas 0  najopasniji po gol protivnika danas su bili nasi stoperi posle prekida od kojih je dobro izveden samo 1 korner po mojoj proceni od desetak prekida u njihovoj opasnoj zoni???? Zasto je Vasiljevic na tribinama vec 4 utakimice, zasto Radoja ne dobija sansu? Decko je izmislio fudbal za Bjelosa, Mojslilovica... Zalosno je sto su najsvetlije tacke u prva 4 kola nasi stoperi. Shvatam da je danas bio los dan ali se nesto treba pod hitno menjati...
  Bravo majstore,pljujes Mojsilovica koji je ubedljivo najbolji igrac Backe.Pogledaj malo statistiku,koliko je golova dao,koliko namestio jedan od retkih igraca koji igra kako kod kuce tako  i na strani,to pokazuje njegova srednja ocena.Sto se tice tvog stopera kog toliko hvalis,trbao bi da znas da nije poenta skociti i udariti loptu pa gde ode,to vazi i za nogu jer odatle pocinje napad ili kontra ili polukontra.da ima skok ima da ima srce ima ali je to ne dovoljno za ozbiljnu pricu,ja jos nisam video da je nekom nasem igracu glavom spustio na nogu,da je izneo loptu preko pola ili ti mislis da stoper to ne treba da radi.Mojsilovicu,Bajicu,Galicu treba neko da donese loptu a toga danas nije bilo,stoper ili bek da Vesi,Vesa da Bjelosu a Bjelos x puta vrati stoperu a stoper onda na palac pa gde ode.I ko takvu loptu da prihvati,zato te molim nemoj da pises gluposti.[/quote]

Pricam o danasnjoj utakmicu i nikoga ne pljujem samo iznosim misljenje o danasnjoj utakmicu. Procitaj jos jednom moj komentar napisao sam stoperi a ne stoper a ti verovatno aludiras na Klisuru. Jos jednom tvrdim da Klisura i Ilke u ovoj ekipi imaju najveca muda i najvise ginu na terenu! Po tvojoj prici stoper kada dobije loptu treba da predribla sve igrace i da sam da go da bi ti bio zadovoljan. Sta treba da radi stoper kada preda loptu veznom a u toku jednog napada svaki vezni igrac istu loptu vrati stoperu i tako u krug? Danas nismo imali vezu to je valjda svima jasno ili sam ja lud... U pravu si trebao je da da loptu Bajicu, Mojsilovicu, Galicu ali njih danas jednostavno nije bilo na terenu... Sve sto si gore napisao da ne poseduje stoper ja bas mislim da je jedan od retkih u ovoj ligi koji bas sve sto si nabrojao poseduje, ali dobro ne gledamo fudbal svi istim ocima.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

PočaljiNaslov: Re: 19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h    Sub Mar 26, 2016 4:28 pm

Nemamo mi vezu od utakmice sa Zvezdom... I ne samo vezu
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

PočaljiNaslov: Re: 19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h    Sub Mar 26, 2016 4:28 pm

Mislim na vezni red
Nazad na vrh Ići dole
aimar

Број порука : 291

PočaljiNaslov: Re: 19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h    Ned Mar 27, 2016 3:53 am

1986Nenad ::
aimar ::

Ako je Rogac bio najbolji na terenu onda danas nismo gledali istu utakmicu. Direktan krivac za prvi gol je upravo on, a inace su nas ubili po toj desnoj strani, nemam nista protiv momka ali ja sam tako video. Rogac ceo zivot igra veznog nije ni cudo sto se ne snalazi. Vezni red danas 0  najopasniji po gol protivnika danas su bili nasi stoperi posle prekida od kojih je dobro izveden samo 1 korner po mojoj proceni od desetak prekida u njihovoj opasnoj zoni???? Zasto je Vasiljevic na tribinama vec 4 utakimice, zasto Radoja ne dobija sansu? Decko je izmislio fudbal za Bjelosa, Mojslilovica... Zalosno je sto su najsvetlije tacke u prva 4 kola nasi stoperi. Shvatam da je danas bio los dan ali se nesto treba pod hitno menjati...
  Bravo majstore,pljujes Mojsilovica koji je ubedljivo najbolji igrac Backe.Pogledaj malo statistiku,koliko je golova dao,koliko namestio jedan od retkih igraca koji igra kako kod kuce tako  i na strani,to pokazuje njegova srednja ocena.Sto se tice tvog stopera kog toliko hvalis,trbao bi da znas da nije poenta skociti i udariti loptu pa gde ode,to vazi i za nogu jer odatle pocinje napad ili kontra ili polukontra.da ima skok ima da ima srce ima ali je to ne dovoljno za ozbiljnu pricu,ja jos nisam video da je nekom nasem igracu glavom spustio na nogu,da je izneo loptu preko pola ili ti mislis da stoper to ne treba da radi.Mojsilovicu,Bajicu,Galicu treba neko da donese loptu a toga danas nije bilo,stoper ili bek da Vesi,Vesa da Bjelosu a Bjelos x puta vrati stoperu a stoper onda na palac pa gde ode.I ko takvu loptu da prihvati,zato te molim nemoj da pises gluposti.

Pricam o danasnjoj utakmicu i nikoga ne pljujem samo iznosim misljenje o danasnjoj utakmicu. Procitaj jos jednom moj komentar napisao sam stoperi a ne stoper a ti verovatno aludiras na Klisuru. Jos jednom tvrdim da Klisura i Ilke u ovoj ekipi imaju najveca muda i najvise ginu na terenu! Po tvojoj prici stoper kada dobije loptu treba da predribla sve igrace i da sam da go da bi ti bio zadovoljan. Sta treba da radi stoper kada preda loptu veznom a u toku jednog napada svaki vezni igrac istu loptu vrati stoperu i tako u krug? Danas nismo imali vezu to je valjda svima jasno ili sam ja lud... U pravu si trebao je da da loptu Bajicu, Mojsilovicu, Galicu ali njih danas jednostavno nije bilo na terenu... Sve sto si gore napisao da ne poseduje stoper ja bas mislim da je jedan od retkih u ovoj ligi koji bas sve sto si nabrojao poseduje, ali dobro ne gledamo fudbal svi istim ocima.[/quote]         Procitao sam ja veoma pazljivo i ovaj i sve ostale komentare.Najmanji problem je da ti okacim sve 4 cele utakmice pa da onda komentarisemo.Napisao sam ti u kom segmentu je odlican a gde nije i mislim da moze to da ispravi samo treba vise da preuzme odgovornost po ceni i da pogresi,da ima sve to kako ti kazes on ne bi igrao za Backu,mogao bi da bira ekipu u super ligi. Nemoj da si bukvalista ili se foliras,ako su Bjelos i Vesa dobro pokrivena onda je normalno da stoper osvoji 30-ak metara prostora kako bi na njega  izasao igrac ili dva i onda ima prostora i za Ficu,Mojsija,Ceku ili Galica.Tu je juce bio problem i problem je jos los presing na sredini terena jer se najlakse tako stvaraju sanse pod uslovom da im se ukrade lopta na sredini terena.Ja iskreno mislim da bi nas najbolji stoper bio Bjelos,ima skok,srcan,borben a nije tanak ni sa loptom u odredjenim situacijama i sto je jos bitno za stopera hladne je glave.Kazes ne pljujes Mojsilovica a kazes da je Radoja izmislio fudbal za Mojsija a on jedan od najzasluznijih za dosadasnje rezultate Backe,da nije zalosno bilo bi smesno a iskreno sam cuo da je Radoja dobar igrac.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

Број порука : 1607

PočaljiNaslov: Re: 19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h    Ned Mar 27, 2016 9:57 pm

Prijatelji ,glava gore ovo nas je sam bog opomenuo zbog komotnog pristupa igraca u ovoj utakmici,nema lakih rivala vec se svaka utakmica mora "Raditi",cele nedelje im govorimo svi od Spase pa preko mene i uprave da se ne smeju opustati i da moraju igrati "pun gas" da su svi napaljeni protiv nas i da zele da se dokazuju ali njihov mladalcki zanos i komotno ponasanje je bilo jace nego nase reci ...
NARAVNO DA NIJE SMAK SVETA idemo dalje ima jos 11 utakmica ,bice jos pobeda,radovanja i puno znoja i trcanja a onda ce doci i rezultat iz igre ...
PUT SE ZNA I NEODUSTAJEMO "ZAJEDNO U PRVU LIGU " ovo nam je opomena da vidimo i sagledamo gde gresimo ali i iz nje moramo najvise da naucimo ali svi od igraca,strucnog staba,nas zaposlenih u kubu ,uprave ali i navijaca ...da li smo poducivi i da li znamo da se ponasamo kada izgubimo utakmicu ( bolje je izgubiti utakmicu a dobiti ..
VEC DANAS NAMECEMO JOS JACI TEMPO KAKO NA TRENINGU ,TAKO I U DALJIM RADOVIMA NA STADIONU A OD SVIH NAM SADA TREBA JOS JACA I VECA PODRSKA JER VIDELI SMO GDE SMO I KADA RANJIVI A OPET RACUNAM DA JE BOLJE I RANJEN NEGO MRTAV ,GLAVA GORE ,PUN RAD NA TRENINGU I SVAKOM SEGMENTU U KLUBU I POSLEDICA CE BITI ULAZAK U SUPER LIGU ... cheers
Nazad na vrh Ići dole
backisti

Број порука : 10

PočaljiNaslov: Re: 19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h    Čet Mar 31, 2016 9:53 am

Koji ste vi trovaci ovde sram vas bilo,pola vas ne zeli da Backa udje u JSL,pravite se pametni,vredjate i pljujete momke,kad se pobedjuje sve je super,a kada kiksnu jednu utakmicu samo vredjate..sramota!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

PočaljiNaslov: Re: 19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h    Čet Mar 31, 2016 10:09 am

Ko je bre vredjao ovde na forumu, ajde teraj se, dodjes ovde, nemas pojma ni sta pisemo, pustis prvu poruku u zivotu i iskenjas se po nama sto podrzavamo Backu i kada pobedjuje i kada gubi.

Da sam moderator takve bih banovao momentalno.
Nazad na vrh Ići dole
backisti

Број порука : 10

PočaljiNaslov: Re: 19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h    Čet Mar 31, 2016 10:13 am

Ventilmir ::
Ko je bre vredjao ovde na forumu, ajde teraj se, dodjes ovde, nemas pojma ni sta pisemo, pustis prvu poruku u zivotu i iskenjas se po nama sto podrzavamo Backu i kada pobedjuje i kada gubi.

Da sam moderator takve bih banovao momentalno.

ajde bre teraj se ti indijanac jedan,najvise pljujes igrace a macki sa praga nisi sutnuo sram te bilo indijancu jedan
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

PočaljiNaslov: Re: 19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h    Čet Mar 31, 2016 10:17 am

Ovo je onaj lik sto je napravio 10 akaunta i vec bio banovan, pa ne bi bilo na odmet da bude i opet.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h    

Nazad na vrh Ići dole

19. kolo Backa-Sindjelic subota 26.03.2016. 14.30h
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Plej aut 6. kolo: BACKA - Radnik (Surdulica) 17.05.2017 sreda 17:00
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 7. kolo: FK BACKA - FK Jedinstvo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: