Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

15. kolo: FK BACKA - FK Csk Pivara 21.11.2015. 13:00

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Kleka

Број порука : 308
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: 15. kolo: FK BACKA - FK Csk Pivara 21.11.2015. 13:00   Pon Nov 23, 2015 12:51 pm

1986Nenad ::
Izvini Kleka ko je Urke? nisam bas upucen...

Ne pravi se naivan, imas dva naloga jedan pod imenom "Uros Urke" a drugi ovaj koji trenutno koristis "Nenad1986". Sa oba naloga forsiras Klisuru, zato i jesi ovde uostalom.

1986Nenad

Број порука : 140

PočaljiNaslov: Re: 15. kolo: FK BACKA - FK Csk Pivara 21.11.2015. 13:00   Pon Nov 23, 2015 1:03 pm

Prva stvar...on mi je drugar. Druga stvar stvarno ne znam ko se krije pod imenom Urke. Treca stvar vidim da imas nesto protiv Klisure hoces da vas upoznam da mozda pregovaras sa njim licno mada ne znam ni ko si, ali poznajuci njegovu narav bojim se da ne prodjes kao par rukovodecih ljudi u Spartaku juce :-) Ni ti ni ja nismo kompetentni da pricamo o tome da li ce doci ili ne treba mnogo kockica da se poklopi...a zna se ko sa kim treba da prica a i malo je neozbiljno da se igraci dovode preko foruma...nije Backa pijaca.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
miletesic01

Број порука : 1603

PočaljiNaslov: Re: 15. kolo: FK BACKA - FK Csk Pivara 21.11.2015. 13:00   Uto Nov 24, 2015 12:11 am

1986Nenad ::
Prva stvar...on mi je drugar. Druga stvar stvarno ne znam ko se krije pod imenom Urke. Treca stvar vidim da imas nesto protiv Klisure hoces da vas upoznam da mozda pregovaras sa njim licno mada ne znam ni ko si, ali poznajuci njegovu narav bojim se da ne prodjes kao par rukovodecih ljudi u Spartaku juce :-) Ni ti ni ja nismo kompetentni da pricamo o tome da li ce doci ili ne treba mnogo kockica da se poklopi...a zna se ko sa kim treba da prica a i malo je neozbiljno da se igraci dovode preko foruma...nije Backa pijaca.
Tacno je da Backa nije pijaca ali je takodje tacno da je ovo forum nasih vernih navijaca i da i oni imaju pravo da kazu-predloze sta misle o svakom igracu koji je u klubu ,kao i da predloze ko da dodje a na nama iz strucnog staba je da odlucimo sa kim cemo da pregovaramo ...nema potrebe za tenzijama ,Klisura je svakako dobrodosao u klub i sa nama se nije svadjao ,pustili smo ga da proba da igra super ligu ...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 15. kolo: FK BACKA - FK Csk Pivara 21.11.2015. 13:00   

Nazad na vrh Ići dole

15. kolo: FK BACKA - FK Csk Pivara 21.11.2015. 13:00
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» 3. kolo: FK BAČKA - FK Sloga 29.08.2015 17:00
» Plej aut 6. kolo: BACKA - Radnik (Surdulica) 17.05.2017 sreda 17:00
» Sajt FK Backa
» Forumska kafana "Backa"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: