PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

avatar

Број порука : 1326
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: FK Sloboda - FK BAČKA 17.10.2015. 15.00 h   Pon Okt 19, 2015 2:39 pm

Daki86 ::
Upravo tako Marjane. I zato mi je drago da vidim da su i navijaci ali i uprava Backe ostali dostojanstveni nakon tolikih uvreda. Pogledao sam i snimak, smatram da je sporna situacija na kraju utakmice start na loptu i ne znam zasto se oko toga digla tolika frka. Kakve sve nama penale u BP nisu svirali i kolike sporne situacije pa nikom nista.
Nije problem u toj situaciji ,jer nije ni bilo kontakta izmedju igraca a to se jasno videlo na TV a mi uzivo jos bolje razdaljina izmedju igraca Slobode i Ponjevica je nesto oko metra pa cak nije ni bilo kontakta vec je on hteo da doda loptu saigracu i nije uspeo i onda je pao -simulirao ...problem ove utakmice je nesto drugo padali su i jedni i drugi igraci jer je teren bio vlazan i tezak za igru ,samo predigra oko ove utakmice je doprinela dodatnoj nervozi svih ucesnika a onda sve to dobije elemente razdrazljivosti i neprijatnosti ali na moju veliku zalost i to se desava u fudbalu u tradicionalnim fudbalskim sredinama .
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
aimar

Број порука : 291
Join date : 15.07.2015

PočaljiNaslov: Re: FK Sloboda - FK BAČKA 17.10.2015. 15.00 h   Uto Okt 20, 2015 4:13 am

Sloboda ili nista da li i posle odgledanog snimka mislis da je bio penal.
Sloboda Ili Ništa

avatar

Број порука : 106
Join date : 06.08.2014

aimar ::

Ja sam mislio i pre snimka da nije bilo penala! Takođe ne verujem da su sudije sa namerom sudile na štetu Slobode, ali i dalje mislim da su to radile.

Kada pričamo o ovoj utakmici, ali i uopšte, svi se hvataju za glavni detalj koji je mogao da donese očiglednu prevagu. Mene interesuje preoštar start fudbalera Bačke sredinom prvog poluvremena za koji nije bio opomenut. Interesuje me zašto je izostao žuti karton kod jednog od najsmešnijih simuliranja jedanaesterca takođe u prvom poluvremenu. Čovek je izludeo našeg štopera driblinzima i onda kada je video da to nije iskoristio, samo se bacio. Onda Bajićev rvački zahvat u 87. minutu... šta je crveni. Ponavljanje kornera iz koga zamalo niste došli do pobede. Odmah posle "penala" ista situacije se svira za vas, još jedna odlična prilika za pobedu u poslednjem napadu.

Cela priča oko suđenja na ovoj utakmici mi je stvarno nebitna, to sam onako pomenuo. Naravno nadam se da sve neće prerastui u praksu.

avatar

Ne mislim Mile. To se valjda vidi i iz ovog i iz prvog posta u kome sam samo onako, usputno, pomenuo sudije.