PočaljiNaslov: Najava kola   Najava kola Icon_minitimeNed Sep 27, 2015 11:56 pm

Najava kola: utakmice, prognoza rezultata, očekivanja, analiza rezultata ...
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola Icon_minitimePon Sep 28, 2015 12:21 am

Donji Srem
Lagana pobeda CSK U Celarevu ,Loznica veliki favorit u duelu sa Donjim Sremom ,kao i Napredak sa Radnickim iz KG ,neizvesno u BG BSK Sloga moj tip je nula ,Dinamo Kolubara nula ili blaga pobeda domacina ,Bezanija -Zemun ,pitanje je samo gde se utakmica igra na kom terenu .? Sloboda Indjija domacin u zamahu Indjija poljuljana i bez sefa strucnog staba domacin blizi pobedi samo ako postigne pogodak king
Carapan

Број порука : 261
Join date : 20.08.2015

Napredak kod kuće igra večeranji termin, videćemo samo tačnu satnicu.
miletesic01

Carapan ::
Imacete bas laku utakmicu sa golobradim Kragujevcanima a termin nije ni bitan sigurno dobijate :D
Carapan

Termin je bitan samo kada su letnje vrućine, mada je za subotu najavljeno tridesetak stepeni. :D Nego je zanimljivo kako se iz kola u kolo ponavlja da, kada igramo pod Bagdalom, ostaje na pojedinim sajtovima do vikenda popodnevni termin. :D Radnički polako podiže formu, ali očekujemo trijumf. :D
miletesic01

Carapan ::
Carapan lepo je uvazavati i postovati sportskog rivala i hvala ti na tome i lepom vaspitanju ali objektivno vi ste vise nego favorit ,gledali smo vas u Indjiji bounce
Carapan

Ne krijemo se iza uloge favorita, ali zbog potcenjivanja rivala već smo se opekli u prvom kolu i taj meč i dalje ostavlja trag na tabeli. Da bi se rival dobio, mora se najpre poštovati. Smile Znam da juče nismo sijali, i pored sjajnog rezultata, a da li smo barem bili solidni? Smile
miletesic01

Carapan ::
Ne krijemo se iza uloga favorita, ali zbog potcenjivanja rivala već smo se opekli u prvom kolu i taj meč i dalje ostavlja trag na tabeli. Da bi se rival dobio, mora se najpre poštovati. Smile Znam da juče nismo sijali, i pored sjajnog rezultata, a da li smo barem bili solidni? Smile
Moje misljenje je da je najrealniji rezultat utakmice trebao biti nereseno ,Indjija je ima 3 sanse vi dve sanse ,vama je sudija ponistio cist pogodak zbog nepostojeceg ofsajda a u stvari pomocnik se uspavao i pogresno signalizirao ofsajd poziciju a glavni ga je uvazio i ponistio pogodak ..sto se tice utakmice pojednaka s tim da je svaka ekipa imala delove igre u kojima je dominirala ,indjija u prvih 20 minuta kako prvog tako i drugog polovremena jer ulaskom neprijatnog Pajica lako su vas probijali po vasem levom boku ,Napredak je imao dominaciju od 20 minut prvog polovremena do 40 minuta a onda zadnjih pet minuta prvog poluvremena su oba tima igrala siguricu ,u drugom poluvremenu ste domnirali od od 65 minuta do 80 minuta kada ste i postigli pogodak a onda je Indjija krenula na sve ili nista tj .da bunari dugackim visokim loptama sto joj nije uspelo i sasvim zasluzeno su bodivi otisli u Krusevac ,odlaskom trenera Milosa Veselinovica nije to vise onaj uigrani tim indjije kojii preti kroz tacne pasove i agresiju ...Bojan Beljic igra poput igraca indjije KODZE pa cak i gradjom podseca na njega ali i znanjem :D
centrirao je precizno na glavu Damjanovicu kod gola iz kornera pored uspavane odbrane Indjije ,prebrojao sam publiku na velikoj tribini je bilo tacno 203 gledaoca a na maloj nisam mogao jer sam sedeo u lozi king mozda njih do 80 tak king neprijatno sam se izneadio malom posetom
Carapan

Zahvaljujem na podrobnom izveštaju. Smile Nadam se da ćemo se u pravom svetlu prikazati i za dve sedmice, na najtežem gostovanju u polusezoni. Smile
miletesic01

Carapan ::
Verujte nece to biti najteze gostovanje u ovoj polusezoni,mi smo dobri domacini ali bodovi ostaju u BP king