Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 FK Backa mp3 (pesme iz studija)

Ići dole 
+2
napredBacka
grnja
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
grnja




Број порука : 40
Join date : 05.09.2014

FK Backa mp3 (pesme iz studija) Empty
PočaljiNaslov: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 10:01 am

malo sam vrsljao na internetu i naleteo na ovu pesmu to jest himnu backe

https://www.youtube.com/watch?v=1Zo9fZV01EI

pesma je jako lepa iako je poprilicno stara pustala se na stadionu i ranije a pusta se i sada, prosle sezone sam je cuo vise puta. da li backa ima jos navijackih pesama snimljenih u studiju? da li je mozda neka od silnih lokalnih hiphop/rok/pank/metal bendova snimila nesto u skorije vreme?

slusao sam pesme drugih klubova na jutubu, naletao na jako kvalitetne pa mi je to palo na pamet. konkretno cuo sam ovo, iako ne volim rep muziku moram da priznam da sam se najezio kako je odradjeno a refren kida. https://www.youtube.com/watch?v=FDbbdxsiVUg

ps:oprostite sto sam ostavio partizanovu pesmu na plavi forum
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

FK Backa mp3 (pesme iz studija) Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 10:09 am

svaka cast kako su odradili grobari pesmu i ceo spot. mislim da backa nema vise pesama u audio formatu sto ne znaci da nece biti. mogao bi marjan nesto da otpeva da napravimo citav album :-D
Nazad na vrh Ići dole
grnja




Број порука : 40
Join date : 05.09.2014

FK Backa mp3 (pesme iz studija) Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 10:12 am

sve mora marjan pa i da peva kad nema ko drugi :D eh kad bi i mi imali tako nekoliko snimljenih pesama koje bi mozda i na stadionu nekad pevali. kad se udje u superligu ako uspemo u tome bice to skroz druga prica s obzirom da je ulazak u drugu ligu toliko probudio duh lokalpatriotizma kod nas
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

FK Backa mp3 (pesme iz studija) Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 10:22 am

Dobra ideja. Da imamo svojih 4-5 audio pesama. Valjda ce i toga biti jednom vise me nista ne moze iznenaditi nebo je granica kad je Backa u pitanju Smile
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

FK Backa mp3 (pesme iz studija) Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 12:52 pm

Marjan ako vam zapeva bice to neki narodnjak u Tozovac fazonu :D :D :D

Dinamo ima album od 10 navijackih pesama i to se pusta na nasem stadionu. Tako nesto nije realno ipak da i vi snimite. Malo mesto nema to ko da uradi. Lako je nama kad po svakom bloku imas po jednu rok grupu. Jedan blok u Pancevu kao pola Backe Palanke ali nasi blokovi su u zgradama sve to odaje utisak velikog grada. Ovo sto ste ostavili lepo zvuci ali Dinamo ima bolje pesme, dodjite na utakmicu kad je Dinamo domacin pa da vidite.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

FK Backa mp3 (pesme iz studija) Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 1:00 pm

Humna nam je iz 1947 napisao ju je igrac backe prilikom gostovanja FK Jovan Crni
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

FK Backa mp3 (pesme iz studija) Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 1:04 pm

Imate jednu pesmu iz 1900 i neke? :o
Sve to pokazuje da tu nije bilo nekog intresa medju navijacima i publikom, marketing nikad niste imali itd.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

FK Backa mp3 (pesme iz studija) Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 1:06 pm

patriota-pancevo ::
Imate jednu pesmu iz 1900 i neke? :o
Sve to pokazuje da tu nije bilo nekog intresa medju navijacima i publikom, marketing nikad niste imali itd.

To je za svaku pohvalu, dokaz lepe tradicije i proslosti kluba.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

FK Backa mp3 (pesme iz studija) Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 1:10 pm

Pa dobro nije lose lepo je to ali nema nista posle. Solidan ste vi klub ja mozda gresim uvek gledam iz ugla jednog Dinamovca posto je Dinamo Pancevo mnogo poznatiji, bio je dobar i devedesetih kad su se razvijale i navijacke grupe, kad je snimljeno mnogo pesama i tako dalje. Nema ni Radnicki iz Sombora nista. Ali Dinamo Pancevo, Vojvodina, oba Radnicka, Zvezda i Partizan, Borac Cacak i ostali veci klubovi to imaju. Postoje jos neki klubovi osim navedenih koji su uspesniji od Dinama ali to ne znaci da su veci. Mnogo je klubova koji danas mogu Crvenu Zvezdu da pobede ali 25 000 ljudi protiv Javora je ipak 25 000 ljudi. Tako i Dinamo sa svojom slavnom istorijom i armijom navijaca.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

FK Backa mp3 (pesme iz studija) Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 3:09 pm

Posto su mi pesme Dinama iz Panceva vec dosadile jer sam cuo milion puta ponekad za dusu pustim Dalmatinske, Hajduk ima najbolje navijacke pesme poslusajte na jutubu. To je nesto sto Backa nikad nece imati. Ko da snimi pesme za Backu u studiju?
Hocete da postavim neku Hajdukovu da uzivate?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FK Backa mp3 (pesme iz studija) Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa mp3 (pesme iz studija)   FK Backa mp3 (pesme iz studija) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
FK Backa mp3 (pesme iz studija)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Sajt FK Backa
» 15. kolo: FK Sloboda - FK BACKA
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: