Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 98 Icon_minitimePon Apr 11, 2016 9:42 am

Napravimo dogovor da mi na forumu ne kritikujemo igrace,a da oni zauzvrat budu manje nervozni Smile

A na fejsu se zaista ne treba dozvoliti direktna pljuvacina,kao sto je neki lik to uradio po Cekovicu, a ni komentar mu nije obrisan.
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 98 Icon_minitimePon Apr 11, 2016 10:02 am

Ventilmir ::
Napravimo dogovor da mi na forumu ne kritikujemo igrace,a da oni zauzvrat budu manje nervozni Smile

A na fejsu se zaista ne treba dozvoliti direktna pljuvacina,kao sto je neki lik to uradio po Cekovicu, a ni komentar mu nije obrisan.
Ventilmie slažem se , ne mora biti neki poseban dogovor nego se slože oni iskusniji na forumu pa ako neko noviji krene mi samo skrenemo pažnju ako to bude bilo previše
Za fejs već sam rekao treba braniti Bačku pošto na raznim mestima bude pljuvačina , ipak treba neko budale spuśtati na zemlju Forumska kafana "Backa" - Page 98 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 98 Icon_minitimePon Apr 11, 2016 3:03 pm

x-man bivsi najcenjeniji clan i kako cujem bivsi vodja starijih navijaca odnosno simpatizera sa istoka vise ne komentarise na forumu. Mislim da se posvadjao sa Klekom ili sa nekim od clanova uprave. Atmosfera na forumu je losa svi se svadjaju. Da li je ovo konacno pocetak kraja ovog foruma? Pero ocekujem vas odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 98 Icon_minitimePon Apr 11, 2016 3:11 pm

Miki Veliki ::
x-man bivsi najcenjeniji clan i kako cujem bivsi vodja starijih navijaca odnosno simpatizera sa istoka vise ne komentarise na forumu. Mislim da se posvadjao sa Klekom ili sa nekim od clanova uprave. Atmosfera na forumu je losa svi se svadjaju. Da li je ovo konacno pocetak kraja ovog foruma? Pero ocekujem vas odgovor.
Jao Miki tebe odavno nije bilo prosto si nam nedostajao Forumska kafana "Backa" - Page 98 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 98 Icon_minitimePon Apr 11, 2016 3:17 pm

Necu da vam cinim forum intresantnijim i zivljim zato ne komentarisem cesto iako bih. Nek zamre pa ce se ugasitu kao i FK Backa. Koliko sam video onu sliku plakata cak i vasa uprava pise OFK Backa. Sledece godine u superligi ako ovi ne ispadnu a vi udjete OFK Beograd - OFK Backa. Napred OFK, ali koji hahaha. Samo sam morao da konstatujem neke stvari.
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 98 Icon_minitimePon Apr 11, 2016 5:46 pm

samo si nam jos ti falio dokonjak iz panceva. Forumska kafana "Backa" - Page 98 1777517561
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 98 Icon_minitimePon Apr 11, 2016 10:39 pm

Miki ,zasto nam zelis raspad i razdor ...???
Da li mislis da smo mi na ovom forumu ludi pa da te poslusamo .???
Covece pa ti zivis za to da mi napravimo neku gresku ,da li je to normalno i koja je svrha tvog "bitisanja-postojanja" na ovom forumu sem toga ,stvarno je to ni malo ljudski .!!!
od sezone 2016-2017 g gledaces nas na TV-u ili ces bar imati priliku da to cinis i verovatno ces ushiceno uzvikivati i navijati za nas ili nase rivale .!???
Da li tebe neko na ovom forumu proziva .???
Cak smo te poslusali kada si bio dobronamerno orjentisan i ofarbacemo beton tribina u svetlo plavo i lim na jugo-zapadu zapadne tribine u plavo da ne bude plavo - beli ,hvala ti na ovokvim sugestijama i ono kada su dobronamerne uvek su dobro dosle ... Forumska kafana "Backa" - Page 98 1093637683
Dajte nam podrsku da ostavrimo nas plan ,nasu zelju ( mada ga vi zovete san ) da Backa igra u super ligi ,stvarno ne vidim sta je tu problem ,sto stalno pokusavas da nas omalovazis,provociras i podvedes pod neke ljude koji nemaju vrednost ..??? da li tebe neko placa iz BP (bivsi nazovi predsednik kluba ) da to radis ili je tvoj karakter ili sujeta tako struktuirana .?
Molim te budi sportista imaj respekt u sebi prvo prema sebi samom a onda i prema nama .
Hvala ti unapred .! Forumska kafana "Backa" - Page 98 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 98 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 1:57 am

Miki Veliki ::
x-man bivsi najcenjeniji clan i kako cujem bivsi vodja starijih navijaca odnosno simpatizera sa istoka vise ne komentarise na forumu. Mislim da se posvadjao sa Klekom ili sa nekim od clanova uprave. Atmosfera na forumu je losa svi se svadjaju. Da li je ovo konacno pocetak kraja ovog foruma? Pero ocekujem vas odgovor.

Мики Велики, на Твоју жалост а на нашу радост овде се нико није посвађао. Лично познајем члана X-man-а и он чак и не зна (као ни ја) ко је Клека па како онда да се посвађа с њиме? Исти члан заиста ређе коментарише на форуму али не због тога што се с неким посвађао већ човек једноставно има и друге обавезе. Уосталом, ја нисам ничији адвокат и најбоље је да Ти он сам да одговор. Остали форумаши се не свађају већ су нервозни због слабије игре и резултата овог пролећа и боје се да ли ћемо успети остварити историјски успех уласка у Супер лигу. Да ли ћемо успети или не не знам али ако не успемо сигурно је да нећемо бити кивни на тај клуб као што сте ви Панчевци кивни на Бачку која Вас је резултатски претекла и ушла у Прву лигу Србије. Ако не успемо сами ћемо бити криви и нико други нам неће бити крив. Прошле сезоне су нас у томе у великој мери спречиле судије док ове године имамо доста поштено суђење. Ипак, надам се да ћемо и поред свих потешкоћа ипак ући у Супер лигу Србије.
Форум није у распаду; да је у распаду нико не би коментарисао. Да ли је ОФК Бачка или ФК Бачка (небитно како битно је да је БАЧКА) у распаду? На Твоју велику жалост није; чак напротив. Да си у Паланци видео би по радовима на стадиону какав је то ентузијазам. Лично, стадион не могу препознати у односу на тренутак када смо ушли у Прву лигу Србије. Још када се сви радови заврше стадион ће бити к'о бомбоница.

С поштовањем
стари и вечити навијач Бачке
Пера
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 98 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 3:19 am

Pusti Pero, ne trosi tastaturu u njegovom postu su jedino tacni interpunkcijski znaci, prvo me je nazvao "vodjom starijih" Forumska kafana "Backa" - Page 98 1777517561 , kada bi Kleka otkrio identitet mozda bih i znao ko je, video si me na poslu verovatno si upoznat i sa mojom satnicom na istom tako da nemam bas mnogo vremena.

Nervoza na forumu je razumljiva jer ipak ne igramo dobro, ovo je po meni najlosiji period ekipe od dolaska Spase na klupu plavih ali mislim da ipak nece biti problema po pitanju ulaska u Super ligu, nemamo los raspored ako se ne varam kuci igramo sa Slobodom, Radnickim, Proleterom i Donjim Sremom tu realno ocekujem 10-12 bodova koliko god da se cinila razlika od 6 bodova malom ipak je to zaista lepa zaliha pa nece Sindjelic tuci sve do kraja.

Sto se tice "guranja" igraca kako to da se Damir nije gurao u jesenjem delu, da podsetim ako je neko zaboravio bio je jedan od boljih u timu. Vesa i sa jednom nogom mora biti u timu jer je jedini igrac uz Mojsilovica koji moze jednim potezom resiti mec a o njegovom iskustvu i uticaju na tim, protivnicke igrace i sudije ne treba trositi reci.

Sve ce biti OK.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 98 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 5:23 am

http://fkbacka.com/backa-vojvodina-sutra-od-16h/
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 98 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 98 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: