Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Forumska kafana "Backa"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Број порука : 1348

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Pet Apr 08, 2016 9:16 am

Bolje da si mu banovao Urosa, Nenad ume biti koristan sagovornik Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
LjubiteljFudbala

Број порука : 225
Локација : Stadion

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Pet Apr 08, 2016 10:18 am

Propisi su propisi Ventilmire https://m.youtube.com/watch?v=PrSCvEqu36A
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Број порука : 860
Локација : Bačka Palanka

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Pet Apr 08, 2016 11:37 am

Лепо је што су нам се реактивирали стари чланови @x-man и @vlada budala (дечко је толико културан да му надимак уопште не приличи )
Nazad na vrh Ići dole
vlada budala

Број порука : 84
Локација : Gde i Backa!

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Pet Apr 08, 2016 12:04 pm

Hvala cika Pero!!!!Nadimak koristimo u drustvu interno i svako medju sobom nosi nadimak nekog od pripadniks Zemunskog klana, postojao je covek koji se tako zvao naravno sve je to zezanje niko od nas ne podrzava kriminal nego sport i FK Backu inace zovem se Vladimir - Vlada a i Vi ste jako fin covek i puno ste doprineli ovom neverovatnom forumu a ja sam zaboravio za forum nema vise reklamiranja linka na fesjbuku sto mislim da je greska!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
nagib

Број порука : 726

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Pet Apr 08, 2016 1:22 pm

za kleku da prokomentarišem...

mislim da ovde ima mnogo više materijala za administriranje. Na raznim forumima sam aktivan još od 1999te godine. Veći broj današnjih članova ovde je držalo zvečku u ruci tada ..... Bez uvrede.....

Svaki put kada vidim da nešto izlazi iz granica poštovanja pravila foruma , prokomentarišem da urednik to treba da administrira , sankcioniše , uredi itd .....

Puna podrška i svakako apel adminima za češći rad na svemu tome ....

Nazad na vrh Ići dole
Pera

Број порука : 860
Локација : Bačka Palanka

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Pon Apr 11, 2016 12:35 am

Критиковати играче нећу мада има места за критике али то нека ради онај коме је то задатак (стручни штаб). Да ли ће Бачка успети да избори место у Супер лигу не знам. Ако избори нико срећнији од мене ако не избори нико тужнији од мене али ћу без обзира како се ова сезона заврши за Бачку и даље навијати.
Разумем забринутост форумаша за игру и резултате овог пролећа али сматрам да су претерали са критиковањем играча. Тим критикама доливају уље на ватру и додају још већу нервозу у екипи.
Лично се веома нервирам и због резултата и због игре а и због коментара на форуму и дође ми да једно време не пратим форум јер је постало мучно читати га. Форум и јесте место да се износе критике али треба знати меру тј границу до које се коментари износе. Ма навијачи (Паланчани) немамо други клуб и какав год да је наш је и треба да га волимо и подржимо у свему.

Верујем да се многим форумашима мој став неће свидети али он је од срца а Бачка једини клуб за који навијам.

Напред БАЧКА!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

Број порука : 1603

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Pon Apr 11, 2016 1:00 am

Pera ::
Критиковати играче нећу мада има места за критике али то нека ради онај коме је то задатак (стручни штаб). Да ли ће Бачка успети да избори место у Супер лигу не знам. Ако избори нико срећнији од мене ако не избори нико тужнији од мене али ћу без обзира како се ова сезона заврши за Бачку и даље навијати.
Разумем забринутост форумаша за игру и резултате овог пролећа али сматрам да су претерали са критиковањем играча. Тим критикама доливају уље на ватру и додају још већу нервозу у екипи.
Лично се веома нервирам и због резултата и због игре а и због коментара на форуму и дође ми да једно време не пратим форум јер је постало мучно читати га. Форум и јесте место да се износе критике али треба знати меру тј границу до које се коментари износе. Ма навијачи (Паланчани) немамо други клуб и какав год да је наш је и треба да га волимо и подржимо у свему.

Верујем да се многим форумашима мој став неће свидети али он је од срца а Бачка једини клуб за који навијам.

Напред БАЧКА!
Bravo Pero svaka ti cast
Nazad na vrh Ići dole
nagib

Број порука : 726

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Pon Apr 11, 2016 1:19 am

Nikad nisam navijao za Zvezdu ili Partizan jer ne volim takvo razmišlajnje da se svi dele u ta dva tabora....

U tim pričama sam uvek pre bio za Vošu.
A što se tiče navijanja za PLAVE , oduvek sam išao na utakmice još od 1988me. Naravno da je tu bilo perioda i kada nisam išao ali ne zato što nisam više navijao za Plave , već su tu mnogi drugi privatni razlozi posao , obaveze , deca itd.....

Za razliku od nekoliko mojih drugara (Palančana) koji navijaju za Zvezdu i neposećuju utakmice Bačke a bili su da gledaju Zvezdu u kupu i navijaju za nju, ja jedva čekam taj dan kada ćemo da isprašimo i Zvezdu i Patizan na našem stadionu !!!!!

Generalno mrzim Beogradizaciju cele države tako da sam veoma srećan što najzad imamo klub koji može da "skida skalp" BG smorovima ....

Svaka čast Pero kad uspevaš da se kontrolišeš i prećutiš štogod..... Ja nisam još stigo do tog nivoa
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Број порука : 1348

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Pon Apr 11, 2016 5:14 am

Ok mi na forumu cemo prestati sa kritikama da ne unosimo dodatnu nervozu, veci su problem oni sto kritikuju na fejsbuku, a daleko manje poznaju situaciju nego mi. Plus mislim da igraci vise cutaju sa fejsa nego sto dolaze na forum.
Nazad na vrh Ići dole
Neko

Број порука : 363

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Pon Apr 11, 2016 9:24 am

Ventilmir ::
Ok mi na forumu cemo prestati sa kritikama da ne unosimo dodatnu nervozu, veci su problem oni sto kritikuju na fejsbuku, a daleko manje poznaju situaciju nego mi. Plus mislim da igraci vise cutaju sa fejsa nego sto dolaze na forum.
Fejsbuk je dostupan mnogo širem svetu i tu možemo pokupiti još mnogo budala i kad neko napadne Bačku na nama je da sa lakoćom je branimo od budala Ja sam već bio u toj situaciji
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   

Nazad na vrh Ići dole

Forumska kafana "Backa"
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 97 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Forumska kafana "Backa"
» Kafana kod Pede
» Sajt FK Backa
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: