Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:36 pm

Marjane ako hocete u superligu kako planirate da sredite stadion ja koliko znam imate samo jedan ulaz. Nemate reflektore niti 3000 stolica koliko je minimum. Da li sredjujete taj stadion ili idete na onu drugu lokaciju? Da li ti ostajes vodja i sponzor ili ce opstina pomoci finansiranje? Da li ce se Backa zaduzivati kako bi usla u superligu? Da li cete biti filijala Zvezde, Partizan, Vojvodine ili cete ici da pobedite sve redom ovo poslednje molim da odgovoris iskreno ako neces onda bolje preskoci.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:39 pm

Da li smo se zaduzivali do sada ..NISMO .
Pomocice opstina i nude nam se ljudi da udju u klub iz NS i sa strane cak iz Italije ,prepoznaju sta radimo :D
necemo biti nicija filijala dok sam ja u klubu a posle toga ce neki drugi ljudi odlucivati sta ce raditi Basketball
a nemislim da idem iz kluba king
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:45 pm

Marjane podsecas me po mnogo cemu na mene. Bod je presudio i sreca je otisla na tvoju stranu, drugi put ce valjda na moju bio bi red zar ne Smile Ja nazalost nisam imao razumevanje i podrsku ali svakako od Dinama ni sad ne odustajem. Fudbal je moja ljubav i pasija, voleo bih da dam doprinos i ostavim traga u Pancevackom sportu. Voleo bih jednog dana da Dinamo ima uslove za omladinu kao sto u Novom Sadu Vosa ima SC Vujadin Boskov i da najtalentovanija deca iz Panceva ne moraju da idu u Beograd makar kad je fudbal u pitanju jer ja sam iz sveta fudbala. Neka se prosvetari potrude oko skola i fakulteta, svako kad bi dao sve od sebe i radio ono sto voli (dobio sansu da radi ono sto voli) mislim da bi nam svima mnogo bolje bilo.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:51 pm

Slazem se ali znaj da svako ostavi trag posle sebe,mnoge ljude su poceli da cene tek kada odu ,to je neki usud u Srbiji :D
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:59 pm

Samo pazite da ne udje previse mutljagi u klub...Takvima su bitne samo pare, a cim budu i najmanji problemi ostave klub da propadne.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 3:03 pm

hahah nece znas kako kazu tj.sta Lazija kaze "mi smo u Backoj kako kazu sekta a to znaci da drugima nema mesta u klubu " hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 3:06 pm

Vise kao srpska akademija nauka i umetnosti, nego sekta :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 3:08 pm

hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 3:09 pm

Backa ima raspored koji joj ne ide na ruku.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 3:09 pm

sto ..???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 5 od 100Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: