Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Aktivnost Backinih navijaca na internetu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
PLAVOGARDISTA

Број порука : 234

PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Čet Okt 01, 2015 11:54 am

Njegove boje su dugine.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
miletesic01

Број порука : 1607

PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Čet Okt 01, 2015 11:08 pm

PLAVOGARDISTA ::
Njegove boje su dugine.
...oci boje duge ...hahahaha Basketball lepota je u oku posmatraca hahahah :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
NemirnaBacka

Број порука : 22
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Pon Okt 12, 2015 4:08 pm

Ranije zaista nije bilo ali sada gotovo na svakoj vesti Backe vidim par komentara i sam se ubacim cesto. Evo blog koji sam napravio kada smo usli u PLS ne znam zasto sam prestao da pisem mislim da je razlog sto sam izgubio sifru  Smile
Ipak ne mogu da ostavim link kad prodje 7 dana od registracije onda cu tako pise kad pokusam da stavim link.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Број порука : 360
Локација : Stevana Supljikca

PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Uto Okt 13, 2015 6:54 am

Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Uto Okt 13, 2015 7:17 am

Evo na Mondu vest samo o nama. Svaka im cast!

http://mondo.rs/a838794/Sport/Fudbal/Backa-Backa-Palanka.html
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Локација : Бачка Паланка

PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Uto Okt 13, 2015 7:22 am

Није им то прва вест о нама. Хвала им.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Локација : Бачка Паланка

PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Uto Okt 13, 2015 9:28 am

Добри смо нема шта. На коју год вест да одем затекнем неколико наших коментара хахаха :D
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

Број порука : 170
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Uto Okt 13, 2015 1:02 pm

Ko kaze da nismo aktivni da cujem? :D

https://www.facebook.com/Glasanje-za-najbolju-navija%C4%8Dku-skupinu-sa-prostora-biv%C5%A1e-Jugoslavije-329493577071250/timeline/

Plava garda u izboru za najbolju navijacku grupu na prostorju bivse Jugoslavije hahahaha :D :D :D
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Sub Okt 17, 2015 8:36 am

Mislim da smo trenutno medju aktivnijima jer svuda vidjam nase komentare kao da dolazimo iz 10 puta veceg grada. Odakle toliko intresovanje za Backu nemam pojma ali treba nastaviti tako.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Број порука : 147

PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Pon Dec 28, 2015 9:32 pm

Dobro jutro Smile

Gledam neke forume koji su nekad nesto znacili kako propadaju pa i pored vise hiljada registrovanih niko nije post napisao par godina.Tacno su sa pojavom fejsbuka poceli da propadaju forum.Velika steta po meni jer forumi imaju svoju draz,sve sto je tu napisano ostaje a drustvene mreze su za caskanje.Zlata nam vredi ovaj forum i nadam se da ce opet biti aktivan kad krene sezona,bilo je perioda kad je rasturao sto se tice posecenosti,registrovanih korisnika i pisanja a bilo je i mirnijih faza.Primecujem da svaki dan bude vise aktivnih clanova nego kad je bila pauza prosle sezone

Sto se tice aktivnosti nasih navijaca rekao bih da je s obzirom na velicinu grada vise nego solidno a ako se potrudimo moze biti jos bolje.Napred plavi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   

Nazad na vrh Ići dole

Aktivnost Backinih navijaca na internetu?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: