Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Prva liga Srbije 2015/16

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Број порука : 1358

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sub Feb 27, 2016 11:18 am

Lepo, jel Damir popravio formu?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Ventilvoje

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sub Feb 27, 2016 11:19 am

Sad ja mozda malo puno pitam:D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

Број порука : 1607

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sub Feb 27, 2016 10:56 pm

Ventilmir ::
Ko pita ne skita ,juce je bilo odlicno prvih 45 minuta a u drugom poluvremenu se nastavilo tako jos 10-tak minuta a onda valjda zadovoljni rezultatom blago opustanje nekih 5 do 10 minuta pa opet odlicno u narednih 10-tak minuta i onda je Lazija poceo da menja tim te je u preostalih 15-tak minuta utakmice bilo puno trke sa zeljom da se agresijom na polovini Sloge otme lopta ( to je bio zadatak igracima ) i stvorene su dve tri dobre sanse a vezbao se i presing kad protivnik ima aut da se "pridave"na svojoj polovini i iz toga transformise u sanse ...
Da ne zaboravim svi igraci su odigrali odlicno i ispunili predvidjene zadatke a sto se tice Dade Cekovica on igra odlicno i radi ono sto mu Spasa daje u zadatak da odvlaci dva stopera i da oni na njemu drze paznju kako bi Galicu,Bajicu,Mojsilovicu i Bjelosu omogucili visak pa cak i da ulaze u dribling i sanse jedan na jedan sa protivnickim igracima ...
Nazad na vrh Ići dole
nagib

Број порука : 741

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Ned Feb 28, 2016 6:46 am

Najiskrenije verujem u Spasine sposobnosti. Što taktičke , što organizacijske.
Pitanje je samo da li igrači to mogu da realizuju. Ali tu se pitaju i igrači i sreća i sudija.....

Sve što sam video na pripremnim utakmicama je OK.
Testirao je sve igrače i sigurno ima celokupnu sliku svih igrača.
Siguran sam da će izvesti najbolje na teren i da će rezultat biti maximalan. Nemojmo biti nestrpljivi. Jedna loša utakmica ne igra veliku ulogu. Pa bila to i prva protiv kolubare ili zadnja protiv ČSKa.

Bitan je celokupan učinak. Verujem da tim sa ovakvim kvalitetima i sa Spasom i celokupnom ekipom može da izdrži do kraja prvenstva i sve nas obraduje ulaskom u JSL.

cheers cheers king
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Ned Feb 28, 2016 5:15 pm

miletesic01 ::
Ko pita ne skita ,juce je bilo odlicno prvih 45 minuta a u drugom poluvremenu se nastavilo tako jos 10-tak minuta a onda valjda zadovoljni rezultatom blago opustanje nekih 5 do 10 minuta pa opet odlicno u narednih 10-tak minuta i onda je Lazija poceo da menja tim te je u preostalih 15-tak minuta utakmice bilo puno trke sa zeljom da se agresijom na polovini Sloge otme lopta ( to je bio zadatak igracima ) i stvorene su dve tri dobre sanse a vezbao se i presing kad protivnik ima aut da se "pridave"na svojoj polovini i iz toga transformise u sanse ...
Da ne zaboravim svi igraci su odigrali odlicno i ispunili predvidjene zadatke a sto se tice Dade Cekovica on igra odlicno i radi ono sto mu Spasa daje u zadatak da odvlaci dva stopera i da oni na njemu drze paznju kako bi Galicu,Bajicu,Mojsilovicu i Bjelosu omogucili visak pa cak i da ulaze u dribling i sanse jedan na jedan sa protivnickim igracima ...

Hvala Mile na informacijama, drago mi je da se ozbiljno radi, mislim znali smo to i pre, ali uvek dobro dodju insajderske informacije, samo da rivali ne dodju do njih u meri u kojoj bi im koristilo hahah...
A drago mi je zbog Cekovica da je tako, on je nekako nas domaci igrac, iako je iz Novog Sada. Kada bi uspeo da podigne samopouzdanje malo morali bi cetvorica da ga cuvaju haha
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Pon Feb 29, 2016 12:47 am

miletesic01 ::

Hvala Mile na informacijama, drago mi je da se ozbiljno radi, mislim znali smo to i pre, ali uvek dobro dodju insajderske informacije, samo da rivali ne dodju do njih u meri u kojoj bi im koristilo hahah...
A drago mi je zbog Cekovica da je tako, on je nekako nas domaci igrac, iako je iz Novog Sada. Kada bi uspeo da podigne samopouzdanje malo morali bi cetvorica da ga cuvaju haha
Dado ,je iz Backe Palanke ziveo je u BP dugo a i mama mu je odavde a boga mi i tata je 1985.g dosao u BP a kasnije je zbog posla otisao u NS ..ali mi tako ne delimo igrace ko je odakle svi su nasa deca i na putu su da ostvare najveci uspeh i san svakog sportiste da udju u super ligu ... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Pon Feb 29, 2016 2:31 pm

Zanimljivo je da ga nisam znao ranije, tj. iz klinackih dana, a moja je generacija. Sve ostale Backine Palancane 89to i 90to znam jako dugo, doduse s nikim od njih se nisam druzio, sem pomalo sa Rasom. Rasa, Balinovic i Zec su uvek bili dobri momci, a kad smo bili klinci Bjelos me je nervirao, bio je nekako prepotentan i drzak hahaha.

A to sto sam naglasio o Palanackim fudbalerima, ja njih delim od ostalih iz razloga sto su oni generalno vise vezani za klub, vise ga vole i ne smatraju ga samo prolaznom stanicom kako mozda igraci sa strane smatraju. Oni su po meni igracki stub kluba, iako su uglavnom rezerve.

Takodje malo me cudi kako su tu samo igraci generacije 89te i 90te, kada se secam da su i generacije 92go, 93ce, pa i 94to bili jako dobri u mladjim kategorijama, iako to naravno nista ne mora da znaci.

Kada se Backa stabilizuje kao klub prva stvar sto treba da se uradi je da se osposobi omladinska skola i da Backa kvalitetno skoluje svoju decu, sto do sada nije bio slucaj, Patriota je jednom rekao da su Backini Palancani poluskolovani fudbaleri, tu je nazalost bio u pravu.

Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Pon Feb 29, 2016 9:04 pm

Zanimljivo je da ga nisam znao ranije, tj. iz klinackih dana, a moja je generacija. Sve ostale Backine Palancane 89to i 90to znam jako dugo, doduse s nikim od njih se nisam druzio, sem pomalo sa Rasom. Rasa, Balinovic i Zec su uvek bili dobri momci, a kad smo bili klinci Bjelos me je nervirao, bio je nekako prepotentan i drzak hahaha.

A to sto sam naglasio o Palanackim fudbalerima, ja njih delim od ostalih iz razloga sto su oni generalno vise vezani za klub, vise ga vole i ne smatraju ga samo prolaznom stanicom kako mozda igraci sa strane smatraju. Oni su po meni igracki stub kluba, iako su uglavnom rezerve.

Takodje malo  me cudi kako su tu samo igraci generacije 89te i 90te, kada se secam da su i generacije 92go, 93ce, pa i 94to bili jako dobri u mladjim kategorijama, iako to naravno nista ne mora da znaci.

Kada se Backa stabilizuje kao klub prva stvar sto treba da se uradi je da se osposobi omladinska skola i da Backa kvalitetno skoluje svoju decu, sto do sada nije bio slucaj, Patriota je jednom rekao da su Backini Palancani poluskolovani fudbaleri, tu je nazalost bio u pravu.

Zato u klubu i rade treneri poput Pudje, Josipovica ,Cucuza, Jovanica i da ne nabrajam dalje ...oni ce napraviti bazu u radu sa svim mladjim selekcijama a nase podrucje je puno talenata i samo rada rad i opet rad
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Uto Mar 01, 2016 2:41 am

http://fkbacka.com/kapiten-veseljko-trivunovic-i-dane-dukic-ponovo-treniraju/
Nazad na vrh Ići dole
Carapan

Број порука : 255

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Uto Mar 01, 2016 1:54 pm

patriota-pancevo ::
Napredak 31
Backa 27
Zemun 25
Bezanija 24
Sloboda 22
Kolubara 21
Dinamo 21
Loznica 20
...
To je gornji deo tabele koji me trenutno vise intresuje od donjeg.

Ovde je, u stvari, Patriota potcenio i vas i nas. :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   

Nazad na vrh Ići dole

Prva liga Srbije 2015/16
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 96 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2014/15
» Super liga Srbije 2016/17
» Kup Srbije 2015/16
» 3. kolo: FK BAČKA - FK Sloga 29.08.2015 17:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: