Idi na stranu : Prethodni  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 74 ... 100  Sledeći
AutorPoruka

Број порука : 106
Join date : 06.08.2014

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 48 Icon_minitimeNed Sep 13, 2015 2:59 pm

patriota-pancevo ::
Sloboda ili Nista, oni su vas tu utakmicu gde nisu nista pokazali pobedili sa 3:2 i to usred Uzica. Ista prica kao utakmica Zemun - Backa 2:1. Broje se golovi a ne sanse. Ekipe koje iz dve prilike daju isto toliko golova su veoma opasne. Mozda ce Backa protiv Bezanije imati inicijativu ali to ne znaci da ce uzeti tri boda Wink

Nije sporno. Samo moje misljenje je da to sto su postigli onoliko golova koliko su imali prilika (u slucaju utakmice Sloboda - Bezanija) nije posledica umeca, dobre zavrsnice. Jednostavno tako se pogodilo, da ne iskoristim rec koju ne volim - sreca.

Takodje, ovo sto sam rekao ne znaci da Backu smatram izrazitim favoritom, prosto hocu reci da je Bezanija daleko slabija od onoga sto rezultati govore.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic

Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 48 Icon_minitimePon Sep 14, 2015 12:52 am

Stadion: „Čika Dača“
RADNIČKI 1923: Najdanović, Miletić, Andrić, Aleksić, Živanović, Petrović, Stević, Vidović, Miljuš, Vilotijević (Nedeljković), Urošević (Lukić).
BEŽANIJA: Manojlović, Matović, Gojković, Pantelić, Ivnović, Brujić (Govedarica), Lekić (Živković), Lukić, Ju (Jovanović), Milić, Rajović.
Sudiija: Nikola Radaković (No vvi Sad).
Pomoćnici: Milan Mišić (Zrenjanin), Atila Harmat (Subotica).
Strelci: Lukić u 29, Pantelić u 81, Jovanović u 88. i Živković u 89. minutu.
Žuti kartoni: Živanović, Lukić (Radnički 1923), Matović, Ju, Rajović (Bežanija).

Ni u trećem pokušaju pred svojim navijačima na stadionu „Čika Dača“ podmlađeni tim kragujevačkog prvoligaša nije uspeo da prekine seriju poraza. Juče je izgubio od iskusnijeekipe beogradske Bežanije i to ubedljivo.
Mladići Radničkog 1923, koje je vodio Darko Milisavljević, posle ostavke Neška Milovanovića, nisu uspeli da postignu gol, a bolje pripremljeni gosti u poslednjih deset minuta igre tri puta su zatresli mrežu Najdanovića. Međutim, domaći tim je od početka krenuo ofanzivno u želji da što pre postigne gol, ali pokušaji Miljuša i Stevića su izblokirani.
Igrači Bežanije pripretili su preko Jua i Rajovića, ali bez realizacije. Ipak, moćniju igru gosti su u 29. minutu krunisali pogotkom Lukića . Sa oko 16 metara dobro je šutirao najzapaženiji napadač Beograđana, lopta je pogodila unutrašnji deo desne startive golmana Najdanovića i završila u mreži.
Nekoliko minuta kasnije, Rajović je šutirao iskosa sa leve strane, ali je mladi golman Radničkog 1923 bio na mestu i odbranio udarac.
Prvi ozbiljniji šut domaćih igrača na gol Bežanije u 40. minutu uputio je štoper Aleksić sa oko 25 metara, ali je golman Manojlović uspeo da loptu izbaci u korner, pa su gosti, ipak, sa golom prednosti otišli na odmor. Veliku šansu za izjednačenje Radnički 1923 propustio je na početku drugog poluvremena. Posle kornera Uroševića sa desne strane Aleksić je šutirao glavom, ali je prečka spasla Beograđane. Gosti su čuvali stečenu prednost i iz brzih kontranapada u finišu utakmice, ne tako dobrom igrom koliko greškama domaće odbrane, postigli još tri gola.
U 81. minutu, Stevan Živković, koji je nosio i dres Radničkog 1923 u protekloj sezoni, uposlio je Pantelića na levoj strani kome nije bilo teško da pored istrčalog golmana Najdanovića pošalje loptu u mrežu i povisi rezultat na 2:0.
Samo što je ušao u igru rezervista Jovanović je u 88. minutu, posle asistencije Lukića, udarcem sa 16 metara pogodio levi donji ugao kragujevačkog golmana. Konačan rezultat 4:0 za goste postavio je, minut kasnije, drugi rezervista Živković, koji je na ubačenu loptu utrčao pored odbrane i zakucao je u mrežu pored nemoćnog goolmana Najdanovića.

Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Koliko je golova do sad postigao "rasni" strelac Noskovic? Wink
Kaze vam cika Patriota a vi ne verujete. Prevara od igraca, u spicu ste katastrofa oslanjate se na netalentovanog Cekovica i promasaja od igraca Noskovica. Dovesti napadaca iz najneefikasnijeg sastava superlige poslednjih godina nije moglo drugacije da se zavrsi.

Lepo sam ocenio vase igrace i polako se pokazuje kao istina ko vredi a ko ne u timu Backe.
Ventilvoje

Ventilvoje

Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Noskovic nije ni igrao. Treba mu za pocetak dati sansu. Ukupno je bio na terenu 30 minuta na dve urakmice.
x-man

Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Tako je Ventislave, mada kako nam vezni red igra spicevi nam i ne trebaju 8)
MarjanRnic

MarjanRnic

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 48 Icon_minitimePon Sep 14, 2015 12:21 pm

Patriota u velikoj si zabludi ,sto se tice Cekovica i Noskovica, Cekovic je dao jedan gol i asistirao kod 4 nasa gola a Noskovic jos uvek nije dovoljno spreman ali za kolo dva ces videti kako i on daje golove ,Spasa pravilno rasporedjuje minutazu po zasluzi cheers
MarjanRnic

MarjanRnic

KOLIKO SMO MI GOLOVA DA LI U OVIH PET GOLA ,NAJMANJE U LIGI .FUDBAL JE TIMSKA IGRA king
Ventilvoje

Ventilvoje

Eno Djurovic u "crnoj tacki" rekao da je Zemun dobio nepostojeci penal, a da je cak Sloga trebala da dobije penal koji nije sviran.

Gurace sudije ovaj Zemun sve u 16, jos plus ce najverovatnije imati trening utakmice sa ostalim beogradskim klubovima, tako da mi moramo u svakoj utakmici ici na pobedu, i popraviti igru na strani.